Як розмістити шафку/лічильник Amazon Hub?

Запуск Amazon Lockers у 2011 році мав на меті вирішити кілька проблем, які виникли у компанії з доставкою продуктів своїм клієнтам.

Через одинадцять років камери схову доступні в понад 2800 місцях у понад 50 містах США. У результаті малий бізнес тепер має фантастичний шанс збільшити відвідуваність своїх магазинів, розмістивши камери схову.

Незважаючи на те, що система доставки Amazon є однією з найнадійніших на всіх платформах електронної комерції, пірати під’їздів швидко псують досвід доставки.

У зв’язку зі зростанням кількості піратів на під’їздах по всьому світу Amazon потребує рішення, щоб захистити свою 310-мільйонну базу споживачів і поточні ініціативи; Шафки та лічильники Amazon Hub можуть бути правильним кроком. Що це за шафки, і як ваш бізнес може розвиватися з ними? Давай дізнаємось!

Навіщо Amazon потрібні були шафки та лічильники Hub?

Незважаючи на простоту використання Amazon, у компанії є кілька недоліків, які можуть вас дратувати. Ви можете отримувати доставку лише в певні дні, якщо ви працюєте професіоналом.

Крім того, залишати пакунки на ганку може бути ризиковано через можливість «піратства на ганку». Станом на 2021 рік 23 мільйони американців повідомили про крадіжки з їхніх домівок.

Щоб вирішити подібні проблеми, Amazon створив програму Lockers. У цій статті ми пояснимо, як працюють Amazon Lockers і як їх використовувати, щоб ніколи більше не пропустити коробку. Крім того, ми також детально поговоримо про те, як розмістити шафку хаба Amazon.

Що таке Amazon Hub?

Amazon Hub — це міжнародна мережа пунктів самовивозу. Завдяки цій ініціативі будь-яка компанія з фізичним розташуванням може запропонувати споживачам Amazon безпечне отримання та повернення пакунку, тим самим збільшуючи відвідуваність і продажі в своєму закладі.

Крім того, щоб допомогти клієнтам у їхніх районах, партнери Hub можуть вибирати з різних продуктових рішень, таких як шафки та квартирні шафки.

Що таке Amazon Hub Locker?

Amazon, один із найбільших онлайн-магазинів, постійно шукає нові способи покращити враження від покупок для своїх клієнтів.

Кіоски Amazon Locker є новим доповненням до команди Amazon. Ці шафки є місцями самообслуговування для доставки посилок, які розширюють альтернативи доставки та додають багато переваг для споживача та господаря.

Тепер клієнти Amazon можуть вибрати, щоб їхні пакунки доставлялися в замкнену коробку в потрібному місці, а не в інше місце або до порога, що може бути менш зручним, але надзвичайно безпечним.

У кіоску Amazon Locker є кілька захищених ящиків. Споживач може попросити Amazon доставити посилку до сусіднього Amazon Locker, і коли це буде зроблено, Amazon сповістить його та надішле шестизначний код, за яким він зможе забрати свою посилку з шафки.

Де можна знайти шафку Amazon Hub?

Amazon Lockers можна знайти в різних місцях, включаючи роздрібні вестибюлі, магазини, супермаркети, офісні будівлі, транспортні вузли, житлові комплекси та університети.

Крім того, з шафками, доступними в різних місцях самовивозу, клієнти можуть краще вибрати шафку, зручно розташовану для доставки своїх посилок.

Яку користь споживачеві приносить використання шафок Amazon?

Доставляти речі до камери схову, а не додому, є кілька переваг. Однією з переваг є те, що це допомагає запобігти злодіям під’їзду. Пакунки можуть бути вкрадені, якщо їх залишити на під’їзді чи у холі квартири.

  Нова тенденція в хмарних обчисленнях [+4 Providers]

Зручність є ще одним фактором, який впливає на використання шафок деякими клієнтами Amazon. Ви можете забрати коробку в сусідній камері схову, наприклад, якщо ви не вдома і хочете, щоб її доставили туди, куди ви перебуваєте.

