Як рутувати Android TV Box

Давайте подивимося, чи любите ви експериментувати з технологіями, перш ніж перейти до теми. Дайте відповіді на запитання для аналізу, чи належите ви до цієї категорії. Ви хочете перетворити звичайний РК- або LED-телевізор на Smart TV, який слухає ваші команди? Якщо є рішення для попереднього питання, ви б хотіли внести до нього зміни? Якщо відповіді на запитання позитивні, спробуйте дочитати статтю до кінця. Що ж, відповідь на перше питання – це коротка коробка Android TV. Ви побачите детальну відповідь у розділі найкращого нерутованого Android TV box. Відповідь на останнє питання — Root Android TV box або Jailbreak Android TV box. Терміни root або джейлбрейк технічно однакові, тому стаття буде зосереджена на темі джейлбрейка для Android. Можливо, це загальноприйнята практика, яка вимагає певних запобіжних заходів, тому прочитайте всі розділи цієї статті, щоб краще зрозуміти.

Як рутувати Android TV Box

У цьому розділі пояснюються переваги рутування Android TV box.

 • Повний доступ до системного каталогу Android TV box: Рутування Android TV box дає вам повний доступ до всіх системних файлів, і ви можете змінювати файли в системному каталозі.

 • Внесення змін до операційної системи: рутинг вашої приставки Android TV дозволяє вносити зміни в операційну систему вашої приставки. Ви можете змінити вміст і характеристики ОС, оскільки це вимикає вбудовану функцію безпеки ОС.

 • Налаштуйте та завантажте несумісні програми. Рутуючи ваш Android TV box, ви можете встановити програми, які іншим чином несумісні з вашим пристроєм. Крім того, ви можете налаштувати програми на приставці Android TV, рутуючи пристрій.

 • Додайте інші непідтримувані програми. Можливо, ви помітили, що ви не зможете додавати такі програми, як Kodi, на свій пристрій, оскільки це суперечить функції безпеки пристрою. Після рутування Android TV box ви можете легко додавати програми.

 • Видаліть небажані вбудовані програми: якщо вас надто дратують вбудовані програми, і ви хочете їх змінити, ви можете легко вилучити свій пристрій і видалити небажані програми.

 • Додати службу VPN: більшість приставок Android TV не дозволяють додавати спеціальні функції, як-от службу VPN. Ви можете додати службу VPN, якщо ваша приставка Android TV має root-права.

 • Налаштування візуальних макетів: більшість приставок Android TV не дозволяють налаштовувати та вносити зміни у візуальні макети на вашому пристрої. Рутуючи пристрій, ви можете налаштувати візуальні макети та змінити інтерфейс відповідно до ваших потреб.

 • Встановіть користувацькі ПЗУ: якщо у вас є коди і ви хочете запустити їх на своєму Android TV box, ви можете встановити користувацькі ПЗУ, рутуючи пристрій.

 • Кращий термін служби акумулятора. Укорінивши свій Android TV box, ви можете збільшити термін служби акумулятора свого пристрою, перевівши невикористані програми на пристрої в сплячий режим. Це дозволить вам використовувати конкретні програми, які вам подобаються, з високою потужністю, а при хорошому енергозбереженні забезпечується кращий термін служби акумулятора.

 • Швидкість пристрою для розгону: якщо ви надто втомилися від використання повільного Android TV box, ви можете підвищити тактову частоту за допомогою рутуна пристрою. Це дозволить вам використовувати пристрій на вищій швидкості без будь-яких перебоїв і перешкод.

Недоліки рутування Android TV Box

Нижче наведено кілька недоліків рутингу Android TV Box.

 • Немає гарантійного покриття виробника або оператора: якщо ви встановили root-права на свою приставку Android TV, гарантійне покриття, надане як виробником, так і перевізником, може не поширюватися, і ви можете зламати свій пристрій.

 • Програми з авторським правом можуть не функціонувати: якщо у вас є програми, які вимагають від вас прийняти ліцензійну угоду про авторські права, ви можете не мати доступу до цих програм, якщо ви отримали root-права на Android TV box.

 • Оновлення не будуть доступні: оскільки рутинг вашої приставки Android TV дозволяє встановлювати власні ПЗУ; Ви не можете очікувати жодних повідомлень про оновлення з офіційних сайтів. У гіршому випадку, можливо, ви більше не зможете встановити оновлення для пристрою.

