Як синхронізувати параметри about:config за допомогою Firefox Sync

Firefox має функцію синхронізації, яка може синхронізувати, серед іншого, налаштування вашого браузера. Це включає, але не обмежується, сторінку, на яку відкривається сторінка нової вкладки, ваші налаштування «Не відстежувати», налаштування телеметрії та навіть тему, яку ви встановили. Він синхронізує майже все, що вам потрібно, щоб забезпечити безперебійну роботу на різних настільних комп’ютерах. Налаштуваннями Firefox можна керувати не лише за допомогою параметрів, а й зі сторінки about:config. Не всі налаштування, які ви змінюєте на цій сторінці, синхронізуються. Ось як ви можете синхронізувати параметри about:config.

Ми припускаємо, що у вас уже налаштовано синхронізацію Firefox і ви ввійшли у свій обліковий запис на всіх комп’ютерах.

  Як заблокувати презентацію PowerPoint від редагування

Sync about:config Preferences

Спочатку відкрийте сторінку about:config. Прийміть попередження, коли з’явиться відповідний запит. Запишіть параметри, які ви хочете синхронізувати, тобто клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Копіювати ім’я з контекстного меню.

Далі знову клацніть правою кнопкою миші та виберіть New>Boolean.

У полі імені параметра введіть наступне;

services.sync.prefs.setting

Замініть «налаштування» на назву параметра, який ви скопіювали раніше. Наприклад, якщо ви хочете синхронізувати параметр accessibility.blockautorefresh, ви повинні назвати нове логічне налаштування таким чином;

services.sync.prefs.accessibility.blockautorefresh

У полі значення встановіть значення True.

Це все, що вам потрібно зробити. Після того, як ви додасте це налаштування, налаштування з відповідною назвою буде синхронізовано з усіма екземплярами робочого столу Firefox. Якщо у Firefox Android є параметр, і ви ввімкнули на ньому синхронізацію, воно також синхронізується з вашим телефоном.

  Чому я все ще використовую старий PowerPC Mac у 2020 році

Зупинити синхронізацію about:config Preference

Додавши новий параметр на сторінку about:config, ви не зможете його видалити. Можливо, ви помітили, що існує чимало налаштувань, які починаються з services.sync.prefs, які ви ніколи не додавали. Це ті, які Firefox автоматично синхронізує без необхідності налаштування.

У будь-якому випадку, якщо ви хочете припинити синхронізацію налаштування, вам потрібно знайти відповідне налаштування services.sync.prefs.setting і встановити для нього значення False. Це так само добре, як і видалення параметра, і це вимкне для нього синхронізацію.

Це не має жодних побічних ефектів, за винятком того, що ви повинні пам’ятати, для яких параметрів ви ввімкнули синхронізацію. Якщо ви не можете, ви можете знайти на сторінці about:config Services.sync.prefs і знайти їх усі. За замовчуванням це досить довгий список, тому пошук у ньому займе час, якщо ви не пам’ятаєте назву параметра, для якого ввімкнули синхронізацію. Так само ви можете використовувати це, щоб перевірити, чи ввімкнено синхронізацію для параметрів.

  Як використовувати опцію подальших дій у Outlook