Як розшифрувати аналітичні дані iPhone

Categories:

Коли ви говорите про інновації смартфонів, iPhone буде в топ-5 брендів у світі. iPhone завжди був лідером завдяки своїй чудовій операційній системі iOS і найкращому апаратному забезпеченню. iPhone справді забезпечує першокласний вбудований захист і безпеку. Крім того, iPhone виділяє менше тепла та не містить програмного забезпечення, порівняно з іншими телефонами. Крім того, аналітика iPhone може бути простою та зрозумілою для кожного, що знову ж таки робить цей телефон найкращим для використання. Аналітика iPhone включає апаратне та програмне забезпечення, як-от дані, технічні характеристики та продуктивність вашого пристрою. Тут ваші особисті дані не відображаються відповідно до правил конфіденційності. Отже, якщо у вас виникли сумніви щодо того, як читати аналітичні дані iPhone, продовжуйте читати далі. Ця стаття надасть вам відповідь на цей запит із процедурами декодування аналітичних даних iPhone.

Зміст

Як розшифрувати аналітичні дані iPhone

Ви можете читати та декодувати аналітичні дані iPhone у меню «Аналітика та покращення» в налаштуваннях iPhone. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально вивчити кроки, демонструючи те саме, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Що таке Phone Analytics на iPhone?

Телефонна аналітика на iPhone включає детальну інформацію про апаратну та програмну систему, характеристики продуктивності, статистику та дані. Отже, в основному це вказує на те, як ви використовуєте свій пристрій iPhone.

Чи можна стерти аналітичні дані iPhone?

Так, дані iPhone Analytics можна стерти, синхронізувавши iTunes із телефоном.

Що таке Watchdog на iPhone Analytics?

В iPhone операційна система використовує сторожовий таймер, щоб відстежувати продуктивність і проблеми з перевантаженням або перегрівом програм. Коли програма перегрівається або використовує надлишок пам’яті на вашому пристрої iPhone, відбувається припинення дії Watchdog, і воно припиняє або вбиває програму.

Що таке Jetsam в аналітиці iPhone?

Подія Jetsam в iPhone виникає, коли на ваш пристрій зливається багато даних, тобто коли процесор пам’яті заповнений. Щоб контролювати потік, Jetsam просить користувачів видалити дані з телефону. Зазвичай цей процес відбувається, коли ваш пристрій перевантажено файлами cookie браузера чи рекламою або будь-якою програмою, яка завантажує забагато даних.

Що таке агреговані записи на диск на iPhone?

Aggregated Diskwrites означає абстракцію двох або більше логічних томів або жорстких дисків на один логічний диск. Це уповільнює пристрій, оскільки він не може записувати одночасно з кількох джерел.

  10 програм для видалення голосу для створення караоке або ді-джеїв

Що таке Blackboard?

Blackboard – це програма для iOS і Android пристрої, за допомогою яких ви можете отримувати постійні оновлення свого вмісту та курсів. Крім того, це дозволяє виконувати завдання та тести та переглядати оцінки за них.

Що таке Microstackshots?

Microstackshots — це сукупність команд або метод, який фіксує базовий знімок процесу, що виконується.

Що таке Stacks Routined на iPhone?

Стеки в основному дозволяють переміщати програми на мобільному телефоні. iPhone, зламаний або зламаний, матиме додаткові модулі, наприклад стеки.

Як прочитати дані iPhone в Analytics? Як прочитати дані аналітики?

Ви можете перевірити аналітику свого iPhone, виконавши наведені кроки.

1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.

2. Торкніться опції Конфіденційність зі списку.

3. Натисніть Аналітика та покращення.

4. Торкніться Дані Analytics.

5. Тут ви можете прочитати аналітику даних вашого iPhone, що складається з інформації про статистику продуктивності з характеристиками апаратного та програмного забезпечення.

Як розшифрувати аналітичні дані iPhone?

Ви можете декодувати дані iPhone Analytics на своєму телефоні, виконавши такі дії:

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Потім натисніть Конфіденційність.

3. Знову проведіть пальцем униз і торкніться «Аналітика та покращення» > «Дані аналітики».

4. Аналітичні дані розділені на дві різні частини: файл XML і файл JSON. Ця зібрана інформація надсилається для аналізу різних проблем продуктивності вашого iPhone.

Приховане меню на iPhone — це в основному комбінація цифрових і спеціальних кодів символів, які використовуються для виклику деяких дій. Для цього існує кілька кодів або ярликів, наприклад:

  • Поле текстового меню, яке дозволяє відображати інформацію про телефон, як-от мережеві з’єднання, IP-адреса мобільного телефону тощо. Для цього використовується код *3001#12345#*
  • Для дзвінка типу презентації наберіть *30#
  • Щоб дізнатися IMEI, скорочену версію міжнародного ідентифікаційного номера мобільного обладнання, наберіть *#06#
  • Аналогічно для переадресації наберіть *21#, а для приховування абонента наберіть *31#.

Як запустити Sysdiagnose на моєму iPhone?

Sysdiagnose — це функція в iPhone, за допомогою якої можна знайти системні діагностики. Він містить інформацію про журналювання з різних служб і звіти про стан систем. Ви можете переглянути sysdiagnose на своєму iPhone, виконавши такі дії:

1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + збільшення гучності + зменшення гучності протягом півсекунди.

2. Тепер зачекайте кілька хвилин, а потім запустіть налаштування iPhone.

3. Натисніть Конфіденційність > Аналітика та покращення.

4. Потім натисніть Аналітичні дані.

5. Проведіть пальцем вниз, щоб знайти та торкнутися файлу журналу sysdiagnose.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як розшифровувати дані аналітики iPhone. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.