Як скасувати надсилання повідомлень на iPhone, iPad та Mac

У поспіху швидко надіслати комусь повідомлення, ми часто в кінцевому підсумку надсилаємо повідомлення не тій людині і відчуваємо збентеження через цю дію. Або ми поспішно надсилаємо повідомлення коханій людині, щоб потім пошкодувати. На щастя, нам більше не доведеться мати справу з цією ситуацією під час використання iMessage в iOS 16, iPadOS 16 і macOS 13 Ventura. Можливість скасувати надсилання повідомлень на iPhone була запізнілою, особливо з такими популярними додатками для обміну повідомленнями, як WhatsApp, які вже давно мають цю функцію. І добре, Apple нарешті додала функцію скасування надсилання в iMessage з останніми оновленнями ОС для мобільних і настільних ПК. Отже, якщо ви встановили бета-версію для розробників iOS 16 або бета-версію для розробників macOS Ventura і вам цікаво дізнатися, як можна скасувати надсилання повідомлень на iPhone, iPad і Mac, ознайомтеся з цим докладним посібником.

Скасувати надсилання iMessages на iPhone, iPad та Mac (2022 р.)

Про що потрібно пам’ятати, перш ніж скасувати надсилання iMessages

Перш ніж розпочати, є певні обмеження щодо функції скасування надсилання в iMessage, які ви повинні знати. Якщо ви вже знаєте про них, ви можете перейти до кроків нижче. Важливі моменти, які ви повинні пам’ятати:

  Як виправити програму погоди, яка не оновлюється на iPhone
 • Як згадувалося вище, для функції «Відмінити надсилання» потрібна iOS 16, яка зараз знаходиться в бета-версії та буде випущена для громадськості пізніше цієї осені. Він також працює на останніх бета-версіях iPadOS 16 і macOS Ventura.
 • Це означає, що якщо ви скасуєте повідомлення комусь, хто використовує iOS 15 або старіші збірки ОС, повідомлення не буде видалено для них, і вони все одно бачитимуть його в бесіді.
 • Якщо одержувач використовує iOS 16, він отримає сповіщення про те, що повідомлення не надіслано. Таким чином, вони легко дізнаються, що ви видалили повідомлення з бесіди. Якщо вони не бачили попереднього перегляду, коли було надіслано оригінальне повідомлення, вони нічого не дізнаються про це повідомлення.
 • Іншим обмеженням тут є те, що функція «Скасувати надсилання» доступна лише протягом 15 хвилин після відправлення повідомлення. Якщо з моменту відправлення повідомлення пройшло більше 15 хвилин, ви не зможете видалити повідомлення для всіх. Отже, якщо ви швидко не усвідомите свою помилку та не виправите її до того, як повідомлення буде переглянуто, ви не можете зробити нічого, крім як пошкодувати про вчинок.
 •   Як видалити всі виконані нагадування відразу на iPhone та iPad

  Як скасувати надсилання повідомлень на вашому iPhone та iPad

  Розглянувши основи, давайте дізнаємося, як скасувати надсилання повідомлень у iMessage на iPhone та iPad. Ось як це зробити:

  1. На своєму iPhone або iPad відкрийте програму Повідомлення та перейдіть до ланцюжка розмов.

  2. Тепер знайдіть повідомлення, яке потрібно скасувати. Утримуйте повідомлення та виберіть «Скасувати надсилання» у спливаючому контекстному меню. Ви не побачите опції скасування надсилання повідомлення на iPhone, якщо надіслали його більше 15 хвилин тому.

  3. І вуаля! З’явиться невелика анімація, яка показує, що спливаюча підказка лопне, і вона негайно зникне. Крім того, ви також побачите сповіщення: «Ви не надіслали повідомлення».

  Як скасувати надсилання повідомлень на вашому Mac

  Видалити надіслане повідомлення для всіх учасників розмови iMessage так само просто в macOS Ventura. Ось як це працює:

    Автоматичний перехід з Wi-Fi на мобільні дані, коли сигнал низький

  1. Спочатку відкрийте програму Повідомлення на своєму Mac. Після цього перейдіть до ланцюжка бесіди.

  2. Тепер клацніть правою кнопкою миші повідомлення, яке потрібно видалити для всіх. Потім виберіть «Скасувати надсилання» у спливаючому контекстному меню.

  3. І все готово! Як і на iPhone, ви побачите, як спливаюча підказка лопне та зникне, коли ви скасуєте повідомлення. Його буде замінено попередженням «Ви не надіслали повідомлення».

  Видалити надіслане повідомлення для всіх на iPhone та Mac

  Це все, що вам потрібно знати про нову функцію скасування надсилання в iMessage, представлену в оновленні iOS 16, iPadOS 16 і macOS Ventura. Хоча додаток Apple Messages, можливо, не має багато покращень, параметри редагування надісланих повідомлень та видалення помилково надісланих повідомлень на iPhone та Mac є гідними доповненнями. Отже, що ви думаєте про ці нещодавно додані функції iMessage? Повідомте нам свою думку щодо них у коментарях нижче.