Однак, навіть якщо ви не подорожуєте, вам слід доставити коробку до камери схову поблизу вашого місця роботи чи іншого місця.

Варіанти доставки для клієнтів Amazon включають дводенну, одноденну та навіть того ж дня. Крім того, вони можуть вибрати найближче місце доставки Amazon Locker як адресу доставки під час оформлення замовлення, якщо вони на роботі.

Причини використання Amazon Lockers

Є кілька можливих причин, але всі вони можуть бути зведені до двох ключових елементів:

Безпека

Починаючи з безпеки, можливо, є кращі варіанти, ніж доставка продуктів додому. Можливо, хтось вкраде пакет з вашого під’їзду, якщо ви живете в будинку і ходите на роботу.

У вас мало шансів повернути своє майно, навіть якщо у вас є камери відеоспостереження, які ловлять злочинців.

Справи стають лише складнішими, якщо у вашій квартирі немає стійки реєстрації чи швейцара, який міг би стежити за крадіжкою посилок.

Навіть якщо у вашій будівлі є певний регламентований доступ, багато пакетів Amazon залишаються біля дверей, якщо ніхто не прийме пакет. У таких випадках пакет стає відкритим для опортуністичних грабіжників, які також можуть проживати у вашій будівлі.

зручність

Навіть якщо у вашій компанії є стійка реєстрації для прийому та збереження доставки, ці години можуть лише іноді збігатися з вашим графіком.

Наприклад, коробка може прийти, коли ви ще на роботі, у п’ятницю о 13:00. Вам може знадобитися до понеділка, щоб забрати свій товар, якщо офіс зачиняється о 5 вечора, а ви повертаєтеся з роботи о 5:30.

Amazon Lockers вирішує дві згадані вище проблеми. По-перше, вони досить безпечні; для доступу потрібен унікальний код. Рішучий грабіжник міг би відкрити його, але враховуючи необхідне спеціальне обладнання та кількість уваги, яку він приверне, це малоймовірно.

Шафки самообслуговування зручні для компаній, зацікавлених у розміщенні шафки Amazon.

Ви можете забрати свою доставку в будь-який зручний для вас час, тому що вони відкриті цілодобово. Ми сподіваємося, що це переконало вас принаймні подумати про використання Amazon Locker, але як ви можете знайти той, який вам підходить?

Лічильник Amazon Hub проти Locker

Вам потрібно знати деякі важливі відмінності між Amazon Hub Counter і Locker. Поговоримо про них докладніше.

Сервіс

Співробітник у магазині стежить за лічильником Amazon Hub. Коли ви забираєте товар, працівники магазину сканують ваш штрих-код, перш ніж відпустити його. Вам не потрібно пред’являти будь-яке посвідчення особи. Іншими словами, ідентифікація не потрібна.

Amazon Hub Locker є аналогічною ідеєю. Однак вони самообслуговуються і не потребують персоналу для допомоги клієнтам. Шафки Amazon часто можна побачити в людних місцях, зокрема в супермаркетах, навчальних закладах і транспортних вузлах.

Забрати пакети

Ви можете вказати місце розташування Hub Locker як свою поштову адресу та повідомити Amazon надіслати ваш товар туди, а не додому, якщо ви живете неподалік від розташування Amazon Hub Locker і ваша покупка відповідає вимогам Hub Locker.

У випадку Hub Counter Amazon надішле вам електронною поштою штрих-код отримання після того, як кур’єр доставить вашу коробку.

Повернення товарів

Об’єкт Amazon Hub Locker приймає повернуті товари та є місцем для отримання посилок. Однак у Hub Locker не всі повертаються. Під час процесу повернення на Amazon.com, якщо ваш товар відповідає вимогам для повернення в камеру схову, Amazon Hub Locker відображатиметься як варіант доставки.

  Як заблокувати когось на Strava

З іншого боку, лічильники Amazon Hub не пропонують самообслуговування; вони пропонують послуги допомоги в поверненні.

