Як скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium

Categories:

YouTube має безкоштовну та платну версії для тих, хто цікавиться більш корисними функціями. YouTube Premium, представлений у 2014 році як Music Key і згодом перейменований на YouTube Red, а потім знову запущений у 2018 році, покращує відеоплатформу Google багатьма фантастичними функціями. YouTube також пропонує вам місячну безкоштовну пробну версію членства Premium, якщо ви хочете отримати його. Ви вже є користувачем YouTube, який підписався на безкоштовну пробну версію YouTube Premium, і вам цікаво, як скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium? І як я можу завершити свою підписку на YouTube? Ви повинні прочитати цю статтю до кінця, щоб дізнатися, як достроково скасувати YouTube Premium і скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Music Premium.

Як скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи стягується YouTube Premium після безкоштовної пробної версії?

Так. YouTube пропонує один місяць пробного періоду свого членства Premium, у якому ви можете отримати доступ до додаткових функцій, як-от потокове відео без додатків, необмежену кількість завантажень і прослуховування музики без додатків офлайн протягом місяця. Після закінчення безкоштовного пробного періоду YouTube автоматично перетворить ваш безкоштовний пробний період на членство Premium і стягне з вас спосіб оплати, який ви вказали на YouTube. Але у вас є можливість скасувати безкоштовну пробну версію, щоб уникнути будь-яких витрат.

  Як автоматично видалити історію YouTube

Чому YouTube стягнув з мене плату за безкоштовну пробну версію?

Якщо ви не скасували свій безкоштовний пробний період YouTube протягом місяця, ваш безкоштовний пробний період членства YouTube Premium буде негайно перетворено на план Premium і стягуватиметься з вас спосіб оплати, який ви надали. Однак у вас є вибір припинити безкоштовну пробну версію, щоб нічого не платити.

Чи можете ви скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium?

Так, ви можете будь-коли скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium. Якщо ви скасуєте безкоштовну пробну версію YouTube Premium, ваше пробне членство не перетвориться на платну підписку після закінчення пробного періоду. Доступ до преміум-функцій, таких як потокове передавання відео без додатків, необмежене завантаження та прослуховування музики без додатків у режимі офлайн, буде збережено до закінчення пробного періоду.

Що станеться, якщо я скасую YouTube Premium раніше?

Якщо вашу підписку на YouTube Premium припинено достроково, ви більше не будете включені в список підписників YouTube і вам не буде виставлено рахунок за наступний платіжний цикл. Однак ваші преміум-функції, як-от безкоштовне потокове відео, необмежене завантаження та прослуховування музики без додатків у режимі офлайн, мають діяти до наступного розрахункового циклу, оскільки ви вже сплатили за цей період часу.

Чому я не можу скасувати своє членство на YouTube?

Кілька користувачів стикаються з проблемами під час скасування членства в YouTube. Основною причиною цієї проблеми може бути:

  • Помилки або збої в програмі або на веб-сайті
  • Погане/немає підключення до Інтернету
  • Сервери YouTube не працюють
  • Застаріла програма YouTube
  • Пошкоджено кеш і дані програми YouTube

Чому я не можу скасувати YouTube Premium?

Можливо, ви користуєтеся програмою або веб-сайтом YouTube, щоб скасувати підписку на Premium через нестабільне з’єднання з Інтернетом. Крім того, застаріла програма YouTube може спричиняти помилки та збої та зберігати пошкоджений кеш або дані, щоб спричинити невдалі спроби скасування Premium.

Як скасувати безкоштовну пробну версію YouTube? Як скасувати безкоштовну пробну версію YouTube? Як скасувати безкоштовну пробну версію Youtube Premium?

З YouTube Premium користувачі мають необмежений доступ завантаження відео, YouTube Premium Music і вміст без реклами. Однак ці функції не безкоштовні, як у випадку з більшістю служб передплати. Але добре те, що YouTube пропонує вам безкоштовну місячну пробну версію YouTube Premium. Але ця підписка повторюватиметься після кожного платіжного циклу. Отже, якщо ви хочете скасувати підписку Premium раніше після закінчення безкоштовної пробної версії або не хочете цього робити в майбутньому, ось посібник про те, як скасувати безкоштовну пробну версію або підписку YouTube Premium за кілька простих кроків.

