Як сканувати (або повторно сканувати) канали на вашому телевізорі

| | 0 Comments| 8:29 AM
Categories:

Отже, ви намагаєтеся дивитися безкоштовне ефірне телебачення, але не можете знайти жодного каналу. Це цілком нормально. Вам просто потрібно запустити швидке сканування каналів (або повторне сканування), і все буде готово.

Чому я маю шукати канали?

Цифрове телебачення (ATSC 1.0) служило стандартом безкоштовного мовлення з 90-х років. І, як і будь-яка технологія 20-річної давності, вона трохи дивна. Можна очікувати, що телевізор буде знати, які місцеві станції доступні, як-от радіо, але це не так. Натомість ваш телевізор зберігає список доступних станцій. Дивно, га?

Чи знаєте ви, скільки старих телевізорів (і радіоприймачів) потрібно було налаштовувати на радіостанції вручну? Що ж, коли ви шукаєте канали на телевізорі, він в основному виконує цей процес за вас. Телевізор повільно проходить через усі можливі телевізійні частоти, створюючи по ходу список кожного доступного каналу. Потім, коли ви підете дивитися телевізор пізніше, ви просто гортаєте цей список. Природно, що цей список потрібно час від часу оновлювати, і вам доведеться починати процес сканування заново.

Коли потрібно сканувати канали?

Вам потрібно сканувати канали щоразу, коли місцеві частоти мовлення змінюються. Це означає, що вам доведеться повторно сканувати щоразу, коли ви переїжджаєте, щоразу, коли ви купуєте новий телевізор або антену, і щоразу, коли місцева телестанція змінює частоту мовлення.

  Як вийти з Mac після певного періоду бездіяльності

У минулому це приблизно перекладалося як «якщо телевізор не працює, шукайте канали». Але зараз Америка переживає перехід телевізійного мовлення. Відповідно до мандату FCC, мовники постійно переходять на частоти, які підтримують 4K, сумісні з ATSC 3.0, які не заважають стільниковим частотам. В результаті всі телевізори повільно втрачатимуть місцеві канали. Крім того, у вашому регіоні можуть з’явитися абсолютно нові канали, і ваш телевізор не знатиме, що вони там.

Рішення? Щомісяця або кожен раз, коли ви помітите, що місцеве мовлення зникає, шукайте нові канали. Це нескладний процес, і це варто зробити заради безкоштовного OTA TV.

Як сканувати (або повторно сканувати) канали

Сканування (або повторне сканування) каналів переважно автоматизований процес. Все, що вам потрібно зробити, запустити цей процес за допомогою кількох простих кроків. І хоча ці кроки відрізняються для кожного телевізора, процес дуже схожий на кожному телевізорі.

Переконайтеся, що ваш телевізор підключено до антена.
Натисніть кнопку «Меню» на пульті дистанційного керування. Якщо у вас немає пульта дистанційного керування, ваш телевізор повинен мати вбудовану кнопку «Меню».
Знайдіть і виберіть опцію «Сканування каналів» у меню телевізора. Цей параметр іноді позначається як «Повторне сканування», «Налаштування» або «Автоналаштування».
Якщо ви не можете знайти опцію «Сканування каналів», перегляньте меню телевізора «Налаштування», «Інструменти», «Канали» або «Параметри». На деяких телевізорах потрібно натиснути кнопку «Вхід» і перейти до «Антена».
Коли телевізор почне шукати канали, знайдіть, чим зайнятися. Сканування каналів може тривати до 10 хвилин.
Після завершення сканування ваш телевізор або покаже, скільки каналів доступно, або поверне вас до трансляції.
Все ще не вистачає деяких каналів? Спробуйте запустити інше сканування або скористайтеся Веб-сайт Моху щоб ще раз перевірити, які канали доступні у вашому регіоні. Можливо, вам також доведеться перемістити антену для кращого прийому.

  Як змінити кодування символів в Outlook

Якщо у вас виникли проблеми з пошуком опції «Сканування каналів» на вашому телевізорі, настав час ознайомитися з посібником. Зазвичай ви можете знайти інструкцію, шукаючи в Інтернеті марку та модель телевізора разом зі словом «інструкція».

Чому мій телевізор не може автоматично шукати канали?

Правда, це громіздкий, дещо дратівливий процес. Якщо радіостанціям не потрібно виконувати виснажливе повторне сканування, то чому телевізори не можуть автоматично шукати канали?

Ну, вони це роблять — так. Сканування (або повторне сканування) є автоматизованим процесом; ви просто змушуєте свій телевізор включити цей процес. Причина, чому ваш телевізор не сканує автоматично нові канали без вашого дозволу, полягає в тому, що це було б неприємно і заважало б вам дивитися телевізор.

Пам’ятайте, що ми маємо справу з технологією 20-річної давності. У цьому немає нічого поганого; у нього є лише кілька примх. Однією з цих примх є те, що, поки телевізор сканує, його не можна використовувати для перегляду телевізора. Якщо ваш телевізор регулярно сканував нові канали без вашого дозволу, вам доведеться мати справу з випадковими 10-хвилинними нападами тиші час від часу. Це може статися навіть під час перегляду важливої ​​мильної опери або футбольного матчу.

  Як утримувати об’єктиви камери в чистоті

Якщо вам цікаво, чому вашій радіостанції не потрібно виконувати автоматичне сканування, це тому, що налаштувати радіо на льоту легко. Хороший радіосигнал наповнений поєднанням гучних і тихих частин (музики), а поганий сигнал наповнений монотонною статикою або тишею. Отже, більшість радіоприймачів мають вбудовану схему налаштування просто перевіряє амплітудну характеристику радіочастот. Коли ви натискаєте «Далі» на своєму радіо, воно просто запускає деякі частоти через ланцюг налаштування та фіксує все, що має поєднання гучних і тихих частин.

Не хвилюйтеся; Сканування каналів скоро припиниться

Як ми згадували раніше, FCC переходить на стандарт мовлення ATSC 3.0. Це захоплююча зміна, на яку варто звернути увагу. У наступне десятиліття ATSC 3.0 дозволить нам дивитися телепередачі в 4K практично на будь-якому пристрої, включаючи телефони, планшети та автомобілі.

Природно, сканування каналів було б неприємним завданням на портативному пристрої або в автомобілі. У міру переміщення по місту (або навіть по будинку) частоти змінюватимуться в якості та доступності. Отже, FCC буде усуває необхідність сканування каналів в ATSC 3.0. Згодом ви забудете, що колись доводилося сидіти 10 хвилин перед телевізором, поки він шукає канали, і цей посібник зникне в ефірі.