Доступність

Мешканці США, Німеччини, Мексики, Канади, Великобританії, Франції, Італії, Іспанії, Японії, Австралії, Австрії та ОАЕ можуть користуватися сервісом Amazon Hub Locker.

Наступні країни мають доступ до Amazon Hub Counter: США, Канада, Великобританія, Мексика, Франція, Німеччина, Іспанія, Австралія, Італія, Японія, Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія та Туреччина.

Години роботи

Деякі шафки Amazon Hub Locker доступні цілодобово та без вихідних, тоді як інші закриваються в певну годину, наприклад о 19:00 або 21:00 Години роботи кожної локації Hub Locker указано поруч із її назвою в Amazon Hub Locator.

У той час як великий магазин, де розташовано кожен лічильник Hub, працює в однакові години.

Як розміщення лічильника або шафки Amazon принесе користь вашому бізнесу?

Щодня нові компанії будь-якого розміру приєднуються до мережі центральних сайтів Amazon. Тож вам нічого втрачати, зареєструвавшись у програмі шафок Amazon, і ви можете отримати багато переваг.

Основна перевага того, як стати центром Amazon Hub, полягає в збільшенні відвідуваності вашого бізнесу. Клієнти з Amazon, які приходять до вас, щоб забрати свої посилки, можуть помітити будь-що на вітрині вашого магазину та вирішити зробити покупку у вас через те, наскільки це зручно.

Роздрібні продажі в магазинах Kohl’s у Чикаго з шафками Amazon нещодавно зросли до 9%. Як наслідок, у ваш магазин зайде більше людей, і тим легше буде залучити нових споживачів, чим більше людей зупиниться, щоб забрати пакети Amazon.

Підвищення впізнаваності бренду

Крім того, збільшення пішохідного руху сприяє підвищенню впізнаваності бренду. Клієнти бачитимуть назву вашої компанії, коли вибиратимуть ваше місцезнаходження як місце отримання посилок або входитимуть у ваш заклад.

Це допомагає назві вашої компанії поступово входити в її свідомість. У результаті назва вашої компанії виділятиметься серед конкурентів, коли їм знадобляться товари чи послуги, які ви надаєте, а їхнє знайомство з нею з більшою ймовірністю спрямує їх до вас.

Задоволеність клієнтів і лояльність

Amazon Hub Locker робить відвідування вашого закладу зручнішим. Клієнти можуть мати зручність типу «два за одного», оскільки ви обслуговуєте їхні потреби та заберете їхні речі в одному місці, визначивши своє місце для доставки посилок без додаткових витрат.

Це робить ваші товари та послуги більш практичними, ніж у конкурентів. У результаті ваші клієнти будуть більше задоволені та ймовірно знову купуватимуть у вас.

Надійна підтримка клієнтів

Amazon робить все можливе, щоб задовольнити клієнтів. Тому, якщо ви вирішите розмістити камеру схову у своєму магазині, ви автоматично отримаєте безкоштовну цілодобову підтримку клієнтів.

Вам знадобиться лише витратити час або гроші на підтримку клієнтів, якщо ви інтегруєте себе в їхній бізнес. Крім того, клієнти можуть зв’язатися з Amazon із будь-якими запитаннями чи скаргами, щоб вирішити свої проблеми.

Як розмістити шафку/лічильник Amazon Hub?

Приєднавшись до мережі Amazon Hub, ваш бізнес, безсумнівно, зможе залучити більше клієнтів і відкрити перспективи для більшого прибутку. Для цього відвідайте веб-сайт Amazon Hub, виберіть «Спільнота з нами», а потім дайте відповідь на кілька коротких запитань, щоб почати.

Вимоги

Вам потрібне місце для одного у вашому бізнесі як основної передумови для розміщення Amazon Locker. Під час заповнення анкети Amazon вас попросять пояснити тип вашого місцезнаходження, чи це торговий центр, ваші години роботи та ваше місцезнаходження. Після надання контактної інформації ви отримаєте відповідь приблизно через два тижні.

