Як розпізнати музику, створену штучним інтелектом: 3 інструменти

Швидкі посилання

Ключові висновки

 • ШІ-музика розвивалася протягом багатьох десятиліть, а такі інструменти, як безкоштовні музичні генератори ШІ, зробили її доступною.
 • Важко визначити музику, створену штучним інтелектом, без додатків, але невідповідності, як-от роботизовані голоси, можуть вказувати на участь ШІ.
 • Такі інструменти, як AI Voice Detector, PlayHT і TimeStretch, є ефективними способами виявлення музики, створеної штучним інтелектом, за різну плату або безкоштовно.

Можливо, ви чули «Heart on My Sleeve», пісню штучного інтелекту, у якій звучали згенеровані голоси Дрейка та The Weeknd. І з огляду на це, ви також можете бути здивовані, як ви можете ідентифікувати музику, згенеровану ШІ. Ось деякі інструменти, які можуть допомогти.

Як розвивалася AI Music?

Штучний інтелект існує десятиліттями, і ми можемо простежити його використання в музиці аж до 20 століття. В останні роки, і як повідомляє ВВСми побачили, як Iamus — комп’ютер, розроблений в Університеті Малаги в Іспанії — став здатним генерувати класичні треки з мінімальними зусиллями.

Хоча штучний інтелект у музиці часто був набагато менш доступним для мас, це вже не так. Сьогодні ви можете використовувати кілька додатків, включно з низкою безкоштовних музичних генераторів зі штучним інтелектом, щоб створювати власні треки за короткий час. Оскільки машини стали розумнішими, користувачі також отримали можливість включати кілька стилів голосу у свої пісні.

Чи можна якось виявити музику, створену штучним інтелектом, без програм?

Розпізнати музику, згенеровану ШІ, без технічної допомоги дуже складно. Тим не менш, ви можете спробувати кілька речей, щоб визначити, співає людина ваш трек чи ні. Наприклад, ви можете спробувати змінити швидкість треку; голоси в піснях, згенерованих штучним інтелектом, іноді непослідовні, коли ви прискорюєте або сповільнюєте те, що слухаєте.

  Як налаштувати клавіатуру з підсвічуванням на завжди ввімкнено

Навіть на звичайній швидкості музика, згенерована штучним інтелектом, іноді має однакові звуки та швидкість. Наприклад, голоси можуть звучати робототехнічно або випадково перериватися там, де не звучить звичайна людина. Однак варто зазначити, що хоча це може бути ознакою музики, створеної штучним інтелектом, це також може виникнути через збої в редагуванні.

Зараз сервіси потокової передачі музики також використовують інструменти для ідентифікації створеної ШІ музики. Наприклад, Deezer у червні 2023 року оголосив, що працює над функціями відстеження, які допоможуть у цьому. Отже, якщо ви підозрюєте, що інші копіюють ваш голос або музику за допомогою штучного інтелекту, вам часто не потрібно робити багато (але ви все одно повинні повідомити про пісню, якщо ви підозрюєте, що це сталося з вами).

Якщо ви хочете ефективніше ідентифікувати музику, створену ШІ, ви можете скористатися одним із багатьох інструментів. Деякі розроблені спеціально для виявлення музики, створеної штучним інтелектом, тоді як інші допоможуть вам визначити кілька типів аудіо.

Нижче наведено список наших улюблених ідентифікаторів музики та аудіо штучного інтелекту.

1. Визначайте фальшиві голоси та музику, згенеровану ШІ, за допомогою ШІ-детектора голосу

AI Voice Detector — один із найпотужніших інструментів на ринку для ідентифікації голосів, згенерованих штучним інтелектом, і це ідеальний варіант, якщо ви хочете швидко дізнатися, створено пісню за допомогою штучного інтелекту чи ні. Ви можете перейти безпосередньо до ШІ-детектор голосу веб-сайт, але також можна завантажити розширення для браузера, якщо вам потрібен швидший і більш частий доступ до інструменту.

  Що з’явиться під час перевірки фону? 9 речей, які ви можете знайти

Якщо ви хочете використовувати AI Voice Detector, вам потрібно буде сплатити абонентську плату. Щомісячна підписка коштує 24,99 доларів США на місяць. Якщо ви віддаєте перевагу щорічній оплаті, натомість вам доведеться платити 200 доларів США на рік. Реєструючись, ви можете завантажувати файли в різних форматах і користуватися кількома іншими перевагами.

Щоб використовувати AI Voice Detector:

 • Зареєструйте обліковий запис.
 • Перейдіть на домашню сторінку AI Voice Detector. Знайдіть аудіофайл, який потрібно перевірити.
 • Виберіть «Визначити голос» і зачекайте, поки AI Voice Detector визначить, створено доріжку штучним інтелектом чи ні.
 • Якщо ви хочете знайти музику, створену штучним інтелектом, ви можете переглянути ці найпопулярніші місця, щоб знайти музику, створену штучним інтелектом.

  2. Використовуйте PlayHT, щоб визначити, чи була пісня створена особою

  PlayHT в першу чергу спеціалізується на допомозі користувачам генерувати вміст штучного інтелекту, але він також має зручний інструмент, який може допомогти вам визначити, справжній запис голосу чи ні. Завдяки функції виявлення голосу зі штучним інтелектом PlayHT ви можете перевіряти файли у форматах MP3, WAV або FLAC. Для цього просто перейдіть на веб-сайт і перетягніть аудіофайл. Або виберіть Завантажити файл.

  Ви можете безкоштовно використовувати інструмент виявлення PlayHT. Зазвичай завантаження файлів не займає надто багато часу, і ви побачите, чи був створений ваш трек штучним інтелектом чи ні, коли PlayHT просканує ваш вміст.

    Камера Whistle прослуховує звуковий сигнал і робить знімок

  Якщо ви хочете з’ясувати, чи були створені зображення штучним інтелектом чи ні, вам знадобиться окремий набір інструментів. Можливо, ви захочете ознайомитися з цим посібником про те, як ідентифікувати зображення, створене ШІ.

  3. Перевірте наявність невідповідностей у піснях за допомогою TimeStretch

  Оскільки загальнодоступних інструментів для виявлення музики, створеної ШІ, не так багато, можливо, вам доведеться трохи подумати нестандартно. Оскільки інколи можна перевірити, чи створено музику ШІ, змінивши швидкість пісні, TimeStretch пропонує можливий шлях, щоб дізнатися, чи була записана людиною чи ні.

  Використовуючи TimeStretch, ви можете легко змінити швидкість за допомогою диска в нижньому лівому куті. Крім того, у вас є можливість налаштувати висоту та мелодію пісні. Знову ж таки, все, що вам потрібно зробити, це перемістити ці циферблати вліво або вправо.

  TimeStretch абсолютно безкоштовний у використанні. Ось як використовувати інструмент:

 • Перетягніть свій трек у TimeStretch після переходу на веб-сайт.
 • Відрегулюйте повзунок швидкості та все, що вважаєте за потрібне.
 • Натисніть кнопку «Відтворити», щоб почути свій трек. Потім ви зможете визначити, чи була ваша пісня розроблена ШІ чи ні.
 • З огляду на те, що штучний інтелект ще дуже новий, не дивно, що виявити, чи була пісня розроблена за допомогою цієї технології, так важко. Це майже напевно стане набагато легше через роки; окрім появи нових інструментів, платформи потокового передавання музики також стануть більш досконалими у відстеженні цих пісень. Однак ці варіанти є хорошим місцем для початку.