Як скасувати вибір рекламної акції в Uber Eats

Categories:

За допомогою програми Uber Eats ви можете отримати доступ до різноманітних закладів харчування та закусочних поблизу, що дозволить вам будь-коли робити замовлення з їхнього меню. Uber Eats також надає вам промо-коди та купони, щоб отримати знижки на замовлення. Ви можете дізнатися, як скасувати вибір акцій на Uber Eats. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як скасувати вибір рекламної акції в розділі купонів Uber Eats і видалити промо-купон в Uber Eats.

Зміст

Як скасувати вибір рекламної акції в Uber Eats

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися про кроки, які демонструють, як скасувати вибір рекламної акції в Uber Eats, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Як видалити промокод із програми Uber?

Ви не можете видалити промокод із програми Uber.

Як змінити свій промокод Uber?

Ви можете змінити свої промо-коди Uber, додавши нові до свого облікового запису, виконавши ці прості дії, наведені нижче:

1. Відкрийте Uber додаток на вашому пристрої.

2. Торкніться вкладки Обліковий запис > опції Гаманець.

3. Проведіть пальцем донизу екрана та торкніться «Додати промокод», щоб додати промокоди в додаток Uber.

4. Введіть код і натисніть Додати.

Як змінити свої акції на Uber?

Виконайте наведені вище кроки, щоб змінити свої рекламні акції в додатку Uber.

Як видалити рекламну акцію з Uber Eats?

Якщо ви хочете скасувати або видалити акцію від Uber Eats, вам потрібно відвідати Допомога Uber та зв’яжіться з представниками Uber, щоб скасувати діючу акцію для вас.

  Як використовувати Fedora Media Writer для створення інсталяційного USB-порта Fedora

Як дізнатися, чи додано промокод Uber?

Ви можете побачити, чи застосовано якийсь промокод, щойно ви завершите своє замовлення та перейдете на екран оплати під час процесу оформлення замовлення. Це також буде зазначено в квитанції про замовлення, яку вам буде надіслано електронною поштою згодом. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи можна видалити промо-купон в Uber Eats чи ні.

Як я можу скасувати Uber Rewards?

Програма Uber Rewards завершилася 1 листопада 2022 року. Її припинив Uber, зосередившись на своїй програмі Uber One.

Як отримати доступ до Uber Eats Manager?

Щоб отримати доступ до Uber Eats Manager, вам потрібно відвідати Менеджер Uber Eats у своєму браузері та увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи адресу електронної пошти або номер телефону та пов’язаний із ними пароль.

  Виправте повідомлення про помилку Sling TV 8-12

***

Сподіваємося, ви дізналися, як скасувати вибір рекламної акції в Uber Eats і чи можна видалити промо-купон в Uber Eats. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.