Як рутувати міжнародний Samsung Galaxy S5 (SM-G900F)

| | 0 Comments| 1:50 AM
Categories:

Останній флагман Samsung у лінійці Galaxy S, S5, є одним із найпопулярніших смартфонів, анонсованих цього року. Якщо ви готові придбати телефон, як тільки він з’явиться на полицях багатьох ринків протягом кількох тижнів, але не впевнені, чи робити це чи ні через побоювання щодо наявності root-доступу на пристрої, більше не хвилюйтеся! Старший визнаний розробник XDA Chainfire зробив це знову, вкорінивши міжнародний варіант Galaxy S5 ще до його випуску, так само він робив це кілька разів у минулому з попередніми флагманськими телефонами. Нижче ми проведемо вас через процес рутання S5 (SM-G900F) за допомогою його випробуваного методу CF-Auto-Root.

У тих, хто вже користувався CF-Auto-Root, не повинно виникнути проблем із рутуванням свого телефону за допомогою цього методу, оскільки всі кроки абсолютно однакові. Для тих, хто не знайомий, рутування за допомогою CF-Auto-Root передбачає перепрошивку файлу на ваш телефон через Odin, який, у свою чергу, завантажує телефон із користувацьким відновленням для флешування SuperSU, а потім автоматично відновлює стандартне відновлення на вашому телефоні, гарантуючи, що він залишається максимально близьким щоб запастися в усіх інших аспектах, наскільки це можливо, навіть після вкорінення.

  Як швидко перетворити електронні листи на завдання

Відмова від відповідальності: дотримуйтесь цього посібника повністю на свій страх і ризик. wdzwdz не несе відповідальності, якщо ваш телефон заблокується під час процесу.

Попередження: файли, надані в цьому посібнику, призначені ТІЛЬКИ для рутунга міжнародного варіанту Galaxy S5, тобто SM-G900F. НЕ намагайтеся рутувати будь-який інший варіант пристрою (або будь-якого іншого пристрою) за допомогою цього файлу. (Ви можете перевірити номер моделі телефону в меню Налаштування > Про пристрій > Номер моделі.)

Важливо: рутування за допомогою цього методу збільшить ваш лічильник спалаху та активує позначку гарантії Samsung KNOX, тому ваша гарантія буде недійсною.

Вимоги

Процедура

Розпакуйте вміст завантаженого архіву CF-Auto-Root до папки на вашому комп’ютері.
Запустіть ODIN з витягнутих файлів.
Натисніть кнопку PDA в Odin і виберіть файл з іменем CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f.tar. Переконайтеся, що ви залишили все, як є
Переведіть телефон у режим завантаження, вимкнувши його, а потім разом натиснувши кнопки зменшення гучності, «Додому» та «живлення». Якщо під час завантаження попросять натиснути кнопку, щоб увійти в режим завантаження, зробіть це.
Підключіть телефон до комп’ютера через USB. Одна з коробок у верхній частині повинна засвітитися.
Натисніть кнопку «Пуск» в Odin і просто сядьте і розслабтеся, поки ваш телефон буде вкорінений. Просто переконайтеся, що НЕ від’єднуєте телефон від ПК під час процесу.

  Як приєднатися до зустрічі Microsoft Teams без програми

Це має зробити це – після перезавантаження ваш пристрій буде вкорінений, а все інше (включаючи ваше відновлення) має бути в наявності.

[via XDA-Developers]