techukraine.net Youtube Як розширити свій канал YouTube до 1000 підписників

Як розширити свій канал YouTube до 1000 підписників

| | 0 Comments| 2:59 AM
Categories:

Створення каналу YouTube – це захоплююче завдання, особливо знаючи, що ви можете монетизувати свій канал, коли ви досягнете мінімальних вимог. Перший рубіж теж є подвигом — 1000 підписників.

Зазвичай 1000 підписників на YouTube не відбувається за одну ніч, але є способи, якими ви можете сприяти цьому процесу. Нижче наведено кілька порад, як отримати першу 1000 підписок на YouTube і бути на шляху до монетизації.

Виберіть нішу

Що таке ніша? Ніша – це певна тема чи тема, яка є частиною більшого предмета. З точки зору YouTuber, це означає, що тема вашого каналу звужена. Однак життєво важливо, щоб ваша ніша була не лише цікавою, але й обізнаною.

Багато користувачів YouTube стали успішними завдяки своїй ніші. Наприклад, замість того, щоб створювати цілий канал про мотоцикли, відео можна було б звузити, пояснюючи відмінності між конкретними спортивними мотоциклами та навчаючи інших порадам щодо безпеки їзди на них.

Створюйте відео високої якості

У деяких домогосподарствах YouTube перетворився на заміну кабельним і потоковим платформам. Через це багато глядачів пропускатимуть відео, якщо воно низької якості, тому важливо, щоб ви не відставали від продуктивності, яку показують інші користувачі YouTube.

Це не означає, що вам потрібно купувати неймовірно дороге обладнання — багато відео на YouTube знімаються лише за допомогою телефону. Просто переконайтеся, що ви змінили якість відео на своєму iPhone або Android, перш ніж натиснути кнопку запису.

Використовуйте деталі, що привертають увагу

Важливо створити чудове відео, однак привернути увагу аудиторії на ранніх стадіях саме те, що приваблює їх до вашого каналу. Створення ескізів і заголовків, що привертають увагу, є кількома способами зробити це.

  3 способи завантажити субтитри з відео YouTube

Коли хтось прокручує YouTube у пошуках відео для перегляду, він, швидше за все, клацне привабливу мініатюру, ніж ту, яка не містить багато чого. Крім того, якщо назва доповнює ескіз і є привабливою, ви збільшуєте свої шанси отримати не лише більше переглядів, але й більше підписників.

Публікуйте регулярно

Послідовність є ключовою, коли йдеться про публікацію на YouTube, особливо якщо ви хочете охопити 1000 підписників. Це дає змогу вашим підписникам знати, що ви надійні, а також допомагає налагодити з ними стосунки та спільноту. Якщо ви розміщуєте повідомлення випадково, є ймовірність, що ви можете стримати людей.

Щоб забезпечити регулярну публікацію, ви завжди можете створити собі календар вмісту. Це допоможе вам залишатися на шляху та дасть вказівки щодо того, коли записувати, редагувати та публікувати вміст.

Створіть YouTube Shorts

Хоча YouTube Shorts не принесе вам багато грошей, якщо ви отримаєте монетизацію, вони чудово підходять для залучення підписників. Використовуйте ці короткі відео, щоб дати людям зрозуміти, який у вас канал, і вони натиснуть кнопку підписки, перш ніж перейти до наступного відео.

Є кілька простих ідей YouTube Short, які ви можете спробувати зацікавити людей тим, що ви пропонуєте. Навчальні посібники та відео з короткими порадами, як правило, непогані.

Додайте до своїх відео заклик до дії

Додавання заклику до дії до ваших відео є особливо важливим, оскільки це нагадує людям про необхідність дії. Це може бути у формі усної заяви про підписку на ваш канал, появи анімованої кнопки підписки у вашому відео та розміщення водяного знака підписки за допомогою параметрів налаштування YouTube.