 • Ризик вірусної загрози для вашої приставки Android TV: оскільки вкорінений Android TV box відкритий для встановлення будь-якого програмного забезпечення, ви можете встановити будь-які файли зловмисного програмного забезпечення на вашому пристрої. Таким чином, ризик вірусної загрози для вашого пристрою може в кінцевому підсумку поставити під загрозу функціональність пристрою.

Запобіжні заходи

Нижче наведено необхідні запобіжні заходи, які необхідно виконати перед вкоріненням Android TV box.

 • Встановіть антивірусне програмне забезпечення. Оскільки рутова приставка Android TV відкрита для будь-якого програмного забезпечення, радимо встановити антивірусне програмне забезпечення на своєму пристрої, щоб запобігти проникненню шкідливих файлів. Це може діяти як захисний шар для використання програм та інших функцій.

 • Створіть резервну копію даних Android TV box: якщо ви отримали root-права на Android TV box, ви можете втратити всі деталі, такі як важливі файли та облікові дані для входу в програми. Обов’язково створіть резервну копію всіх даних із вашої приставки Android TV, перш ніж рутувати свій пристрій.

 • Увімкніть службу VPN на приставці Android TV: якщо ви користуєтеся будь-яким сервісом Torrent, вам потрібно ввімкнути службу VPN, щоб захистити ваш Android TV box від проблем з авторським правом та з інших цілей безпеки.

Налаштуйте параметри Android TV Box

Перший попередній крок до джейлбрейка Android – це налаштування параметрів вашого пристрою. Оскільки вам потрібно буде додавати програми зі стороннього програмного забезпечення, щоб допомогти вам отримати root-права на пристрої, вам потрібно налаштувати параметри, щоб дозволити такі програми.

1. Підключіть Android TV Box до телевізора та увімкніть Android TV Box.

2. У доступному меню натисніть кнопку Налаштування, щоб запустити програму Налаштування на телевізорі.

3. У розділі Особисті натисніть кнопку Безпека та обмеження, щоб відкрити екран налаштувань безпеки.

4. У розділі Адміністрування пристрою ввімкніть параметр Невідомі джерела, щоб дозволити встановлення програм сторонніх розробників.

5. Натисніть кнопку OK у спливаючому вікні підтвердження, щоб завершити процес налаштування.

Сторонні програми для рутування Android TV Box

У цьому розділі будуть обговорені програми сторонніх розробників, які можна використовувати для джейлбрейка Android TV box.

Програми, описані нижче, потрібно встановити за допомогою додаткової програми на вашому телевізорі. Обов’язково дотримуйтесь інструкцій у зазначеному порядку, щоб уникнути перешкод у процесі.

1. KingRoot

KingRoot — це безкоштовна програма, і вам не потрібно мати платну підписку, щоб користуватися службою та джейлбрейком Android. Процедура встановлення не є складною, і ви можете легко рутувати Android TV box.

1. Підключіть Android TV Box до телевізора за допомогою USB-кабелю.

2. Відкрийте офіційний сайт KingRoot і завантажте інсталяційний файл на свій телевізор.

3. Натисніть кнопку Остання версія та дотримуйтесь команд на екрані, щоб завершити встановлення файлу .apk.

4. Тепер запустіть програму Google Play Store на своєму телевізорі та встановіть програму Downloader на своєму телевізорі.

5. Запустіть програму Downloader після її встановлення та встановіть програму KingRoot.

6. Запустіть програму KingRoot з меню та натисніть на сторінці кнопку СПРОБУВАТИ ВКОНУТИ, щоб отримати root-права на Android TV box.

7. Після того, як Android TV box буде рутований, програма KingRoot повернеться на свою домашню сторінку.

2. Фрамарут

Framaroot — ще одна така програма, яку потрібно встановити на телевізор за допомогою пульта Android TV box вручну. Ви можете зробити джейлбрейк Android, виконавши наведені нижче дії.

1. Підключіть Android TV Box до телевізора за допомогою USB-кабелю.

2. Відкрийте офіційний сайт Framaroot і завантажте інсталяційний файл на свій телевізор, натиснувши кнопку Завантажити APK.

