Як розібрати Xbox 360 Slim для ремонту та модифікації

Є багато причин, чому ви можете завершити демонтаж Xbox 360. Якщо ваш Xbox 360 постійно стає жертвою сумнозвісного Червоного кільця смерті, можна розпочати простий ремонт паянням, відкривши корпус. Але це не просто ремонт. Ви можете відкрити футляр Xbox 360, якщо хочете додати нові функції до своєї повнофункціональної консолі.

Незалежно від причини, розібрати Xbox 360 можна лише за кілька кроків.

Перш ніж відповісти на запитання, як відкрити Xbox 360, вам потрібно буде зібрати потрібні інструменти. Зокрема, вам знадобляться такі інструменти:

  • Плоска викрутка
  • Викрутка T10 Torx
  • Нерозігнута скріпка
  • Пульверизатор, але якщо у вас його немає, підійде плоска викрутка

Кілька зручних контейнерів для гвинтів також ніколи не завадять, і ви точно будете вдячні собі на етапі повторного складання, якщо всі ваші гвинти будуть акуратно організовані.

Не забудьте заземлитися під час роботи, торкаючись нефарбованої металевої поверхні всередині Xbox 360. Це зменшить ймовірність пошкодження статичної електрики внутрішніх компонентів. Також є опція антистатичного браслета для захисту від потенційних ударів, які можуть пошкодити або навіть обсмажити ваш Xbox 360.

Етапи розбирання Xbox 360

Після того, як ви зібрали всі інструменти, ви готові відкрити свій Xbox 360. На відміну від багатьох порівняльних консолей, отримати доступ до внутрішньої роботи вашого Xbox 360 дещо складно. Щоб отримати доступ до внутрішніх компонентів, вам потрібно буде зняти передню панель, торцеві решітки, нижню панель і верхню панель.

Процес відкриття Xbox 360 залежить від моделі. Xbox 360, Xbox 360 S (Slim) і Xbox 360 E мають помітно різні корпуси. Як наслідок, розташування кронштейнів, що скріплюють корпус, відрізняється. У цій статті ми розібрали Xbox 360 S.

1. Зніміть бічні кришки

У певному сенсі розібрати Xbox 360 S простіше, ніж його попередні ітерації. Вам потрібно буде почати з від’єднання двох бічних кришок. Нижня бічна кришка має засув, який дозволяє клацнути та відпустити її. Після цього вам потрібно обережно від’єднати іншу бічну частину панелі. Часто це можна зробити, обережно потягнувши, але ви можете скористатися лопаткою, щоб послабити затискачі, якщо ви сумніваєтеся.

Після того як ви зняли нижню бічну кришку, вам потрібно буде зняти верхню бічну кришку. Верхня бічна кришка не має жодної засувки, натомість прикріплена до корпусу Xbox з усіх боків. Вставляйте гребінь або викрутку в шов між верхньою бічною кришкою та Xbox 360, доки вона не почне підніматися.

2. Зніміть бічні передні панелі

Тепер, коли ви зняли бічні кришки з обох кінців Xbox 360, вам потрібно буде зняти розташовані нижче бічні панелі. На жаль, їх досить важко видалити. Вам потрібно буде просунути лопатку під лівий, середній і правий отвори з кожного боку передньої панелі. Поверніть лезо лопатки вгору, доки затискач, що тримає передню панель, не вискочить.

Під час цього кроку важко не відчути, що ви щось ламаєте. Зрештою, щоб зняти дві лицьові панелі вперше, знадобиться трохи натиснути.

3. Видаліть адаптер Wi-Fi і жорсткий диск

Знявши бічні кришки та знявши передні панелі, ви готові вийняти адаптер Wi-Fi і жорсткий диск. Адаптер Wi-Fi знаходиться під верхньою передньою панеллю, а жорсткий диск – під нижньою. Вам знадобиться викрутка Torx T10, щоб від’єднати адаптер Wi-Fi. Викрутіть гвинт, потім обережно витягніть адаптер Wi-Fi з його порту та з корпусу.

Після того, як ви відкладете адаптер Wi-Fi, вам потрібно буде вийняти жорсткий диск Xbox 360. Ви побачите, що вийняти жорсткий диск набагато легше, ніж вийняти адаптер, оскільки він оснащений зручним висувним язиком. Покладіть Xbox 360 на бік так, щоб жорсткий диск дивився вгору, а потім потягніть прямо вгору за язичок, доки жорсткий диск не від’єднається від своїх портів. Відкладіть жорсткий диск і адаптер Wi-Fi на безпечну чисту поверхню.

