Як розширити буфер обміну вашого браузера до 10 елементів

Буфер обміну за замовчуванням і дизайн зберігає лише один елемент одночасно. Системний буфер обміну може зберігати як текст, так і зображення, але знову ж таки, лише по одному елементу. Ви можете запускати програми, які зберігатимуть більше одного елемента, і в них, безумовно, не вистачає. Multi Copy Paste – це розширення Chrome, яке дозволяє розширити буфер обміну вашого браузера до 10 елементів. Розширення має професійну версію, але воно безкоштовне. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися, щоб отримати безкоштовний ключ. Якщо ви не підписалися на безкоштовний ключ, ви можете розширити буфер обміну лише до 4 елементів. Він був розроблений з урахуванням користувачів macOS, хоча користувачі Windows також можуть використовувати його з невеликими незручностями.

Щоб скопіювати текст у буфер обміну, скористайтеся ярликом Ctrl+C+1, Ctrl+C+2… тощо. Користувачі Windows не можуть вставити текст буфера обміну за допомогою комбінації клавіш. Замість цього їм доведеться клацнути правою кнопкою миші та вибрати параметр Вставити розширення з контекстного меню. Користувачі macOS можуть вставляти текст буфера обміну за допомогою комбінації клавіш Ctrl+Option+1, Ctrl+Option+2… тощо.

Розширте буфер обміну вашого браузера

Встановіть Multi Copy Paste і почніть копіювати текст у буфер обміну. Найкраще, якщо ви зможете запам’ятати, який фрагмент відповідає якому числу в парі з комбінацією клавіш копіювати/вставляти. Якщо ви забули, ви можете натиснути кнопку розширення та кнопку гамбургера всередині нього, щоб переглянути повний список фрагментів, які ви скопіювали.

Щоб вставити його, скористайтеся комбінацією клавіш у macOS і контекстним меню правою кнопкою миші, якщо ви використовуєте Windows.

Ви можете замінити елементи за допомогою функції смарт-копіювання розширення. Виберіть фрагмент тексту та клацніть його правою кнопкою миші. Контекстне меню матиме опцію «Smartcopy» з опцією підмножини «Copy». Цей параметр дозволяє замінити вміст у буфері обміну.

  Автоматично вимкніть ненадійні доповнення у Firefox

Як згадувалося раніше, якщо ви використовуєте розширення без реєстрації, ви можете розширити буфер обміну Chrome лише на чотири елементи. Реєстрація безкоштовна, і ви отримуєте ключ, щоб підтвердити, що ви зареєструвалися. Після введення ключа ви можете зберегти до 10 елементів у буфер обміну.

Інші браузери

Наразі функція Multi Copy Paste доступна лише для Chrome, однак у розробників є надбудови для Firefox, Safari та Opera.

Як і в нашому дописі про те, як створити резервну копію тексту буфера обміну на iOS, ми попередимо вас про те, що ви копіюєте та вставляєте усередині браузера. Розширення, хоча і безпечне, матиме доступ до всього, що ви копіюєте, тому не копіюйте та не вставляйте інформацію, як-от паролі та номери кредитних карток. Якщо ви не можете не копіювати конфіденційну інформацію, спробуйте вимкнути розширення під час вставлення даних.

  Чи можете ви дійсно «збільшити та покращити» відеозапис безпеки?