3. Виконайте команди на екрані, щоб завершити встановлення файлу .apk.

4. Тепер запустіть програму Google Play Store на своєму телевізорі та встановіть програму Downloader на своєму телевізорі.

5. Запустіть програму Downloader після її встановлення та встановіть програму Framaroot.

6. Запустіть програму Framaroot і на екрані вибору експлойта виберіть параметр Встановити суперкористувача та натисніть кнопку Встановити.

7. Натисніть кнопку OK у повідомленні з підказкою про підтвердження, щоб завершити процес руту.

Якщо вам не зручно користуватися телевізором як платформою для вкорінення Android TV box, ви можете встановити наведені нижче програми для рутингу пристрою за допомогою комп’ютера.

3. One Click Root

Програма One Click Root є надійною програмою для джейлбрейка Android і вимагає від вас платної підписки. Процес установки простий і може виконуватися швидко.

1. Відкрийте офіційний веб-сайт програми One Click Root у своєму веб-переглядачі за замовчуванням на ПК.

2. Підключіть Android TV Box до ПК за допомогою USB-кабелю та натисніть кнопку ПОЧИТИ ROOT ЗАРАЗ, щоб завантажити програму для вибраного пристрою.

3. Відкрийте програму Налаштування та у вікні налаштувань РОЗРОБНИКА увімкніть параметри налагодження ADB та USB Debugging, щоб увімкнути налаштування.

4. Запустіть завантажене програмне забезпечення One Click Root, натиснувши кнопку ROOT NOW, і ви зможете отримати root на свій Android TV box.

4. КОРІНЬ КІНГО

Додаток Kingo ROOT дає змогу вкорінити Android TV-приставку лише кількома клацаннями миші, і ви можете зробити джейлбрейк Android за кілька кроків.

1. Підключіть приставку Android TV до ПК за допомогою USB-кабелю.

2. Відкрийте офіційний веб-сайт Kingo ROOT і натисніть кнопку Завантажити для Windows на домашній сторінці.

3. Запустіть завантажений файл android_root.exe, двічі клацнувши на ньому.

4. Натисніть кнопку «Далі» у вікні «Налаштування», щоб почати інсталяцію.

5. На екрані Ліцензійна угода виберіть опцію Я приймаю угоду та натисніть кнопку Далі, щоб продовжити.

6. Натисніть кнопку Готово у вікні майстра установки Kingo Android ROOT, щоб завершити процес встановлення.

7. У програмному забезпеченні Kingo ROOT перейдіть у вікно Налаштування та натисніть розділ ПАРАМЕТРІВ РОЗРОБНИКА.

8. Увімкніть налагодження ADB, увімкнувши налаштування в розділі.

9. Натисніть кнопку Root одним натисканням, щоб розпочати рутування вашого Android TV box і дочекайтеся завершення процесу.

Як перевірити рут

Щоб перевірити, чи вкорінений ящик Android TV чи ні, ви можете перевірити стан за допомогою простої функції запуску програми Root Checker. У цьому розділі пояснюється метод перевірки стану пристрою за допомогою телевізора.

1. Підключіть свій Android TV box до телевізора та запустіть програму Google Play Store на своєму телевізорі.

2. Завантажте програму Root Checker на свій телевізор, виберіть базову версію програми та запустіть програму після її встановлення.

3. Щоб почати перевірку, натисніть вкладку ПЕРЕВІРКИ КОРЕНЬ і натисніть кнопку ПЕРЕВІРКИ КОРЕНЬ у розділі Перевірка статусу рута з інформацією про ваш Android TV.

4. Перейдіть на вкладку РЕЗУЛЬТАТИ та перевірте, чи ваш Android TV-приставка успішно вкорінена чи ні.

8 найкращих нерутованих Android TV Box

Існує безліч пристроїв Android TV з різними факторами, такими як процесор, виробник тощо. Необхідність вибрати найкращий некорінений Android TV-приставки є переконливим фактором, якщо ви плануєте довговічність. Перерахована коробка Android TV включає різні фактори: високопродуктивний пристрій у верхній частині до найдешевшого та базового пристрою в кінці лінійки. Ознайомтеся з усіма специфікаціями та виберіть найбільш відповідну приставку Android TV. Пам’ятайте про результати програми для основного питання Android TV box і виберіть той, який підтримує такі програми. Ви можете взяти до уваги такі фактори, як оперативна пам’ять та місце для зберігання, щоб розглянути вибір.

