Як розмити фон на Zoom?

Покажіть себе якнайкраще під час участі в організаційних зустрічах у Zoom за допомогою функції розмиття фону.

Спілкування електронною поштою та текстовими повідомленнями може бути легшим і швидшим, але сила спілкування віч-на-віч неперевершена. Зі зростанням культури роботи вдома потреба в такому спілкуванні стала надзвичайно важливою. І цього можна досягти за допомогою різноманітних засобів відеоконференцзв’язку.

На щастя, ринок повний передових та інноваційних варіантів, що демонструють різні функції. Одним із таких варіантів для ваших потреб у відеоконференціях є Zoom.

Що таке Zoom?

Збільшити meetings – це провідне хмарне програмне забезпечення для відеозв’язку, розроблене Zoom Video Communications. Його надають перевагу окремим особам, компаніям, малим підприємствам тощо для досягнення співпраці в команді. Zoom дозволяє вам спілкуватися з колегами або командою, коли немає шансів на особисті зустрічі.

За допомогою Zoom ви можете насолоджуватися аудіо- та відеозустрічами, окрім проведення простих живих чатів. Найкраща частина цього програмного забезпечення полягає в тому, що ви можете записувати сеанси конференції та переглядати їх пізніше.

Говорячи про Zoom, найпоширеніші терміни, які ви могли зустріти, це Zoom Room або Zoom Meeting. Zoom-зустріч називається відеоконференцією, яку вона проводить. Щоб приєднатися до зустрічей у Zoom, вам потрібна веб-камера або смартфон.

Чому перевагу надають зуму?

Причина, чому більшість професійних організацій віддають перевагу zoom, полягає в тому, що його було розроблено з урахуванням стандартів професійних зустрічей. Кожен аспект, як-от якість HD-відео, вебінари, робочі простори, кімнати тощо, забезпечує безперебійне ділове спілкування.

Щоб допомогти вам виглядати більш професійно навіть з дому, він пропонує вам опцію синього фону. Використовуючи цей параметр, ви можете просто розмити фон свого відео. Це унікальна функція, яку Zoom пропонує професіоналам, які займаються відеоспілкуванням.

Чому вам може знадобитися розмити фон?

Може бути кілька причин приховувати фон у відео.

 • Приховайте безлад: ви вдома, і ваш фон безладний. Ви точно захочете приховати це, коли спеціальний фон не відповідає вашим потребам. У цьому випадку розмиття фону відео є правильним варіантом.
 • Конфіденційність вашого простору: Ви можете зберегти конфіденційність свого простору. У цьому випадку також розмиття фону творить чудеса.
 • Тримайте учасників зосередженими на темі: брудний фон або видимі речі на вашому фоні можуть створювати перешкоди для учасників зустрічі. Отже, ви можете розмити фон, щоб вони не відволікалися від вашого фону.

Тепер, коли ви усвідомили важливість розмиття фону відео, ви можете застосувати це налаштування. Ось покрокова інструкція, як легко розмити фон Zoom.

Розмиття фону перед зустріччю

 • Відкрийте настільну програму для Zoom і увійдіть у неї.

 • У верхньому правому куті екрана масштабування натисніть зображення свого профілю.

 • Виберіть «Параметри», потім «Тло», а потім «Фільтри».

 • Натисніть опцію «Розмиття» на вкладці «Віртуальний фон».

Розмиття фону під час зустрічі

 • Приєднуйтеся до відеозустрічі в Zoom, як зазвичай.
 • У нижньому лівому куті вікна масштабування ви знайдете кнопку відео. Ця кнопка використовується для запуску або зупинки відео.

 • Натисніть значок зі стрілкою вгору поруч із цією кнопкою відео.

 • Виберіть «Розмити фон».

І ви налаштовані відвідувати віртуальні зустрічі з розмитим фоном.

Висновок

Цей параметр синього фону нещодавно додав Zoom. І ця опція дуже корисна для професіоналів. Тому що вони залишаються готовими відвідувати зустрічі, не враховуючи, де вони знаходяться і як їх оточення. Отже, якщо ви шукаєте будь-яке таке рішення, застосуйте цей параметр, як описано вище. Це може неймовірно допомогти вам зосередитися на роботі, незалежно від вашого місцезнаходження.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?

  Як зберегти веб-сторінку в Chrome