Як синхронізувати дані про фітнес із Samsung Health та Google Fit

| | 0 Comments| 3:23 PM
Categories:

Розумні годинники Samsung Galaxy включають програмне забезпечення для фітнесу компанії. Він працює чудово, але що робити, якщо у вас уже є дані про фітнес, збережені в Google Fit? На щастя, ви можете синхронізувати Samsung Health з Google Fit і зберігати всі свої дані в одному місці.

Неможливо встановити Google Fit на розумний годинник Samsung Galaxy, але ви можете зробити наступне найкраще. За допомогою програми під назвою «Health Sync» ви можете використовувати Samsung Health для відстеження фізичної активності та синхронізувати всі свої дані з Google Fit.

Перш ніж почати, вам знадобляться обидва Samsung Health і Google Фітнес встановлений на вашому смартфоні Android. Переконайтеся, що ви ввійшли в Samsung Health під тим самим обліковим записом, який використовувався для налаштування розумного годинника.

  Як зробити діагональний текст в Word

Далі встановіть Синхронізація здоров’я на телефоні Android.

The

Відкрийте програму, а потім натисніть «ОК», щоб почати «Дії першого використання».

Торкніться

На наступному екрані пояснюється, що ви зможете вибрати, в якому напрямку ви хочете синхронізувати дані; натисніть «ОК», щоб продовжити.

Торкніться

Виберіть «Samsung Health» як базове джерело синхронізації.

Торкніться

Далі торкніться «Google Fit» як місця призначення синхронізації, а потім натисніть «ОК».

Торкніться

На екрані «Дії ініціалізації» торкніться «Перевірити підключення до Google Fit».

Торкніться

Відкриється екран входу в Google. Виберіть обліковий запис, який ви використовуєте з Google Фітнесом.

Далі торкніться «Дозвіл на інформацію про діяльність», щоб надати Health Sync доступ до вашої активності.

  Як запобігти обриву кабелів зарядного пристрою вашого телефону

Торкніться

Торкніться «Дозволити» у спливаючому вікні дозволу.

Торкніться

Тепер вам потрібно змінити деякі налаштування в Google Fit, щоб це не заважало синхронізації фітнесу. Торкніться «Перевірити відстеження активності в Google Fit».

Торкніться значка

З’явиться повідомлення з інструкцією вимкнути «Відстежувати свою діяльність» у Google Fit. Торкніться «ОК», щоб відкрити програму Google Фітнес.

Торкніться

Буде запущено додаток Google Fit. Торкніться «Профіль» на нижній панелі інструментів.

Торкніться

Торкніться значка шестірні у верхньому правому куті, щоб відкрити «Налаштування».

Прокрутіть униз і переконайтеся, що «Відстежувати свою діяльність» вимкнено. Це гарантує, що Google Fit не заважатиме відстеження Samsung Health.

Вимкніть

Вийдіть із програми Google Fit і знову відкрийте програму Health Sync. Торкніться «ОК» у спливаючому вікні «Ініціалізація завершена».

  Як керувати налаштуваннями пароля в iTunes Store і App Store

Торкніться

Тепер залишилося лише вибрати дані про фітнес, які потрібно синхронізувати між службами. Деякі з них потребують додаткових дозволів.

Нарешті, ви можете перейти в «Налаштування», щоб налаштувати такі речі, як частота синхронізації та оптимізація акумулятора. Для цього просто торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті.

Потім торкніться «Налаштування».

Торкніться

Це воно! Ви можете періодично отримувати сповіщення про проблеми зі статусом синхронізації, але програма дуже добре пояснює, як їх вирішити.

Синхронізація здоров’я