1. Chromecast із Google TV

Chromecast з Google TV є ідеальним вибором в якості приставки Android TV.

 • Коробка забезпечує чудову якість зображення з роздільною здатністю 4K і дозволяє потокову передачу HDR.
 • Він також підтримується простим у використанні, невеликим і добре сконструйованим пультом дистанційного керування з витонченим і компактним дизайном.
 • Помітна перевага використання пульта дистанційного керування полягає в тому, що він підтримує Dolby Vision/ Atmos.
 • Програмне забезпечення Google TV пропонує нові функції та оновлений дизайн зображення, що дає змогу мати новий інтерфейс інтерфейсу Google і відмінний інтерфейс Google TV.
 • Процесор коробки – Amolgic S905X3, що дозволяє виконувати операції в коробці безперебійно.
 • Коробка надає вам 2 ГБ оперативної пам’яті та може зайняти до 8 ГБ.
 • Ціна коробки найдоступніша в порівнянні з тенденціями ринку.
 • Це дозволяє вам легко отримати доступ майже до кожного потокового сервісу.
 • Однак пульт дистанційного керування має обмежену кількість кнопок, тому доступ до програм може бути складним.
 • Іншим обмеженням використання Chromecast є те, що є кілька невирішених помилок і збоїв.

2. NVIDIA Shield TV

NVIDIA Shield TV є хорошим вибором, якщо ви шукаєте довгострокове збереження Android TV box.

 • Коробка має витончений і компактний дизайн, який більше схожий на маленьку трубку, ніж на коробку.
 • Ви можете отримати доступ до сервісу хмарних ігор NVIDIA або NVIDIA GeForce Now, які дозволяють грати в комп’ютерні ігри на телевізорі.
 • Він пропонує розширення 4K і забезпечує роздільну здатність HDR, яка поставляється з швидшим процесором або NVIDIA Tegra X1+.
 • Він також підтримує Dolby Vision і Dolby Atmos і має масштабування AI, яке перетворює HD-контент у роздільну здатність 4K.
 • Розмір оперативної пам’яті коробки становить 2 ГБ і може зайняти до 8 ГБ місця, оскільки в ньому є слот для карти пам’яті microSD.
 • Якщо ви хочете мати дротове з’єднання, є роз’єм Ethernet.
 • У комплект входить пульт дистанційного керування преміум-класу, який є зручним трикутним пультом, а на коробці є функція пошуку втраченого дистанційного керування.
 • Пристрій часто оновлюється, що робить його кориснішим за інших у списку.
 • Основним недоліком є ​​те, що ціна коробки не є доступною, але це можна пояснити, враховуючи переваги, які вона пропонує.

3. NVIDIA Shield TV Pro

NVIDIA Shield Pro — це оновлена ​​версія NVIDIA Shield TV і має кращі функції, ніж попередня версія.

 • Процесор NVIDIA Tegra X1+ забезпечує подібні основні функції, як і NVIDIA Shield TV.
 • Якість зображення, яку пропонує ця приставка Android TV, доступна у роздільній здатності 4K та HDR.
 • На додаток до розширення 4K і преміального пульта дистанційного керування, він має додаткову оперативну пам’ять або сховище, а також має повнорозмірні порти USB.
 • Ви також можете підключити зовнішні пристрої зберігання даних, ефірні антени та клавіатури як периферійні пристрої за допомогою портів USB на задній панелі.
 • Ви можете розглядати цю приставку Android TV як центр SmartThings, оскільки вона підтримує різноманітні функції.
 • Він має 3 ГБ оперативної пам’яті та 16 ГБ для зберігання, що надає вам можливість використовувати Dolby Vision і Dolby Atmos.
 • У преміальному пульті, який постачається разом із коробкою, увімкнено функцію пошуку втраченого дистанційного керування.
 • Однак розмір коробки більший і трохи дорожчий, ніж базова версія.
 • Це ідеальний вибір для досвідчених користувачів, які люблять отримувати багато переваг від використання Android TV box.

4. TiVo Stream 4K

TiVo Stream 4K також є одним із найкращих Android TV box.

