Як рішення ADP HR і Payroll можуть допомогти вашому зростаючому бізнесу?

Розрахунок заробітної плати та кадрові послуги є важливими для кожного бізнесу, навіть малого бізнесу та стартапів. Щоб забезпечити безперебійну роботу вашого бізнесу, ці операції потрібно виконувати добре.

Це тому, що нарахування заробітної плати та відділ кадрів безпосередньо пов’язані з вашими співробітниками, які є основою вашої компанії. І щоб ваші працівники були задоволені, це необхідно для того, щоб у вашій організації все було нормально, і вони відчували, що їх цінують, щоб служити вам найдовше. Це не тільки підвищує лояльність, але й може вивести ваш бізнес на великі висоти.

І щоб допомогти вам у всьому цьому, вам потрібне чудове рішення для розрахунку заробітної плати та управління персоналом, таке як ADP. Він автоматизує ці повторювані завдання, щоб підвищити продуктивність, прискорити процеси та гарантувати відсутність помилок у нарахуванні заробітної плати чи роботі з персоналом. Хоча ви можете створити власне рішення, це займе значну кількість часу та ресурсів, не кажучи вже про періодичне обслуговування, яке коштує додатково.

Таким чином, має сенс обрати експертне рішення, таке як ADP, для компаній будь-якого розміру, особливо малих підприємств з обмеженими бюджетами, співробітниками та іншими ресурсами.

У цій статті я розгляну рішення ADP щодо заробітної плати та кадрових питань, щоб допомогти вам вирішити, чи варто це розглядати для вашого бізнесу.

Давайте розпочнемо!

Про продукти й послуги ADP Payroll і HR

ADP є однією з провідних компаній у світі, яка пропонує відмінні послуги з нарахування заробітної плати та управління персоналом. Вони працюють у галузі вже 70 років, надаючи рішення та програмне забезпечення для спрощення роботи. Вони пропонують комплексні хмарні рішення для управління людським капіталом (HCM), включаючи HR, нарахування заробітної плати, робочий час і таланти, а також рішення для оподаткування та пільг, аналітику та бізнес-аутсорсинг.

ADP використовує передові технології, глибоке розуміння та свій величезний досвід у цій галузі, щоб трансформувати кадрові ресурси та функції розрахунку заробітної плати та запропонувати своїм клієнтам бізнес-переваги. Вони пропонують широкий спектр кадрових послуг і продуктів для розрахунку заробітної плати, від інструментів початкового рівня до повних послуг з розрахунку заробітної плати та управління персоналом, таких як адміністрування кадрів, інтуїтивно зрозуміле звітування, відвідуваність і час.

Нарахування заробітної плати та кадрові послуги, які вони пропонують, призначені для:

 • Малі підприємства з 1-49 працівниками
 • Компанії середнього розміру з 50-999 співробітниками
 • Великі та транснаціональні компанії з понад 1000 співробітниками

Розрахунок заробітної плати та кадрові рішення ADP

Ви отримуєте повний асортимент розрахунок заробітної плати та кадрові рішення в ADPвід основ до розширеного управління, як HRIS, аутсорсинг, відповідність і податки.