  Як видалити коментарі на Facebook, Twitter, YouTube тощо

Іноді глядач дивиться ваше відео і зовсім забуває підписатися на ваш канал, не усвідомлюючи цього. Додавши заклик до дії, ви робите їм і собі послугу, тому вони ніколи не пропустять жодного відео.

Залучайте свою аудиторію

Алгоритм YouTube виштовхне ваші відео трохи більше, якщо побачить, що глядачі активно взаємодіють із вашими відео, наприклад залишають коментарі та ставлять оцінки «подобається». Приєднуючись до розмови зі своєю аудиторією в розділі коментарів, ви залишаєте слід для алгоритму.

Крім того, ви створите спільноту. Використовуйте цей час, щоб запитати своїх глядачів, які відео вони хочуть бачити від вас. Швидше за все, те, що вони хочуть, захочуть і інші потенційні абоненти.

Якщо ви займаєтеся створенням контенту, ви чули про SEO. Використання правильних ключових слів і хеш-тегів у заголовках і описах лише допоможе глядачам знайти ваші відео YouTube.

Щоб дізнатися, які слова вам слід використовувати, знайдіть відео у своїй ніші та подивіться, що мають в описі успішні відео. Це не означає, що вам потрібно їх копіювати, але знання того, які ключові слова приваблюють глядачів, може допомогти вам стати успішним YouTuber.

Так, у вас є канал YouTube, але не зупиняйтеся на досягнутому — скористайтеся іншою платформою соціальних мереж для перехресного продажу своїх відео. Перенаправлення трафіку з однієї платформи на іншу є популярним і економічно ефективним способом досягти органічного зростання соціальних медіа та отримати передплатників і переглядів.

Наприклад, якщо у вас є обліковий запис Instagram або TikTok, ви можете опублікувати попередній перегляд свого щойно завантаженого відео на YouTube і залучити глядачів на YouTube за допомогою заклику до дії та посилання. Просування вашого каналу на інших платформах соціальних мереж допоможе вам розвиватися не лише на YouTube, але й на інших платформах.

  Вирішіть проблему буферизації YouTube TV у веб-переглядачі

Зверніть увагу на YouTube Analytics

YouTube Аналітика існує не просто так, щоб допомогти вам розвивати свій канал. В аналітиці кожного відео ви можете переглянути свої перегляди, години перегляду та кількість підписок. Він також показує аналітику утримання аудиторії.

Це важливо, тому що ви можете побачити, наскільки добре відео працює на основі відсотка глядачів, які залишаються на ньому через 30 секунд, або якщо ви отримали більше передплатників, ніж зазвичай. Якщо це так, ви будете знати, що створювати більше таких відео.

Співпрацюйте з іншими користувачами YouTube

Який кращий спосіб розширити свій канал, ніж спілкування з іншими користувачами YouTube, які також роблять те саме, що й ви? Ви повинні намагатися залишатися у своїй ніші під час співпраці, але це не обов’язково. Головне – охопити нову аудиторію, що може допомогти всім залученим сторонам.

Є кілька способів співпраці з іншими. Ви можете створити спільне відео, будь то попередньо записане чи навіть живе запитання. Ви також можете виступати в гостях і проводити перехресне просування.

Будьте терплячі

Бути терплячим у цьому процесі, мабуть, найважче досягти 1000 підписників. Якщо вам не пощастить і одне з ваших відео стане вірусним, вам доведеться почекати. У середньому це може зайняти від восьми місяців до двох років.

Однак кожна нова підписка, яку ви отримуєте, показує, що ваш канал має потенціал, тож використовуйте це, щоб досягти першої важливої ​​віхи.

Скористайтеся цими порадами, щоб отримати 1000 підписників на YouTube

Дотримання кожної поради може здатися великою роботою, але явка досягає вашої мети в 1000 підписників. Навіть більші користувачі YouTube дотримуються багатьох із цих принципів, щоб продовжувати розвивати свої канали.

Зрештою, якщо ви приділите своєму каналу свій час, енергію та терпіння, це окупиться.