  Створюйте зображення GIF за допомогою YouTube і додавайте до них текст

Примітка: після успішного скасування вашої підписки з вас не буде виставлено рахунок за наступний платіжний цикл. Однак ваші переваги Premium мають діяти до наступного платіжного циклу.

Варіант I: використання веб-браузера

1. Відвідайте веб-сайт YouTube у вашому браузері.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис.

2. Натисніть піктограму свого профілю у верхньому правому куті екрана.

3. Потім натисніть опцію «Покупки та членство».

4. Натисніть «Керувати членством» у розділі «Членство».

5. Натисніть ДЕАКТИВАТИ поруч із кінцевим терміном безкоштовної пробної версії.

6. Потім у спливаючому вікні натисніть ПРОДОВЖИТИ ЩОБ СКАСУВАТИ.

7. Виберіть потрібну причину скасування безкоштовної пробної версії та натисніть ДАЛІ.

8. Нарешті натисніть ТАК, СКАСУВАТИ у спливаючому вікні підтвердження.

Варіант II: використання програми YouTube

1. Відкрийте програму YouTube на своєму Android або iOS пристрій.

2. Тепер торкніться значка свого профілю у верхньому правому куті.

3. Натисніть «Покупки та членство».

4. Натисніть членство Premium у розділі Членство.

5. Потім натисніть «Скасувати членство» поруч із датою закінчення безкоштовної пробної версії.

6. Натисніть «Далі», щоб продовжити скасування.

7. Нарешті виберіть потрібну причину скасування безкоштовної пробної версії та натисніть СКАСУВАТИ ПРЕМІУМ, щоб підтвердити дію.

Сподіваємося, дотримуючись цього простого, але розгорнутого посібника, ви дізналися, як скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium.

Як скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium для iOS? Як скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium для iPhone?

Якщо ви є користувачем iOS і вам цікаво, як припинити підписку на YouTube, процес для цього буде дещо іншим. Це тому, що під час використання iPhone ви не підписуєтеся безпосередньо на YouTube. Натомість ви повинні скасувати через Програма App Store на вашому iPhone або будь-якому іншому пристрої iOS. Ось інструкція про те, як можна скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium у iOS App Store за кілька простих кроків.

  Виправте помилку YouTube Audio Renderer у Windows 10

1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.

2. Торкніться свого Apple ID з вершини.

3. Торкніться опції «Підписки».

4. Знайдіть і торкніться підписки YouTube Premium.

5. Потім натисніть Скасувати підписку.

Сподіваємось, дотримуючись цієї простої інструкції, ви успішно скасували безкоштовну пробну версію YouTube Premium на пристрої iOS.

Як скасувати YouTube Premium на телефоні?

Ви можете скористатися методами, згаданими в попередніх заголовках, щоб дізнатися, як успішно скасувати YouTube Premium на своєму телефоні.

Як завершити підписку на YouTube?

Ось інструкція про те, як завершити підписку на YouTube за кілька простих кроків.

1. Запустіть програму YouTube на своєму телефоні та натисніть на значок профілю у верхньому правому куті.

2. Потім натисніть «Покупки та членство».

3. Торкніться членства Premium > Скасувати членство.

4. Потім натисніть Далі, щоб продовжити скасування.

5. Насамкінець виберіть потрібну причину скасування безкоштовної пробної версії та натисніть СКАСУВАТИ ПРЕМІУМ, щоб підтвердити дію.

Як скасувати безкоштовну пробну версію Youtube Music Premium на Android?

Ви отримуєте підписку на безкоштовну пробну версію YouTube Music, купуючи безкоштовну пробну підписку на YouTube. І якщо тепер ви хочете скасувати свою підписку, щоб уникнути будь-яких витрат, ви можете скасувати безкоштовну пробну версію YouTube за допомогою згаданих вище кроків.

***

Ми сподіваємося, що завдяки цьому посібнику ви знаєте все про платформу онлайн-потокових потокових відео, відому як YouTube. Сподіваємося, ми успішно відповіли на всі ваші запитання, наприклад, як скасувати безкоштовну пробну версію YouTube Premium. Ми відкриті для будь-яких відгуків, запитів і коментарів з вашого боку щодо будь-якої теми. Також не соромтеся запропонувати, на яку тему має бути наш наступний блог.