4. Зніміть рами та від’єднайте задню панель

Тепер, коли ви від’єднали адаптер Wi-Fi і жорсткий диск, ви майже готові отримати доступ до внутрішнього корпусу Xbox 360 Slim. Перш ніж це зробити, вам потрібно буде зняти рамки на верхній і нижній бічних панелях, які колись утримували лицьові панелі та бічні кришки на місці. Подібно до лицьових панелей, ви можете досягти цього, послабивши викрутку позаду будь-яких затискачів під рамою, коли ви знімаєте її з Xbox.

Знявши обидві рамки, ви зможете отримати доступ до внутрішнього корпусу Xbox 360, піднявши задню панель. Використовуйте лопатку, щоб натиснути під двома затискачами, які утримують задню раму на місці. Можливо, вам доведеться тримати сторони окремо, щоб запобігти їх зчепленню. Після того, як вони розділені, вам потрібно буде легко протягнути гребцем або викруткою по шву Xbox 360, доки нижня сторона задньої частини повністю не розділиться навпіл.

Нарешті, переверніть свій Xbox 360 і знайдіть і відпустіть внутрішній затиск, який тримає верхню частину задньої частини. Після того, як цей внутрішній затиск буде звільнено, ви можете розділити дві половини, розштовхнувши їх рукою або скориставшись лопаткою, щоб роз’єднати їх. Загалом рекомендується використовувати spudger, оскільки задню панель Xbox 360 досить неприємно відокремити вручну.

Будь-яка діюча гарантія на вашу Xbox 360 буде анульована, щойно ви виконаєте цей крок, оскільки для продовження необхідно зламати наклейку Microsoft Seal.

5. Викрутіть внутрішні гвинти корпусу

Після зняття нижньої панелі ви побачите металевий корпус Xbox 360. Шість гвинтів утримують верхню частину внутрішнього корпусу на місці, включаючи два гвинти з правого боку, два гвинти з лівого боку та два гвинти в поглибленнях посередині. Викрутіть усі гвинти за допомогою викрутки T12 і відкладіть їх у безпечний контейнер. Важливо переконатися, що ви відкрутили правильні гвинти — у цьому випадку шість гвинтів, зображених вище. Кожен гвинт має довжину 2,5 дюйма. Ви не зможете зняти верхню панель Xbox 360, доки не буде видалено шість гвинтів T12.

6. Відтягніть передню панель

Нарешті ви готові зняти передню панель. Вам потрібно буде звільнити два затискачі з кожного боку передньої панелі, щоб вона звільнилася. Покладіть Xbox 360 на бік так, щоб нижня бічна панель дивилася вгору, потім вставте лопатку та натисніть на задню частину внутрішнього затискача. Коли він звільниться, знову переверніть Xbox 360 і відпустіть затиск під верхньою боковою панеллю.

Обережно від’єднайте передню панель від Xbox 360, але не намагайтеся зняти її повністю. Передня панель все ще підключена до вашого Xbox важливим і тонким кабелем. Обережно відведіть передню панель убік, щоб у вас був доступ, а потім за допомогою лопатки або делікатного пінцета від’єднайте роз’єм дисплея.

Дотримуйтесь заходів обережності під час доступу до внутрішніх компонентів

Не забувайте бути обережними під час роботи з Xbox 360. Відкривши Xbox 360, можна легко завдати незворотної шкоди вашій консолі через прості помилки, наприклад, якщо ви не заземлилися перед тим, як торкнутися обладнання. Ваш негайний доступ до DVD-приводу, радіочастотної плати та материнської плати означає, що всі компоненти під загрозою.

Якщо ви ще цього не зробили, заземліться, торкаючись під час роботи нефарбованої металевої поверхні внутрішнього корпусу Xbox 360. Уникайте одягу, схильного до статичного заряду, виготовленого з таких тканин, як вовна, хутро, бавовна або шовк. Якщо у вас є електростатичне спорядження, наприклад антистатичний браслет або килимок, використовуйте його під час роботи, щоб зменшити ймовірність пошкодження електростатичним розрядом.

Найголовніше, уважно досліджуйте будь-які ремонти чи модифікації, які ви збираєтеся виконати. Деякі популярні виправлення, як-от «хитрість з рушником Xbox 360», є рудиментарними та становлять серйозну потенційну небезпеку пожежі. Хоча правильні методи можуть бути не такими простими, як популярні обхідні шляхи, вони забезпечать фантастичні результати.

Легко розбирайте свій Xbox 360

Хоча розбирання Xbox 360 може здатися страшним, насправді це простий процес. Більшість процесів розбирання передбачає видалення різних пластин, які захищають внутрішні компоненти консолі. Отримавши доступ до материнської плати та компонентів, ви можете виконати майже будь-який ремонт або модифікацію лише за кілька кроків.