Як розморозити обліковий запис Venmo

Управління грошима ніколи не було таким простим, але завдяки зручній у користуванні службі мобільних платежів Venmo будь-хто може платити та запитувати гроші без клопоту з підключенням кредитної картки, гаманця чи комісій. Тим не менш, можуть бути випадки, коли користувачі можуть зіткнутися з проблемами, як розморозити обліковий запис Venmo або розблокувати обліковий запис Venmo. Якщо ви шукаєте підказки щодо того, як відкликати обліковий запис Venmo, ми пропонуємо вам корисний посібник, який покаже вам, як це зробити успішно за допомогою детальних кроків.

Як розморозити обліковий запис Venmo

Ви можете розблокувати свій обліковий запис, переказавши гроші, відповівши на електронний лист, який Venmo надіслав вам щодо заморожування облікового запису, і зв’язавшись зі службою підтримки Venmo через додаток. Давайте подивимося, як ви можете зробити ці речі, щоб миттєво розморозити свій обліковий запис Venmo.

Як довго Venmo заморожує ваш обліковий запис?

Venmo заблокує ваш обліковий запис, доки ви не вирішите вжити заходів. Якщо на вашому рахунку Venmo недостатньо коштів або у вас від’ємний баланс, ваш рахунок залишатиметься замороженим, доки ви не повернете заборговані гроші.

  Чому деякі значки програм Mac закреслені?

Якщо мій обліковий запис Venmo заморожено, чи можу я все одно отримувати гроші?

Так, ви все ще можете отримувати гроші, навіть якщо ваш рахунок Venmo заморожено. Оскільки Venmo зазвичай блокує облікові записи користувачів через невдалі платежі або будь-який несплачений залишок, будь-які отримані вами гроші спочатку будуть виплачені на залишок, який ви повинні.

Як отримати гроші з замороженого облікового запису Venmo?

Ви не можете зняти гроші із замороженого рахунку Venmo, якщо не розморозите свій рахунок заздалегідь. Щоб зрозуміти, як розморозити обліковий запис Venmo, виконайте наведені нижче дії.

1. Відвідайте сторінку Venmo Recover і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Просто дайте відповідь на електронний лист, надісланий вам від Venmo про те, що ваш обліковий запис заморожено.

Примітка: для перевірки може знадобитися поточна фотографія та посвідчення особи.

Чи Venmo розморозить мій рахунок?

Щоб відкликати обліковий запис Venmo або розблокувати обліковий запис Venmo, ви повинні відвідати сторінку довідкового центру Venmo. Крім того, зі службою підтримки клієнтів Venmo можна зв’язатися електронною поштою.

  Що таке «гарячий дубль» і звідки взялась ця фраза?

Як розморозити свій обліковий запис Venmo?

Вам потрібно використовувати дебетову картку, щоб повернути заборговану суму, або ви можете оплатити через свій банк, пам’ятайте, що обробка транзакцій займає кілька днів. Ви також можете просто відповісти на електронний лист, який надіслав вам Venmo, повідомляючи про те, що ваш обліковий запис заморожено. Якщо ви використовуєте програму Venmo на своєму телефоні, виконайте наведені нижче дії, щоб зв’язатися з командою підтримки Venmo.

1. Відкрийте програму Venmo на своїх пристроях Android або iOS.

2. Торкніться піктограми гамбургера, щоб відкрити меню.

3. Торкніться опції Отримати допомогу.

4. Натисніть «Зв’язатися з нами», як показано нижче.

5. Натисніть «Поспілкуватися з нами» в розділі «ЗВ’ЯЗАТИСЯ З ЛЮДИНОЮ».

Буде розпочато живий чат із командою підтримки Venmo.

Скільки часу потрібно, щоб розморозити обліковий запис Venmo?

Venmo розморозить ваш рахунок протягом 2-3 робочих днів. З метою уникнення потенційних зобов’язань або у випадках, коли користувач порушив Політику прийнятного використання, Venmo має право зберігати гроші на обліковому записі користувача протягом 180 днів.

  Як копіювати DVD за 5 хвилин за допомогою WinX DVD Ripper

Як я можу відновити свій обліковий запис Venmo?

Використання дебетової картки для погашення боргу – це найшвидший спосіб повернути свій обліковий запис Venmo у робочий стан. Ви також можете здійснити платіж у своєму банку, але майте на увазі, що обробка транзакції може зайняти кілька днів. У будь-якому випадку ваш обліковий запис буде відновлено, як тільки Venmo отримає необхідні суми для заміни простроченого платежу. Виконайте кроки, згадані вище в цій статті, щоб дізнатися, як відкликати обліковий запис Venmo через службу підтримки клієнтів Venmo.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як розморозити обліковий запис Venmo. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.