Як розпізнати фальшивого тата в Instagram

Categories:

Як би дивно це не здавалося, останнім часом стосунки з татами стають все більш популярними. Ця домовленість, здається, потрапляє в юридичну сіру зону і не є повністю забороненою. Але оскільки ці партнерства стають все більш поширеними, з’являються шахраї, які сподіваються швидко розбагатіти. Але «цукрові татусі» все частіше використовують Instagram, щоб проникнути в DM, і стає важко зрозуміти, як розпізнати фальшивого «цукрового тата» в Instagram. У цій статті ми дізнаємося, що таке шахрайство Sugar Daddy і Sugar Daddy Red Flags. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися більше про це шахрайство.

Як розпізнати фальшивого тата в Instagram

Далі в цій статті ви дізнаєтеся, як розпізнати фальшивого цукрового тата в Instagram і що таке шахрайство з цукровим татом. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке цукрові стосунки?

Цукрові стосунки включають двох людей різного віку та соціально-економічного статусу. Молода дівчина, відома як “цукрова дитина”, є об’єктом уваги цукрового тата в цих стосунках. Дружба, заснована на матеріальній чи фінансовій підтримці один одного, є взаємовигідною. Людина похилого віку, як правило, походить із більш заможної сторони, тоді як молодша людина може бути студентом або походити з менш привілейованої родини. Співпраця підтримується низкою надійних веб-сайтів.

Згодом мода перейшла не тільки на сайти соціальних мереж. В Інтернеті часто буває складно відрізнити справжнього тата від шахрая. Молоді люди часто стають цілями та блефують в Instagram з боку шахраїв. Ми публікуємо свої фотографії, відео та ролики в Instagram на користь наших підписників. У цьому процесі нам не вистачає фальшивих татусів. Вже занадто пізно тікати з мережі, коли ми розуміємо, хто вони. Тепер давайте подивимося, що таке шахрайство цукрового тата.

Що таке шахрайство Sugar Daddy?

Складне шахрайство Sugar Daddy відрізняється від інших шахрайств. Це відбувається поступово з часом. Тут хтось прикидається вашим другом і пропонує розрахуватися з вашими боргами (отже, фраза sugar daddy) в обмін на незначні подарунки. Однак зрештою ви дізнаєтеся, що все було обманом, і у вас залишився початковий борг на додаток до боргу з подарункових карток. Випадковий DM особі, яка починає розмову, ось як спочатку з’являється шахрайство. Жертву поступово вмовляють подружитися з шахраєм після того, як вони завойовують довіру. Вони згадуватимуть про це неодноразово, і ви почнете їм вірити, коли вони скажуть, що у них багато грошей.

Шахраї, які видають себе за цукерок, намагаються дізнатися якомога більше про своїх жертв, особливо про їхнє фінансове становище. Потім, як останній акт доброти, вони пропонують погасити борг по вашій кредитній картці. Природно, щоб відправити гроші, вони вимагають ваші банківські реквізити. Отримавши це, вони перераховують гроші на ваш рахунок через підроблений рахунок, щоб погасити ваш борг. Потім вони кажуть вам, що ви повинні надіслати їм невелику суму грошей, щоб повідомити банк, що транзакція є законною. А потім вони зникають. Отже, давайте дізнаємось, як розпізнати фальшивого цукрового тата.

  Як заблокувати прямі повідомлення в Instagram

Як розпізнати Fake Sugar Daddy в Instagram?

Фальшиві цукерки бувають різних форм і розмірів і підходять вам по-різному. Давайте розберемося, як розпізнати фальшивого тата в Instagram.

  • Ім’я: Що означає ім’я? У назві є багато речей, коли йдеться про фальшивих татусів. Ви повинні зупинитися, якщо шахраї звертаються до вас з дивними іменами, які звучать підозріло. Перший показник полягає в тому, що.

