Як скасувати картку Green Dot Card

MoneyPaks можна придбати за готівку в продавця-учасника та використовувати для поповнення інших передплачених карток, поповнення рахунку PayPal без банківського рахунку або надсилання платежів великим підприємствам того самого дня. Передплачені картки від Green Dot є чудовим вибором для клієнтів, які хочуть мати більше контролю над своїми витратами без необхідності мати справу зі звичайним банком. Якщо ви є користувачем картки Green Dot і запитуєте, як скасувати картку Visa Green Dot або закрити передплачену картку Green Dot? Ми пропонуємо вам корисний посібник, який розвіє всі ваші сумніви щодо того, як скасувати картку Green Dot. Ви дізнаєтеся, чи повертаються картки Green Dot. Обов’язково прочитайте цю публікацію до кінця, щоб не пропустити жодної важливої ​​інформації. Давайте почнемо!

Як скасувати картку Green Dot Card

Ви можете скасувати свою картку Green Dot у меню «Керування картками» програми Green Dot. Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи безпечні картки Green Dot?

Так. Картки Green Dot є безпечними та безпечними картками. При правильному використанні картки Green Dot є надійним продуктом. Green Dot Card — це передплачена дебетова картка. Подібно до кредитної або дебетової картки, передплачену картку можна використовувати для покупки продуктів і послуг. Передплачені картки та кредитні та дебетові картки відрізняються головним чином тим, що для перших не потрібне підключення до ощадного, чекового або кредитного рахунку у фінансовій установі, як-от банк. Картки Green Dot Card приймаються в більшості місць, оскільки це картки Visa.

Чи можете ви скасувати картку Green Dot Card?

Так, ви можете скасувати картку Green Dot Card. Green Dot дозволяє легко скасувати свою картку Green Dot, якщо ви хочете це зробити.

  Пояснення протоколів комп’ютерної мережі, основні типи

Як скасувати картку Visa Green Dot?

Щоб скасувати картку Green Dot Visa, слід виконати наступні кроки:

Варіант I: через мобільний додаток Green Dot

1. Відкрити Зелена точка додаток на вашому пристрої.

2. Торкніться опції Налаштування в нижньому правому куті.

3. Натисніть Керувати карткою.

4. У меню «Керування карткою» натисніть опцію «Закрити обліковий запис».

5. Виберіть потрібний варіант, щоб отримати відшкодування коштів, наявних на вашому рахунку Green Dot, перед його закриттям.

Примітка. Якщо ви виберете опцію «Використовувати мій баланс», ви зможете витратити всі доступні гроші. Коли на вашому рахунку буде нульовий баланс, він автоматично закриється. Ви також можете вибрати опцію «Отримати готівку зараз» і отримати готівку з будь-якого рахунку Walmart, лише якщо баланс вашої картки Green Dot перевищує 22,25 доларів США. Інший варіант – отримати чек на відшкодування.

Варіант II: через веб-сайт Green Dot

1. Відвідайте чиновника Банківська картка Green Dot веб-сайт.

2. Натисніть Увійти у верхньому правому куті.

3. Введіть свій ідентифікатор користувача та пароль і натисніть УВІЙТИ.

4. Натисніть Безпека.

5. Потім натисніть опцію Закрити обліковий запис.

6. Виберіть потрібну опцію з наступних опцій:

  • Використовуйте мій баланс
  • Отримайте готівку зараз
  • Отримайте чек на відшкодування

Як скасувати передплачену картку Visa?

Найпростіший спосіб скасувати вашу передплачену картку Visa – це напряму зателефонувати до служби підтримки клієнтів емітента за цим безкоштовним номером (866) 795-7597 і попросити їх скасувати вашу передплачену картку Visa. Але якщо ви хочете зробити це онлайн, виконайте наведені вище дії.

  Створіть список усього, що потрібно упакувати для подорожі

Як ви можете скасувати свій обліковий запис Green Dot онлайн?

Якщо у вас є обліковий запис і картки Green Dot, але ви більше не використовуєте їх, вони не використовуються і можуть стягувати щомісячні комісії з вашого рахунку без вашої згоди. Тому настав час закрити обліковий запис, якщо він вам більше не потрібен. Щоб скасувати обліковий запис Green Dot онлайн, вам слід виконати наступні кроки:

1. Відвідайте Веб-сайт Gmail і натисніть «Написати», щоб створити новий електронний лист.

2. У розділі «Тема» введіть «Запит на видалення мого облікового запису».

3. Додайте [email protected] як одержувач.

4. Напишіть текст електронного листа та поясніть, чому ви хочете закрити свій обліковий запис.

Примітка. Якщо вони можуть це зробити, попросіть їх видалити вашу контактну інформацію зі своєї системи.

Як скасувати картку Green Dot Card, що очікує на розгляд?

Якщо ви хочете скасувати будь-яку незавершену транзакцію або скасувати незавершену картку Green Dot, ви можете зробити це простими кроками. Щоб скасувати картку Green Dot, виконайте наведені нижче дії.

1. Увійдіть у свій Зелена крапкова картка обліковий запис у браузері.

2. Натисніть опцію «Історія транзакцій» у меню «Облікові записи».

3. Виберіть потрібну незавершену транзакцію, яку потрібно скасувати, і натисніть «Скасувати».

4. Тепер натисніть «Підтвердити», щоб остаточно закрити незавершену транзакцію.

Як скасувати картку Walmart Green Dot?

Передплачена дебетова картка під назвою Walmart Money Card була випущена Green Dot Corp. і розповсюджується в магазинах Walmart по всій країні. Тому ця картка також відома як Walmart Green Card. Але якщо ви хочете скасувати картку Walmart Green Dot, виконайте наведені нижче дії.

  Як легко створити власний веб-сайт

1. Запустіть Walmart MoneyCard додаток на вашому пристрої.

2. Проведіть пальцем вниз і торкніться Налаштування.

3. Натисніть «Керувати карткою».

4. Натисніть Закрити обліковий запис.

Примітка. Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки клієнтів за номером 877-937-4098, щоб скасувати свою картку Walmart MoneyCard.

Як закрити передплачену картку Green Dot?

Виконайте наведений нижче спосіб, щоб закрити передплачену картку Green Dot:

1. Запустіть програму Green Dot на своєму пристрої.

2. Виберіть Налаштування > Керування карткою > Закрити обліковий запис.

3. Виберіть потрібний варіант для повернення коштів.

Чи повертаються кошти за картки Green Dot?

Так, картки Green Dot повертаються.

Скільки часу потрібно, щоб отримати відшкодування за Green Dot Card?

Якщо ви подали запит на відшкодування, перевірте з картки Green Dot, оскільки ви хочете закрити свій рахунок Green Dot з будь-якої причини. Потім для повернення коштів на картку Green Dot потрібно менше 7 робочих днів.

Як можна зв’язатися з Green Dot?

Ви можете зв’язатися з Green Dot, звернувшись до служби підтримки клієнтів за номером (866) 795-7597 або надіславши електронні листи за адресою [email protected] Крім того, ви можете натиснути піктограму «Довідка» на офіційному сайті Веб-сайт «Зелена точка». поспілкуватися з керівником клієнта з Green Dot.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як скасувати картку Green Dot. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.