Як розпізнати будь-яку рослину лише за фотографією

Categories:

Випадковий дотик до отруйного дуба або отруйного плюща було популярною сюжетною лінією, яку використовували ситкоми два десятиліття тому. Це могло бути смішним, але це також дало зрозуміти, що деякі рослини можуть бути небезпечними для вас. Рослини в основному чудові, поки вони не намагаються вбити вас або вашого домашнього улюбленця, але про небезпечну рослину ми рідко знаємо, поки не стане занадто пізно. PlantNet — це програма для iOS та Android, яка дозволяє ідентифікувати будь-яку рослину лише за фотографією. Це чудовий спосіб не тільки переконатися, що рослини у вашому домі безпечні для вас, ваших дітей і ваших домашніх тварин, але й хороший спосіб дізнатися про флору у вашій громаді.

  Як полегшити потокове передавання Disney+ за допомогою комбінацій клавіш

Встановіть Plantnet і сфотографуйте рослину. Під час тестів ми виявили, що програма може виявляти листок з фотографії дерева, але це, звичайно, залежить від якості камери на вашому пристрої.

Виберіть фотографію та скажіть програмі, чи хочете ви визначити рослину, про яку йдеться, за її листом, квіткою, корою чи плодом. Ви завжди можете змінити режим ідентифікації пізніше, якщо програма не зможе ідентифікувати рослину. Виберіть фотографію, а потім натисніть кнопку пошуку.

Ви отримаєте список результатів, які, на думку програми, відповідають рослині на вашій фотографії. Торкніться результату, який відповідає вашій рослині, і ви зможете переглянути фотографії її листя, квітки та плодів, а також фотографії її в природному середовищі існування.

  Вам дійсно потрібен антивірус для вашого Smart TV?

Якщо рослина небезпечно, про це вам розповість інформаційна картка. Ви можете зберегти результат як спостереження і поділитися ним. Якщо у вас є кілька фотографій однієї рослини, ви можете додати їх до одного спостереження, і програма використовуватиме всі з них, щоб ідентифікувати рослину.

PlantNet не завжди знайде рослину, яку ви сфотографували, але часто це пов’язано з фотографією. Ми виявили, що не вдалося ідентифікувати звичайну рослину троянди, оскільки якість фотографій була поганою, і цього слід було очікувати. Дайте програмі гарну чітку фотографію, і вона знайде рослину.

Завантажте PlantNet із App Store

Завантажте PlantNet із магазину Google Play

  Розшифровані процесори: розуміння імен мікроархітектур Intel