Як самостійно створити спіральне мистецтво зі штучним інтелектом

| | 0 Comments| 12:05 PM
Categories:

Точне покрокове керівництво🚶, яке охоплює інструменти та процес створення AI Spiral Art.

Кожного разу, коли ми вирішуємо очікування щодо створення зображень штучного інтелекту, хтось придумує ще один інструмент або конкретну підказку, створюючи мистецтво штучного інтелекту, яке виглядає небезпечно людським.

Процес є синонімом лука🧅: кожне розкриття відкриває ще один рівень можливостей.

Цього разу спіральне мистецтво штучного інтелекту штурмом захоплює соціальні мережі, тому ми створили цей посібник про те, як створити завидну вірусну спіральне мистецтво штучного інтелекту з уявленням про зручні інструменти ШІ!

Psst, якщо ви хочете підхопити, перегляньте таблицю нижче!

Особливості продуктуGetimgТворець штучного інтелекту з кількома генераторами, безкоштовна підписка.КреаПростий генератор штучного інтелекту, безкоштовний із налаштуванням шаблону.QuickQRІнструмент Fusion Art, вибір шаблону, інтелектуальна підказка, чутливість параметрів ваги.СпіраліПростий спіральний арт-генератор, без платних планів, кілька регенерацій.Середня дорогаВідомий інструмент перетворення тексту в зображення, кінематографічні зображення, підказки ключових слів для спіралей.

Що таке AI Spiral Art?

Автори зображення: Twitter

Цей вид мистецтва являє собою оптичну ілюзію з сегментами, змішаними у вигляді спіралі. Існує багато інструментів штучного інтелекту, які я коротко проілюструю разом із цим поширеним запитом:

sunrise on the beach. coconut trees and a distant glacier in the background. hyper-detailed. smooth lighting.

Як і в більшості генераторів штучного інтелекту, не існує фіксованої формули досконалості. Можна спробувати різні ключові слова, щоб побачити, що працює.

Перш ніж рухатися далі, зверніть увагу, що це будуть творіння штучного інтелекту, в результаті чого речі виглядатимуть недоречно. У наступних розділах я використаю кілька інструментів і опублікую результати.

Getimg

Getimg це потужна програма для створення мистецтва зі штучним інтелектом, яка надає доступ до кількох генераторів зображень з однієї інформаційної панелі. Це пропонує замальовування, замальовування, редагування AI тощо. Крім того, ви отримуєте 100 кредитів (1 кредит ~ 1 зображення) на місяць у безкоштовній вічній підписці.

  Як видалити програми на Chromebook (6 способів)

Процес створення спірального мистецтва досить простий і починається з реєстрації (вхід у соціальні мережі працює).

Інтерфейс простий, і для роботи потрібно налаштувати кілька параметрів.

  • Модель: це поле може заплутати початківців, оскільки існує багато моделей штучного інтелекту, з яких можна вибрати. Я пропоную залишити все як є та змінити (за потреби) після створення перших кількох зображень.
  • Підказка: тут ви описуєте зображення. Можна також скористатися випадковою підказкою, наданою самим Getimg, і за потреби внести зміни.
  • Негативний запит: це необов’язково. Однак ви можете використовувати це, щоб уникнути втрати кредиту та отримати бажані зображення з самого початку.
  • Зображення: це дуже важливо, оскільки воно визначає спіральний візерунок (або щось інше), який ми хочемо спроектувати на остаточних зображеннях.
  • ControlNet: цей параметр керує стилем виведення. Getimg пропонує використовувати QR Code Monster v2 для створення спіральних ілюстрацій.
  • Сила ControlNet: це вказує на величину впливу параметра ControlNet на зображення.

Є ще кілька параметрів для налаштування, але це мінімум, який потрібно налаштувати. Я не торкаюся інших і покажу вам деякі результати.

Єдиною різницею у вхідних даних для зображень вище була сила ControlNet (1,21 і 0,9 для лівого та правого відповідно).

  Як контролювати, які програми можуть отримати доступ до даних про здоров’я вашого iPhone

Креа (Візерунки)

Krea є набагато більш простим генератором штучного інтелекту. Тут менше речей, які потрібно налаштувати, і шаблони вже є, хоча ви можете завантажити будь-який настроюваний. Спочатку він дещо відрізняється тим, що ви можете навчити свою модель ШІ. Крім того, ви починаєте безкоштовно. Однак, коли я спробував, у нього був список очікування, тому я використав його Візерунки замість цього.

Крім того, вам не потрібна реєстрація, щоб спробувати!🥳

Я переважно використовував конфігурацію за замовчуванням, за винятком інтенсивності візерунка (я змінив її на 0,9 з 0,8) у розширених налаштуваннях.

За винятком цього, я ввів той самий шаблон і підказку. Ось результати:

Як ви можете бачити з вищесказаного, є величезна різниця в кінцевому результаті.

QuickQR

QuickQR має міні-інструмент Fusion Art, який спрощує створення та налаштування штучного інтелекту.

Ви можете почати з вибору з доступних шаблонів або завантаження одного.

Інтерфейс дозволяє встановити співвідношення сторін. Крім того, його Smart Prompt автоматично використовує цитований текст як підказку.

Крім того, ви можете використовувати позицію для вибіркового розміщення візерунка, а не в центрі, як ми бачили з більшістю спіральних генераторів AI.

Цікаво, що його параметр Weight здається набагато більш чутливим, і навіть скромні 0,8 з діапазону від нуля до трьох створюють сильно спіралеподібні зображення. Встановлення ваги на 0,7 потрапило в найкраще місце.

QuickQR — це безкоштовний інструмент, який пропонує пробні кредити та бонус, якщо ви приєднаєтесь до його сервера Discord.

Спіралі

Спіралі є, безумовно, найпростішим із усіх. Він генерує спіральне зображення за замовчуванням, і все, що потрібно зробити користувачеві, це ввести підказки.

  31 чудовий додаток для iPad для дітей

Однак сама його простота протидіє цьому, оскільки ви мало контролюєте результат і спіральний візерунок.

З іншого боку, немає платних планів, і можна багаторазово регенерувати, щоб отримати бажане спіральне мистецтво без реєстрації.

Середня дорога

Міджуні є одним із найвідоміших інструментів перетворення тексту в зображення, який ми ретельно тестували тут, у techukraine.net. Ви можете підписатися на цей преміальний інструмент і перейти на його сервер Discord, щоб створювати. Ось Короткий посібник Midjourney.

Особисто мені подобаються його кінематографічні зображення. Тим не менш, він найменш відомий тим, що створює спіральне мистецтво. Незважаючи на це, я б спробував побачити, як це порівнюється з іншими.

Найпростіший варіант — додати ключові слова (спіральне мистецтво, оптична ілюзія) у саму підказку, оскільки я не можу знайти нічого, щоб завантажити візерунки.

Ось результати:

Справді візуальне задоволення!

Мій вибір!

QuickQR був моїм улюбленим у списку. Хоча в ньому немає вільного рівня, гнучкість у створенні ідеального спірального мистецтва є неперевершеною. Крім того, Getimg — ще один хороший із безкоштовним планом для початківців.

Тим не менш, ви можете спробувати всі (окрім Midjourney) перелічені інструменти без передоплати.

PS: Якщо мистецтво штучного інтелекту зацікавило вас, ось вам варто побачити битву: MidJourney проти Stable Diffusion проти Bing Image Creator.