 • RUN: це веб-рішення дозволяє малим підприємствам керувати своїми кадровими процесами та процесами нарахування заробітної плати.
 • ADP TotalSource: це професійна організація роботодавців (PEO), яка пропонує складні хмарні технології та спеціальне керівництво для обробки заробітної плати, кадрів і талантів.
 • ADP Workforce Now: це комплексне рішення для управління персоналом, заробітної плати, талантів, пільг і часу з інтуїтивно зрозумілою аналітикою та експертною підтримкою.
 • ADP наступного покоління HCM: це настроювана та комплексна платформа HCM із хмарними технологіями, глибоким досвідом і аналітичними даними.
 • ADP Vantage HCM: це рішення з відкритою архітектурою для керування талантами, заробітною платою, капіталом, пільгами та часом.
 • ADP Enterprise HR: це рішення HCM пропонує потужну аналітику, статистику, інтерфейс і інтегрується з різними пропозиціями ADP.
 • ADP Comprehensive Service: ця HR-платформа оснащена технологіями та спеціальною підтримкою.
 • Комплексні послуги аутсорсингу ADP: це для великих компаній, які допомагають у кадрах, талантах, нарахуванні заробітної плати, пільгах і плануванні часу.
 • Wisely від ADP: це економічно ефективне рішення для платіжних карток, яке легко інтегрується з системами розрахунку заробітної плати.
 • ADP Celergo: це елегантне рішення найкраще підходить для організації з кількістю співробітників до 1 тисячі в кожній країні. Він збирає дані про співробітників, організовує їх в єдиній системі та підтримує до 140 країн.
 • ADP Global Payroll: він поєднує в собі ADP Celergo та ADP GlobalView Payroll, щоб допомогти транснаціональним компаніям будь-якого розміру. Він пропонує аналітику та звітність на вимогу, аналітику, вбудовані функції відповідності, безпеки та конфіденційності даних.
 • Платіжна відомість ADP GlobalView: це для компаній із понад 1000 співробітниками принаймні в одній країні. Він підтримує більш ніж 140 країн і допомагає великим транснаціональним компаніям керувати роботою з нарахуванням заробітної плати та відділом кадрів, пропонуючи надійні інструменти управління персоналом, чудові варіанти звітності, вбудовані з’єднувачі даних тощо.
 • WorkMarket: це система управління фрілансерами, яка допомагає компаніям організовувати, оплачувати та керувати своїми незалежними підрядниками та фрілансерами.
 • Мобільні рішення ADP: ADP пропонує мобільний додаток для керування заробітною платою, пільгами, часом тощо.
  Як встановити SuperRepo на Kodi

ADP: особливості

Нижче наведено деякі особливості рішень ADP щодо заробітної плати та кадрових питань.

Обробка заробітної плати

ADP дозволяє обробляти заробітну плату онлайн за допомогою мобільного додатку на пристроях Android та iOS. Просто введіть години роботи ваших співробітників у програму для періоду оплати праці, і програмне забезпечення розрахує їхні зарплати залежно від їх зарплати або ставки заробітної плати. Крім того, він автоматично розраховує податкові відрахування, пенсійні внески та медичні виплати.

Податки на заробітну плату

Для розрахунку податку на заробітну плату ADP вчасно заповнює форми та подає податок без помилок, здійснює необхідні платежі державним, місцевим і федеральним органам, а також відповідає на їхні запити щодо платежів або подання.

Варіанти оплати

ADP підтримує різні способи оплати. Ви можете платити за допомогою прямих депозитів, паперових чеків і дебетових карток. Що стосується паперових чеків, ADP надсилає їх безпосередньо до вашого офісу, щоб ви могли без проблем передати їх співробітникам. У різних планах ADP також може підписувати паперові чеки та прямі депозити, поміщаючи їх у конверт, що полегшує вам оплату праці своїм працівникам.

Звіти з персоналу та заробітної плати

Ви матимете доступ до кількох звітів про кадри та платежі в усіх планах, які пропонує ADP. Вони легко налаштовують звіти відповідно до ваших уподобань. Крім того, він займатиметься процесом звітування нових членів у відповідні федеральні та державні органи. Він також зробить всю документацію за вас, щоб заощадити час.

HR служби

Ви отримаєте додаткові HR-інструменти та ресурси, крім основних функцій у вищих планах. Це дозволить вам проводити ретельні перевірки кандидатів і публікувати вакансії на порталах. Ви також отримаєте майстер для довідника для співробітника та посадової інструкції, адаптації нових наймаючих працівників, форму та бібліотеку документів з кадрів, посібники з найкращих практик і базу даних відповідності з кадрами.

Послуги моніторингу відповідності

ADP пропонує практичну та проактивну підтримку з моніторингом відповідності, щоб допомогти вам вирішити складнощі, спричинені зміною правил і норм.

Контроль якості

ADP гарантує, що їхні команди виконують регулярні перевірки якості для виявлення, позначення та вирішення проблем із заробітною платою. Це забезпечить відсутність помилок у ваших звітах, щоб ви могли здійснювати точні операції.

