Як розморозити рахунок Afterpay

| | 0 Comments| 3:18 PM
Categories:

Компанія цифрових платежів під назвою AfterPay дозволяє клієнтам відкладати оплату своїх покупок за допомогою функції оплати пізніше. Користувачі можуть робити щотижневі платежі, доки вони не сплатять товари повністю. Одна з найкращих особливостей цієї платформи полягає в тому, що не виплачуються відсотки будь-якого типу, а для використання AfterPay не потрібна перевірка кредитоспроможності. Чому ваш обліковий запис Afterpay заблоковано або чому вас розблокували в Afterpay, пояснюється в статті. Ви також можете відкрити другий рахунок Afterpay і користуватися багатьма послугами. Прочитайте всю статтю, щоб дізнатися більше про те, як розблокувати обліковий запис Afterpay і скористатися перевагами, які ви бажаєте.

Як розморозити рахунок Afterpay

Продовжуйте читати далі, щоб знайти спосіб розблокувати свій рахунок Afterpay. Але давайте спочатку дізнаємося, чому ви не можете отримати доступ до свого облікового запису Afterpay.

Чому ви не можете отримати доступ до свого облікового запису Afterpay?

Якщо у вас виникли проблеми з доступом до облікового запису Afterpay, це може бути причиною цієї проблеми:

Чому ваш обліковий запис Afterpay заморожено?

Якщо ви прострочите платіж або проігноруєте свої рахунки, ваш обліковий запис буде призупинено, доки не будуть здійснені всі платежі. Ваш обліковий запис може бути заморожено з кількох причин, наприклад:

  • Зміна даних облікового запису
  • Здійснення платежу, який порушує умови Afterpay
  • Використання непідтримуваної кредитної картки
  • Розміщення надмірної кількості замовлень

Це кілька причин, чому ваш обліковий запис Afterpay заморожено. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як розблокувати рахунок Afterpay.

  Інтерфейс стрічки, кілька вкладок, розділене редагування тощо

Як довго Afterpay призупиняє ваш обліковий запис?

Нижче наведено різні випадки, для яких визначається період призупинення вашого облікового запису.

  • Поки ви не відповідаєте вимогам користувача Afterpay, ваш обліковий запис буде призупинено.
  • Крім того, він не буде відновлений, доки не будуть сплачені всі прострочені платежі.

Крім того, плата за прострочення нараховується, якщо не здійснюється розстрочка платежу за покупки або якщо рахунки не оплачуються протягом звичайного десятиденного пільгового періоду.

Що відбувається, коли Afterpay блокує ваш обліковий запис?

Якщо ви не сплатите рахунки вчасно або нехтує ними, ваш обліковий запис буде заблоковано. Крім того, він оцінює щоденні штрафи за прострочення. Доки всі платежі та комісії за прострочення не будуть сплачені, ваш обліковий запис буде призупинено. Команда управління ризиками Afterpay також відмовить у майбутньому доступі до облікового запису, якщо хтось продовжує порушувати положення та умови, незважаючи на кілька попереджень.

Чи можна розблокувати Afterpay?

Так, якщо ви погасите всі свої борги, Afterpay розблокує вас. Якщо ви впевнені, що з вас стягнули плату помилково, ви також можете оскаржити це стягнення або подати скаргу, щоб відновити ваш обліковий запис AfterPay. Ваш обліковий запис можна швидко відновити, коли ви заповните всі необхідні дані.

Як розморозити рахунок Afterpay?

Щоб розморозити свій обліковий запис Afterpay, ви повинні погасити всі свої борги та подати запит на розморожування, піднявши квиток на цьому Довідкова сторінка Afterpay. Заповніть усі необхідні дані, включаючи пояснення ситуації з обліковим записом і запит на розморожування. Після надсилання квитка представники Afterpay зв’яжуться з вами та нададуть відповідь.

  Як зупинити сповіщення «Налаштувати Apple Pay» від інших програм

Чи можете ви повторно активувати свій обліковий запис Afterpay?

Так, ви можете повторно активувати свій обліковий запис Afterpay, коли всі ваші попередні платежі будуть виконані. У вашому обліковому записі має бути оновлено всі рахунки та виконано умови. Тільки тоді ви зможете все відновити.

Чи можете ви створити інший обліковий запис Afterpay?

Так, ви можете легко створити інші облікові записи. Вам просто потрібно правильно ввести свої дані на порталі та створити новий обліковий запис. Ви можете мати до 3 замовлень одночасно з одного облікового запису. Оскільки ви стаєте частим користувачем, це також дозволяє збільшити ваші ліміти витрат.

Який найвищий ліміт післяплати?

Ліміт транзакцій і замовлень Afterpay залежить від магазину. Зазвичай він має низькі ліміти замовлення та облікового запису, які збільшуються лише після того, як ви встановлюєте послідовний список платежів. Максимальний ліміт на транзакцію становить 1500 доларів США, тоді як ліміт непогашеного рахунку може досягати 2000 доларів США.

Чи шкодить післяоплата вашому кредиту?

Ні, Afterpay не впливає на вашу кредитну оцінку чи рейтинг. Хоча на вашу кредитну оцінку може вплинути, коли хтось перевірить кредитоспроможність або якщо вам доведеться сплатити борги. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб знайти кроки, які пояснюють, як розморозити обліковий запис Afterpay.

  Як зробити ваш Google Home тихіше вночі

Примітка: Afterpay дуже рідко виконує перевірки кредитних карток або повідомляє про ваші картки.

Що трапиться, якщо ви ніколи не повернете післяплату?

Якщо ви не сплатите свої внески Afterpay навіть після того, як дата мине, компанія стягне з вас комісію за прострочення. Комісія збільшуватиметься, доки ви не сплатите баланс. Разом з цим ваш обліковий запис буде заблоковано. Усі ваші нові покупки та платежі буде заморожено, доки ви не сплатите прострочені платежі.

Чи може Afterpay притягнути вас до суду?

Так, якщо ви створюєте багато незручностей у дотриманні правил і положень компанії, вас можуть притягнути до суду. Одним із таких прикладів Afterpay є те, що проти фірми в США було порушено справу, яку звинуватили в нібито оманливих маркетингових практиках. Такі позови рідкісні, але цілком можливі.

***

Сподіваємося, ви дізналися, чому ваш обліковий запис Afterpay заморожений і як розморозити обліковий запис Afterpay. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.