  • Картинки: The Instagram завантажені та відображені зображення мають бути автентичними. Не забувайте, що у реальних людей є справжні фотографії. Імовірність виявлення підробленого тата зростає, якщо завантаження туманні та ненадійні.

  • Формат розмови: сприймайте це як важливий показник, якщо хтось починає дискусію, використовуючи дивну лексику та етикет повідомлень. Шахраї відверто намагатимуться вторгнутися у ваш особистий простір, що викликає занепокоєння. Ви повинні перевірити, чи не бачить вас у цей момент фальшивий тато.

  • Запит на особисту інформацію. Дозвольте мені порадити вам: якщо до вас звернеться незнайомець і попросить особисту інформацію, наприклад ваш номер телефону чи інформацію про банківський рахунок, ви повинні негайно відхилити повідомлення, заблокувати відправника та йти далі.

  • Вимагайте фотографії та відео: скажіть НІ будь-яким запитам на ваші зображення, фільми чи інший порнографічний вміст в обмін на гроші від претензійного тата, який приєднується до вашого списку контактів. Уникайте проблем і втрат у майбутньому. Якщо ви не будете обережні під час ідентифікації фальшивого цукрового тата, вони можуть використати ваші матеріали проти вас.

Ось кілька способів розпізнати фальшивого тата в Instagram.

Як поводяться Fake Sugar Daddy?

Молодий користувач зазнає величезних фінансових втрат через рішучість шахраїв Sugar Daddy заволодіти їхніми грошима. Вони можуть надіслати вам повідомлення в Instagram і зробити довільну пропозицію готівкою. Коли вони починають листуватися, їм вдається отримати ваш WhatsApp або особистий номер. Людина докладе зусиль, щоб завоювати вашу довіру, поводячись чесно у спілкуванні з вами. Під час розмови фальшивий цукор представить себе за допомогою довгого профілю.

Фальшивий цукровий тато розкаже свої трагічні історії життя. Він обговорюватиме боротьбу, яку довелося подолати попереднім бідним людям, щоб стати процвітаючими. Він би стверджував, що усвідомлює труднощі, пов’язані з бідністю та боргами. Може бути важко визначити стать шахрая, який видає себе за татуся. Ваша поштова скринька й надалі буде переповнена повідомленнями від них. Завдяки своєму багатству та зайнятості, цукерка не має часу часто писати вам.

Тепер має бути простіше оцінити, як розпізнати фальшивих цукерок загалом після розуміння їхньої поведінки.

Що таке Sugar Daddy Red Flags?

Знайти Sugar Daddy само по собі досить складно, але все стає ще складніше, коли Sugar Daddy самі починають створювати проблеми. Тоді цукрові немовлята несподівано опиняються в пастці. Ми далі обговоримо чотири головні червоні прапорці, яких слід уникати.

Червоний прапор №1: вони не поважають ваші кордони

Прислів’я «гроші говорять» добре відоме і в основному вказує на те, що якщо у вас є гроші, ви, ймовірно, зможете придбати те, що хочете, трохи переконавши та спонукаючи. Однак на спільноту Sugar Babies не повинно поширюватися це обмеження. Коли Sugar Baby і Sugar Daddy вперше розмовляють і вирішують питання, вони повинні спочатку обговорити обмеження та те, що є прийнятним, а що є категоричною ні. Роблячи це, ви можете краще пізнати один одного і відразу визначити, чи перебуваєте ви на одній хвилі.

Рекомендація для солодких немовлят — відразу повідомити потенційним татам про те, що вони переходять межу, і відступати, коли вони це роблять, навіть на першому побаченні.

