Як сканувати QR-коди на телефоні Android

QR-коди можуть бути не такими плідними, як колись, але вони все ще дуже корисні для швидкого обміну інформацією. Справа в тому, що не завжди зрозуміло, як його сканувати. Якщо ви користувач Android, ось худий.

Найпростіший спосіб: скористайтеся Google Lens в Асистенті

Можливо, ви цього не усвідомлюєте, але якщо на вашому телефоні є Google Assistant, у вас є швидкий, простий і оригінальний спосіб сканувати QR-коди, запечені прямо у вашому телефоні.

Спочатку натисніть і утримуйте кнопку «Додому», щоб відкрити Асистент.

Залежно від того, яка у вас версія Асистента, у вас може бути кнопка Об’єктива, щойно з’явиться Асистент. Швидше за все, вам потрібно натиснути на нього, щоб він не слухав голосову команду. Просто натисніть на кольорові точки.

Як тільки він перестане слухати, стають доступними нові опції: об’єктив зліва від мікрофона, клавіатура праворуч. Торкніться кнопки «Об’єктив».

Якщо ви вперше використовуєте Об’єктив, його потрібно активувати. Просто дотримуйтесь підказок, а потім надайте йому доступ до камери. Під час першого запуску він дасть вам короткий опис речей, які ви можете робити з Lens.

Просто проведіть пальцем і перемістіть QR-код у поле зору камери. Протягом секунд він покаже вам, що таке QR — просто натисніть на нього, щоб виконати. Отже, у нашому тестовому випадку, натиснувши QR-код, можна перейти до wdzwdz.com.

Простенька.

Варіант другий. Використовуйте додаток Google Lens

Хтось може стверджувати, що це насправді простіше, ніж перший варіант, і на це я кажу… можливо. Єдина причина, чому я вважаю перший варіант легшим, полягає в тому, що у вашому телефоні він уже є — майже всі сучасні телефони Android оснащені помічником, тому не потрібно встановлювати інший додаток.

Але якщо ви хочете встановити інші програми, то ось.

Спочатку запустіть Google Play Store і натисніть сторінку Google Lens. Установіть цього поганого хлопчика.

Після встановлення вам потрібно буде надати йому дозволи та інше (якщо ви ще не зробили цього в Асистенті).

Звідти просто відскануйте свій QR-код.

Зроблено і зроблено. Тепер, коли вам потрібно відсканувати QR-код, запустіть Lens і зробіть це. Так швидко.