Як розмити фон зустрічі під час Zoom Call

| | 0 Comments| 1:26 PM
Categories:

Незважаючи на наявність інших програм для відеоконференцій, Zoom набув величезної популярності; єдиною причиною цього була простота використання, яку він пропонував кінцевим користувачам.

Може здатися, що Zoom Meetings виникли нізвідки, щоб врятувати день, коли світ охопила жахлива пандемія. Але ви будете здивовані, дізнавшись, що він був запущений ще в 2013 році.

Як і його конкуренти, це програмне забезпечення для відеоконференцій було визнано героєм, коли COVID-19 почав розправляти крила, і людям довелося залишатися вдома, оскільки по всьому світу були введені карантинні заходи.

У такі скрутні часи професіоналам доводилося працювати віддалено та використовувати відеодзвінки як засіб співпраці з членами команди.

Розробники Zoom багато працювали над створенням кількох продуманих функцій, які дозволили членам команди спілкуватися віч-на-віч, не виходячи з дому, і покращили їхні віртуальні зустрічі.

Функції покращення нарад за допомогою Zoom

Хоча Zoom не залишив каменя на камені, щоб озброїтися найдосконалішими функціями, він значно покращив віртуальні зустрічі, представивши кілька цікавих функцій для покращення фону. Деякі з них такі:

Захоплюючий вид на задньому плані

Найбільше мене зацікавила функція ефектного перегляду, завдяки якій усі члени команди, присутні на зустрічі, відображаються на одному віртуальному фоні. Від класних кімнат до кімнат засідань захоплюючий вигляд дає відчуття, що всі зібралися в одному місці, а не працюють віддалено.

Скасування фонового шуму

Небажані звуки у фоновому режимі є загальновизнаним недоліком віддаленої роботи кількома професіоналами. Завдяки цій нещодавно представленій функції Zoom ви можете налаштувати параметри аудіо, щоб уникнути фонових шумів у вашому аудіоканалі.

  6 найкращих інструментів соціального прослуховування для розвитку бізнесу

Віртуальний фон за допомогою PowerPoint

Zoom дозволяє учасникам використовувати слайди PowerPoint як віртуальний фон під час показу презентації PowerPoint під час зустрічі. Якщо ввімкнути цю функцію, ваша презентація буде представлена ​​учасникам і дозволить вам накласти на веб-камеру своє зображення в кутку.

Використовуйте віртуальні фони

Найкориснішою функцією Zoom Meetings є заміна вашого оточення віртуальним фоном. Під час віртуальної зустрічі в Zoom можна використовувати статичне зображення чи відео як фон.

Ця функція забезпечує найкращі результати, якщо ви використовуєте зелений екран за собою та забезпечуєте рівномірне освітлення в кімнаті. Таким чином, Zoom може легко відрізнити учасника від його фону.

Розмиття фону під час виклику Zoom

Розмиття фону — це, мабуть, найзручніша функція, яку ви зустрінете в Zoom, і, повірте мені, коли ви почнете нею користуватися, дороги назад не буде. Якщо ввімкнено, ця функція закриває ваш фон, включаючи всіх і все позаду вас, утримуючи вас у фокусі.

Навіщо комусь розмивати фон під час віртуальних зустрічей? Відповідь проста – врятувати себе від збентеження, коли їх оточення непрезентабельно.

Під час спільної роботи під час виклику масштабування ви та ваш фон стаєте видимими для інших учасників, якщо ввімкнено параметр відео. Якщо ви не можете додати користувацьке віртуальне тло або вони не здаються правильним вибором, достатньо просто розмити оточення, щоб зберегти необхідну конфіденційність.

Уявіть, як незручно, коли ваші колеги бачать безлад за вашою спиною або дізнаються, що ви в кафе попиваєте каву. Таким чином, розмиття вашого фону є розумним прийомом, щоб зберегти все професійно та приватно.

  Як видалити Family Link без дозволу батьків

Як очевидно, Zoom оснащений різноманітними функціями, такими як розмиття фону, але багато з них приховано в розділі налаштувань і потребують багато копання. Тому ми вирішили пояснити процедуру розмиття фону в Zoom Зустрічі на різних пристроях і сценаріях.

Передумови для використання функції розмиття фону

Увімкнути функцію розмитого фону в програмі Zoom легко. Однак ви повинні відповідати деяким вимогам до програмного забезпечення. Давайте прямо до них.

Як повідомляє Zoom Meetings, вам слід оновити до наступних версій, щоб розмити фон у Zoom.

Настільний клієнт Zoom

  • Windows: 5.5.0 (12454.0131) або вище
  • macOS: 5.5.0 (12467.0131) або вище

Мобільний додаток Zoom

  • Android: 5.6.6 (2076) або вище
  • iOS: 5.6.6 (423) або вище

Ви можете використовувати розмиття фону, лише якщо функцію віртуального фону ввімкнено на Zoom. Щоб це зробити, виконайте наведені нижче дії.

Відкрийте Zoom у веб-браузері та ввійдіть у свій обліковий запис Zoom, надавши облікові дані для входу.

Виберіть опцію «Налаштування» в особистому розділі на лівій панелі.

Перебуваючи на вкладці «Зустрічі», виберіть параметр «На нараді (розширений)».

Тут знайдіть параметр «Віртуальний фон» і перемістіть його перемикач у положення «Увімк.».

Тепер, коли ви виконали мінімальні вимоги, давайте подивимося, як розмити фон у різних сценаріях.

Як розмити фон на робочому столі

Можна ввімкнути функцію розмиття фону перед початком масштабної зустрічі та під час зустрічі. Нижче описано, як це зробити.

Перед тим, як приєднатися до зустрічі, розмийте фон

Запустіть настільний клієнт Zoom і ввійдіть, використовуючи свої облікові дані.

  18 торговельних майданчиків для пошуку вашого першого незамінного токена

Натисніть значок шестірні під зображенням профілю у верхньому правому куті.

Виберіть Фони та фільтри на лівій панелі.

У розділі «Віртуальний фон» виберіть «Розмиття».

Тепер приєднайтеся до зустрічі, і Zoom розмить ваше оточення.

Розмийте фон під час зустрічі

Якщо ви забули розмити фон перед приєднанням до зустрічі, не потрібно панікувати. Можна розмити фон навіть після початку зустрічі.

Перебуваючи на зустрічі, знайдіть опцію «Зупинити відео» на панелі налаштувань нижче.

Клацніть шеврон, спрямований угору, щоб відкрити спливаюче меню та виберіть параметр «Налаштування відео».

Тепер ви отримаєте доступ до налаштувань масштабування. Виберіть «Тло та фільтри» на лівій панелі та виберіть опцію «Розмиття».

Як розмити фон на Android або iPhone

Тепер давайте подивимося, як можна розмити фон у програмі Zoom. На відміну від настільного клієнта, ви можете ввімкнути цю функцію лише після приєднання до зустрічі Zoom.

Увійдіть у програму Zoom на своєму смартфоні.

Під час зустрічі натисніть піктограму з крапкою, щоб отримати доступ до додаткових налаштувань.

Виберіть опцію «Тло та ефекти» на Android і «Фон і фільтри» на програмі iOS.

Торкніться опції «Розмиття» в розділі «Віртуальні фони».

Ваш фон буде розмитим для учасників зустрічі.

Останні слова

Сподіваємось, тепер у вас є чітке уявлення про те, як розмити фон зустрічі в клієнті Zoom для настільних комп’ютерів і мобільному додатку. Ви можете використовувати цю функцію, щоб приховати безладне оточення або уникнути випадкового розкриття особистої інформації під час відвідування віртуальних зустрічей.