Червоний прапор № 2: постачальники запитують лише про те, що ви можете для них зробити

На жаль, у групі часто трапляється так, що цукерки можуть дивитися на солодких немовлят як на об’єкти чи когось, з ким можна маніпулювати чи гратися. І все-таки, на мій погляд, цукрові малюки мають право брати участь у цій грі, якщо хтось із них захоче. Деякі з цих постачальників послуг, як ви бачите, одразу запитають вас, які послуги ви можете запропонувати та що ви можете для них зробити. Це не так працює в цій сфері секс-зайнятості. Їм платять як цукровим немовлятам, щоб ходити на побачення, бути поруч і надавати цінність життю постачальника цукру, не обов’язково розглядаючи їх як предмет.

Червоний прапор №3: вони мовчать

У цукровому світі багато заможних і впливових пап. Через це також можуть бути Sugar Daddies, які добре відомі у своєму суспільстві та мають високий авторитет. Ці батьки можуть забажати зберегти свою анонімність. Навіть якщо така ситуація є розумною, вам, як Цукровому Дитині, потрібно зрозуміти різницю між тим, що вони приховують від вас свої імена, і тим, що вони приховують від громадськості своє життя. Перш ніж зустрітися з цукеркою, вони повинні спочатку встановити свою особу. Ваша безпека під загрозою, якщо вони цього не зроблять.

Червоний прапор №4: вони намагаються змусити вас почуватися погано або невдячними за те, що вони для вас зробили

Хоча це правда, що цукерки надають вам усе, що вам потрібно, і, можливо, навіть більше, вони ніколи не повинні кинути вам це в очі чи поводитися з вами несправедливо. Уявіть, наприклад, що вам потрібен новий акумулятор, оскільки ваша машина зламалася. Ви нещодавно заплатили за рахунками та з’їли те, що вам запропонував мій тато. Незважаючи на жаль, ви запитуєте, чи можуть вони допомогти вам у фінансуванні ремонту. Твій тато зненацька підірвав твій телефон і почав скаржитися, який ти розпещений і невдячний, і як тобі дали грошей на тиждень. Це також демонструє, як швидко вони бісляться і не піддаються розуму; таким чином, це також може проявлятися в інших сферах їхнього життя.

Перш ніж прийняти DM від одного з Sugar Daddy, переконайтеся, що ви знаєте про всі червоні прапори Sugar Daddy.

Часті запитання (FAQ)

1. Де можна знайти Шугар Дедді?

Відповідь Цукрового тата можна знайти в кількох вибраних додатках. Серед них є SugarDaddyMeet, SeekingArrangement, RichMeetBeautifulі SugarDaddy.

2. Що шукає Sugar Daddy?

Відповідь Їм потрібен партнер, який міг би терпіти, коли б постійно не бачив зайнятого чоловіка, і який би усвідомлював вимоги, які з цим пов’язані. Це головний фактор у вступі Sugar Daddies у сферу Sugar dating. Не маючи відповідного часу та емоційних обов’язків, вони шукають лише переваг простих стосунків.

3. Чи безпечно зустрічатися з татом?

Відповідь Ні. Цукрові побачення можуть призвести до випадків домагань, сексуального насильства та примусу до небажаної сексуальної активності, подібного до зґвалтування, шляхом маніпулювання фінансовими угодами. Експлуататорські за своєю суттю «цукрові побачення» не є ні безпечною, ні системою, що розширює можливості.

4. Що таке програма Sugar Daddy?

Відповідь Додатки Sugar Daddy часто включають літніх заможних чоловіків, які зустрічаються з молодшими, витрачаючи гроші в обмін на сексуальні послуги чи компанію.

5. Чи надійні Instagram sugar daddies?

Відповідь Не завжди. Незважаючи на те, що «цукрові татусі» технічно є справжніми людьми, за словами доктора Шаанан Коні, експерта з кібербезпеки з Університету Мельбурна, вони, як правило, низькооплачувані офісні працівники, які обманюють підписників в Instagram.

***

Розвивайте продуману мережу, ведіть продуманий діалог і утримуйтеся від розголошення конфіденційної інформації наперед. Любителі тепер зможуть дізнатися, як розпізнати фальшивого тата в Instagram і що таке шахрайство. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.