Панель приладів

Ви отримаєте інформаційну панель з інтуїтивно зрозумілим і простим інтерфейсом. Це допоможе вам отримати доступ до всіх статистичних відомостей про заробітну плату та кадри та використовувати ці функції. Ви можете відстежувати дані співробітників, різні файли та документи, а також платежі, щоб все пройшло гладко.

Ви також можете легко керувати своїми співробітниками, фрілансерами та підрядниками за допомогою інформаційної панелі. Це допоможе вам додати або видалити такі дані, як посада, відпустка, дані про оплату, податкові відрахування, пільги, заохочення тощо.

Облік робочого часу та відвідування

ADP допоможе вам з легкістю відстежувати робочий час і відвідуваність ваших співробітників і зменшити кількість помилок. Автоматизація всіх цих функцій допоможе підвищити вашу продуктивність.

Крім того, незалежно від того, де працюють ваші співробітники, вдома чи в офісі, ви можете легко відстежувати їх. Це дозволить працівникам вводити дані за допомогою годинника, мобільного чи комп’ютера. Ви також можете створювати та публікувати графіки змін і відстежувати відпустки, свята, спеціальні погодження та вихідні дні.

Інтеграції

Ви можете інтегрувати ADP із програмним забезпеченням бухгалтерського обліку, таким як QuickBooks, Wave, Xero тощо. Це допоможе вам автоматично вводити дані та бути більш продуктивними. ADP також інтегрується з багатьма іншими інструментами та програмами, щоб полегшити вам роботу, такими як програмне забезпечення для бізнесу, системи управління персоналом, ERP та програмне забезпечення для відстеження робочого часу. Крім того, ви можете інтегрувати ADP з біометричними пристроями для розпізнавання обличчя, відбитків пальців або сканування долоні.

ADP: Переваги

Простий у використанні

ADP легко використовувати для всіх, незалежно від їхнього технічного досвіду. Після налаштування хмарною платформою кожен може легко користуватися завдяки зручному інтерфейсу, не завантажуючи, не встановлюючи та не обслуговуючи програмне забезпечення. Ви можете додавати інформацію, швидко оновлювати її без плутанини та вносити незначні корективи, якщо вам це потрібно. Крім того, за допомогою цього інструменту легко налаштувати інформаційну панель і звіти.

  Що означає 5G для iPhone 12 від Apple

Не тільки адміністратори можуть ефективно керувати всім, але навіть співробітники також можуть входити у свої профілі, щоб переглядати інформацію, оновлювати документи та дані, переглядати платіжну інформацію, відвідуваність, пільги, використані та невикористані відпустки тощо.

Універсальний

ADP — це універсальна платформа, яка може обслуговувати організації будь-якої галузі та розміру. Незалежно від того, чи є у вас невелика команда з менш ніж 10 співробітниками, чи транснаціональна компанія з тисячами співробітників по всьому світу, це може виправдати ваші вимоги до зарплати та персоналу.

Крім того, вести розрахунки заробітної плати за допомогою ADP швидше за лічені хвилини, переглядаючи картки робочого часу співробітників, щоб забезпечити точність, загальні відомості про заробітну плату та затверджуючи відомість. Він може автоматизувати все, щоб заощадити ваш час, і надсилає автоматичне сповіщення, якщо виникають будь-які проблеми, як-от зміни, пов’язані з банком, проблеми з безпекою тощо.

Масштабована платформа

ADP може масштабуватися відповідно до вашого бізнесу. Якщо ви малий бізнес, ви можете взяти їхній базовий план, а потім поступово переходити до вищих планів у міру зростання вашого бізнесу. Ця масштабована платформа допоможе задовольнити зростаючі потреби користувачів, не створюючи нікому проблем і не перешкоджаючи вашим операціям.

Комплексна звітність

Використання детальних звітів і статистики з інформаційної панелі допоможе вам оцінити ефективність вашого бізнесу та співробітників. Він також визначатиме іншу важливу інформацію, як-от демографічні показники робочої сили, справедливість в оплаті праці, стратегії компенсації тощо. Таким чином, ви зможете швидко знайти проблеми та налаштувати свої бізнес-стратегії.

