Як розділити текст у Google Таблицях

Часто вам потрібно розділити вміст клітинки в електронній таблиці, розділений комою або пробілом, наприклад, ім’я та прізвище контакту. На щастя, Google Таблиці надають простий і зрозумілий підхід до роботи з об’єднаними наборами даних.

Як розділити текст у Google Таблицях

Запустіть браузер, відкрийте a Google Таблиці документ і виберіть усі клітинки, які потрібно розділити.

Попередження: переконайтеся, що клітинки праворуч ще не містять даних. Ця функція перезаписує ці клітинки без будь-якого попередження.

Далі натисніть Дані > Розділити текст на стовпці.

Натисніть Дані > Розділити текст на стовпці” width=”342″ height=”515″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>Таблиці мають кілька загальних параметрів, з яких можна вибрати, коли ви розділяєте дані у своєму документі, наприклад за допомогою коми, крапка з комою, крапка та пробіл.  У цьому прикладі ми будемо використовувати «Пробіл» як роздільник, оскільки між нашими наборами даних є пробіл.</p>
<div style=

Натисніть спадне меню, а потім виберіть «Пробіл» зі списку параметрів роздільника.

Дані відразу ж відокремлюються і розміщуються в стовпці поруч з оригіналом.

Якщо ваші дані відрізняються чимось іншим, ніж надані параметри, не хвилюйтеся. Ви можете використовувати опцію «Custom», щоб вказати будь-який символ, який ви бажаєте.

Вибираючи роздільник зі спадного меню, замість цього виберіть «Власний».

Потім у наданому текстовому полі введіть символ(и)*, якими ви хочете відокремити свої набори даних.

*Одним застереженням цього методу є неможливість розділити дані, якщо вони містять два різних символи. Для цього вам знадобиться використовувати вбудовану в Sheet функцію SPLIT, яку ми розглянемо нижче.

  Найкращі позначки Chrome для кращого перегляду

Вуаля! Спеціальний роздільник видалив усі екземпляри «@» у ваших клітинках.

Як розділити текст за допомогою функції розділення

Хоча попередня функція дозволяє лише вказати точний роздільник для відокремлення, the Функція SPLIT дозволяє вказати будь-яку їх кількість для набору даних. Наприклад, припустімо, що ваші дані є адресою електронної пошти, і ви хочете виділити ім’я користувача, субдомен і домен верхнього рівня в три стовпці.

Виберіть порожню клітинку, введіть =SPLIT(G14, “@.”), де “G14” – початкова клітинка. Натисніть Enter.

Клацніть порожню клітинку та введіть =SPLIT(cell_with_data,

За замовчуванням кожен символ роздільника в лапках розглядається окремо, на відміну від попереднього методу, який шукає «@». у рядку та повернути незмінний набір даних.

  Чому ви не можете встановити Flash на iPad (і що робити замість цього)

Далі двічі клацніть синій квадрат, щоб застосувати цю функцію до решти клітинок.

Ця функція робить свою магію і акуратно видаляє роздільники з ваших даних.

Ось і все. Тепер ви можете використовувати можливості поділу Google Таблиць, щоб розділити дані на різні клітинки у вашій електронній таблиці.