 • TiVo Stream 4K оснащений процесором Amolgic S905Y2 і є хорошим вибором для економії грошей.
 • Він підтримує зображення в роздільній здатності 4K і HDR, але не має функції збільшення 4K.
 • Приставка також підтримує Dolby Vision і Dolby Atmos, і її легко налаштувати для вашого телевізора.
 • Це приставка Android TV, яка має 2 ГБ оперативної пам’яті та 8 ГБ пам’яті.
 • Ви можете інтегрувати телевізійні канали Sling і шукати прямі канали на своєму телевізорі за допомогою цифрової панелі на пульті дистанційного керування.
 • Пульт дистанційного керування для Android TV Box оснащений голосовим керуванням із легким доступом до Google Assistant.
 • Ексклюзивний додаток TiVo Stream дозволяє вам дивитися серіали та фільми на основі рекомендацій і ваших уподобань.
 • Додаток також надає доступ до сервісів потокового передавання, що робить додаток додатковою функцією.

5. онн. Потоковий пристрій Android TV UHD

Onn. Android TV UHD Streaming Device — це найдешевша телевізійна приставка Android на ринку.

 • Коробка оснащена процесором Amlogic S905Y2 і підтримує зображення в HDR, а якість зображення 4K UHD.
 • Він також підтримує Dolby Atmos і має 2 ГБ оперативної пам’яті та 8 ГБ пам’яті без можливості розширення.
 • Пульт дистанційного керування, який поставляється разом із коробкою, має спеціальну кнопку помічника для Google Assistant на додаток до звичайних елементів керування телевізором.
 • Пульт дистанційного керування має чотири ярлики для найкращих потокових служб, і ви можете легко отримати до них доступ, натиснувши ці кнопки.
 • Основним недоліком є ​​те, що він не підтримує Dolby Vision та Wi-Fi.

6. Xiaomi Mi Box S

Xiaomi Mi Box S – це низька ціна і хороші переваги типу Android TV box.

 • Він підтримує 4K і HDR для зображення, яке схоже на NVIDIA Shield TV.
 • Він також пропонує чисту обкладинку Android TV, і ви можете знайти всі доповнення, подібні до коробки Android TV TiVo Stream 4K.
 • Пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, має спрощену конструкцію, і ви можете знайти Mi TV stick у розташуванні кнопок.
 • Пристрій може не забезпечувати безперебійну роботу, а також можуть виникати затримки у використанні коробки.

7. Xiaomi Mi TV Stick

Xiaomi Mi TV Stick ідеально підходить, якщо ви шукаєте базову версію Android TV Box.

 • Якість зображення пропонується 1080 p, а не роздільна здатність 4K.
 • Коробка дуже доступна за ціною завдяки обмеженим характеристикам і простому низькопрофільному дизайну.

8. Dynalink

Dynalink — ще один з найкращих Android TV box.

 • Приставка Dynalink Android TV оснащена процесором Amolgic S905Y2.
 • Він має потокове відео 4K HDR і надає 2 ГБ оперативної пам’яті та 8 ГБ місця для зберігання без можливості розширення.
 • Коробка легка і портативна, що робить її хорошим вибором для частих модифікацій.
 • Іноді це може дозволяти підтримку Dolby Audio і несумісне з Dolby Vision.
 • Пульт дистанційного керування для коробки має функціональність, яка дозволяє керувати ним за допомогою голосових команд за допомогою кнопки Assistant посередині.
 • Деякі кнопки спрямовують вас до потокових служб, таких як Netflix і YouTube, а також є кнопка для доступу до Google Play.
 • На цій коробці є два порти: порт micro USB для живлення, а інший порт HDMI.

***

Основна мета статті — надати програми, які допоможуть вам отримати root-права на Android TV box. Ви можете використовувати програми для джейлбрейка Android і використовувати його відповідно до вашого вибору та зручності. Рутуючи, ви можете зробити джейлбрейк Android TV box, а функції, до яких ви зможете отримати доступ після цього процесу, описані в статті. Крім того, список найкращих нерутованих Android TV-боксів, які ви можете придбати. Якщо у вас є пропозиції чи запитання щодо цієї статті, будь ласка, скористайтеся розділом коментарів, щоб повідомити нам свої думки.

  Використовуйте контроль експозиції та колірної точки, щоб створити унікальні фільтри [Android]