Однак буде прийнято лише кілька претендентів. Крім того, залежно від місцевого попиту клієнтів на шафки, місцезнаходження вашого підприємства та години роботи Amazon може або не може схвалити вас на Amazon Locker.

Як працює шафка/лічильник Amazon Hub?

Якщо вашу заявку на Amazon Locker прийнято, Amazon розмістить Amazon Locker відповідного розміру у вашому офісі. У шафах є кіоск самообслуговування з сенсорним екраном, де споживачі можуть отримати свої посилки, а кур’єри можуть залишити доставку.

  Як виправити Slow Touch ID на вашому iPhone

Приєднатися до мережі Hub можна безкоштовно. Виробництво, доставка, налаштування та технічне обслуговування шафок Amazon береться на себе.

Номер телефону надрукований на кожній шафці та доступний клієнтам цілодобово, якщо у них виникнуть проблеми з його використанням. Якщо клієнти звертаються до вас із запитами чи скаргами, направляйте їх на гарячу лінію обслуговування клієнтів.

Які розміри бувають шафок Amazon?

Шафки бувають різних розмірів. Таким чином, приміщення, де знаходиться ваш бізнес, має бути достатньо великим, щоб розмістити шафку. Шафки доступні довжиною 6, 9, 12 і 15 футів і мають висоту 6 футів.

Для живлення кіоску самообслуговування також необхідна звичайна ланцюг на 110 вольт і 15 ампер на місці схову. Використання стільникових модемів біля шафок усуває потребу в дротових даних. Однак для зовнішньої установки необхідні електричні кабелі.

Чи безпечний Amazon Locker?

Так. Оскільки лише у вас є ексклюзивний код отримання шафки, ви єдиний, хто має до нього доступ. Крім того, шафки мають такі засоби безпеки, як сенсорні екрани, відеоспостереження та міцні сталеві двері. Вашу посилку можуть вкрасти з камери зберігання посилок Amazon. Але ймовірність цього вкрай мала.

Крім того, гарантія Amazon від А до Я захищає вас від дефектних або необґрунтованих затримок товарів. Ви можете подати звіт за допомогою свого облікового запису Amazon у разі відсутності пакета.

Як довго предмети можуть залишатися в шафці Amazon?

Відповідно до Amazon, у вас є три календарних дні, щоб отримати свої речі з шафки. Amazon надішле ваші речі поштою та поверне гроші, якщо ви не заберете їх протягом трьох днів.

Зателефонуйте в Amazon Logistics або службу підтримки клієнтів, щоб подати запит на продовження, якщо ви не можете забрати свої речі з камери схову протягом трьох днів. Хоча немає гарантії, варто спробувати, що вони дозволять залишити ваш пакет у шафці.

поширені запитання

Скільки коштує розміщення Amazon Hub?

Приєднатися до глобальної мережі Amazon Hub можна безкоштовно. Amazon оплачує виготовлення, доставку, установку та обслуговування шафок, що дозволяє вам зосередитися на тому, що ви вмієте найкраще: забезпечувати нових клієнтів, які проходять через ваші двері.

Що робити, якщо у клієнта виникла проблема з використанням Hub Locker?

Якщо у вас виникли проблеми з Amazon Hub Locker, ви можете зв’язатися з командою підтримки Amazon цілодобово та без вихідних. Команда Amazon може відстежувати та допомагати Amazon Hub Locker поблизу вас і допомогти вам зрозуміти систему.
Крім того, служба підтримки клієнтів також може повідомити вам, якщо Hub Locker не працює в даний момент.

Заключні слова

З появою шафок і прилавків Amazon вам не потрібно турбуватися про те, що ви будете поза домом, коли відправлення доставлено. Натомість ви можете забрати улюблені речі, коли захочете.

Це найзручніший варіант для людей, які працюють і мають забрати свої речі у зручний час і місце. Крім того, власники магазинів можуть отримати більше відвідувачів і розширити свій бізнес, використовуючи величезну клієнтську базу Amazon.

Далі ви можете дізнатися, як використовувати Amazon Hub Counter/Locker для боротьби з піратством на під’їзді.