Підтримка кількох пристроїв

ADP — це хмарне програмне забезпечення, яке можна використовувати на будь-якому ноутбуці, смартфоні чи комп’ютері. Він також підтримує платформи iOS і Android. Це дозволяє співробітникам працювати з будь-якого місця.

Співпраця

Спільне планування дозволяє вашій команді створювати розклади, доступні для всіх. Це також зменшує непотрібне тертя між членами команди та дозволяє кожному з них використовувати ADP зі свого бажаного пристрою для перемикання розкладів із попереднім погодженням або запитами на відпустку.

Налаштування та гнучкість

ADP пропонує індивідуальні рішення, які відповідають потребам вашої організації, незалежно від того, чи шукаєте ви інструменти для нарахування заробітної плати чи відділу кадрів, поєднання обох або повний набір інструментів і послуг для управління персоналом. Грунтуючись на вашій галузі, як-от охорона здоров’я, фінанси тощо, і ваших цілях, як-от продуктивність, оптимізація операцій тощо, ви можете повністю адаптувати послуги ADP із заробітної плати та кадрові послуги.

Безпека

Для безпеки ADP пропонує кілька технологій для захисту ваших систем від шахрайства та атак. Ви отримуєте засоби захисту від шкідливих програм, системи запобігання шахрайству, захист від загроз, аналіз поведінки та моніторинг, захист інтелектуальної власності тощо.

Однією з проблем програмного забезпечення ADP є те, що воно не пропонує вам безкоштовну пробну версію, щоб спочатку спробувати продукт, а потім вирішити, чи купувати його. Він також стягує плату за платіжну відомість, яка може збільшуватися залежно від того, як часто ви бажаєте, щоб ваша зарплатна відомість працювала. Це може бути проблемою для компаній, у яких багато фрілансерів і підрядників.

ADP: Підтримка клієнтів

Проблеми можуть виникнути будь-коли; отже, вам потрібна надійна та чуйна команда клієнтів, яка допоможе вам вирішити ці проблеми. Є змішані відгуки про ADP щодо підтримки клієнтів; багато хто щасливий з цього приводу, тоді як інші зіткнулися з труднощами, щоб знайти швидкі рішення.

Вони пропонують підтримку клієнтів через різні канали, включаючи телефонні дзвінки, живі чати та електронні листи. Ви також можете скористатися їхніми форумами спільноти, щоб опублікувати запит, і інші зможуть відповісти, щоб допомогти вам. Крім того, ADP досить активно працює на своїх платформах соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, LinkedIn та Instagram, де вони можуть відповісти на ваші запитання. А щоб дізнатися більше про це, ви можете переглянути відео на їх каналі YouTube.

ADP: ціноутворення

На офіційному веб-сайті немає фіксованих тарифів на послуги ADP із заробітної плати та HR. Це тому, що вони пропонують повністю індивідуальні послуги відповідно до ваших вимог. Отже, якщо ви хочете визначити ціну для свого бізнесу, вам доведеться зв’язатися з ними та отримати цінову пропозицію.

Оскільки структура ціноутворення дещо заплутана, не кожен зрозуміє, скільки саме він буде платити на місяць. Крім того, вам буде важко порівнювати різні компанії на основі ціноутворення. У середньому компанії з 1-10 співробітниками можуть платити 160 доларів на місяць. Але краще отримати від них цінову пропозицію, щоб зрозуміти ціну для вашого бізнесу.

  Як ви можете видалити лінію зі свого плану Verizon

Незважаючи на те, що ADP має фантастичні функції, можливості та послуги, деякі компанії можуть шукати альтернативи через її ціни, налаштування, підтримку клієнтів чи інші проблеми.

Ось чому я обговорив для вас деякі альтернативи ADP нижче. Не забудьте перевірити їх!

OnPay

Рішення OnPay для управління персоналом і розрахунку заробітної плати полегшать ваші процеси, щоб ви могли зосередитися на своєму бізнесі. Незалежно від того, чи є у вас один співробітник чи сотні, ви отримаєте все необхідне для вирішення завдань. Такі компанії, як стоматологи, ресторани, лікарі, тренажерні зали, франшизи, бухгалтери тощо, а також стартапи можуть використовувати OnPay для відповідних рішень.

OnPay інтегрується з Xero та Quickbooks, що допомагає синхронізувати та повністю організовувати документи та фінанси ваших співробітників. Окрім цього, ви отримаєте необмежену кількість зарплат щомісяця, автоматизовану податкову декларацію, безкоштовну обробку 1099 і w-2, інструменти управління персоналом, інтеграцію програмного забезпечення, експертну допомогу тощо.

Почніть з низької щомісячної базової плати в розмірі 36 доларів США на місяць плюс 4 долари США на місяць на людину. Розрахуйте ціну відповідно до кількості співробітників і насолоджуйтеся першим місяцем БЕЗКОШТОВНО, щоб досліджувати більше.

брижі

Rippling — це комплексне програмне забезпечення для відділу кадрів і розрахунку заробітної плати, яке дозволяє керувати й автоматизувати всі операції, починаючи від адаптації до всього проміжного в одному місці. Він надає вам простий у використанні HRIS і розширені функції, як-от налаштування відповідно до потреб вашої компанії та інтеграцію з більш ніж 500 програмами, такими як Office365, Slack тощо, щоб полегшити вашу роботу.

Ви можете генерувати листи-пропозиції, виконувати перевірку репутації, електронну перевірку, записуватися на медичне страхування, призначати та оптимізувати процеси навчання, налаштовувати додатки, використовувати аналітику та відстежувати час співробітників через кіоск, мобільний або веб-сайт, затверджувати їхню присутність. Приєднайте своїх нових співробітників протягом 90 секунд, ввівши основну інформацію, як-от дату початку роботи, зарплату тощо.

Вартість Rippling становить 8 доларів США на місяць за користувача. Однак ви можете поговорити з експертом і отримати індивідуальну пропозицію відповідно до ваших вимог.

смак

Gusto створено цілеспрямовано, щоб запропонувати вам переваги, на які ви заслуговуєте, завдяки сучасним рішенням у сфері управління персоналом і розрахунку заробітної плати. Ця універсальна платформа дозволяє вам керувати своїми співробітниками, а також пропонує повний спектр послуг з нарахування заробітної плати, виплат працівникам, відвідуваності, часу, адаптації, управління талантами, аналітичну інформацію та звітність.

Gusto автоматично подає ваші податки, допомагає з дотриманням законодавства та визначає податкові кредити, щоб заощадити ваші гроші. Отримайте фінансові переваги та переваги для здоров’я для своїх співробітників, як-от FSA, HSA, стоматологічне страхування, страхування зору, страхування життя, медичне страхування, 401(k) пенсійних заощаджень, 529 заощаджень на навчання в коледжах і компенсацію для працівників. Ви також отримуєте такі функції, як інструменти відстеження часу, огляди продуктивності, інструменти розробки тощо.

Для малого бізнесу з простою заробітною платою, графіком оплати праці та окладами Gusto пропонує простий план 39 доларів США на місяць і 6 доларів США на людину.

Висновок: чи варто розглядати можливість придбання ADP Payroll and HR Solutions?

Придбання чудового рішення для розрахунку заробітної плати та управління персоналом, такого як ADP, допоможе оптимізувати процеси, ефективно їх виконувати та заощадити час без помилок. Це корисно для всіх компаній, особливо малих, через обмежені ресурси та бюджет для створення рішення всередині компанії. Натомість ви можете використовувати ADP, щоб без зусиль керувати функціями розрахунку заробітної плати та відділу кадрів і насолоджуватися його першокласною продуктивністю та функціями.

Однак багатьом підприємствам структура ціноутворення ADP не буде вигідною або зіткнуться з проблемами з налаштуванням чи підтримкою, тому можуть шукати альтернативи. Якщо у вас це так, будь ласка, перегляньте альтернативи ADP, які я обговорював, і виберіть той, який вам подобається, із найкращою ціною, послугами та комбінацією функцій.