Як розділити клітинку по діагоналі в MS Word

| | 0 Comments| 12:12 AM
Categories:

У MS Excel і MS Word є стилі таблиць. Залежно від кольорів, які ви виберете для свого документа та/або електронної таблиці, стилі таблиці відображаються відповідними кольорами. Ви могли помітити, що деякі стилі таблиці дозволяють розділити клітинку по діагоналі. Зазвичай це перша клітинка в першому рядку. MS Word також дає вам свободу створювати власні стилі таблиці, і, якщо ви хочете, ви можете розділити клітинку по діагоналі в MS Word і імітувати інші стилі таблиці. Ось як.

Розділіть клітинку по діагоналі

Відкрийте файл MS Word і вставте таблицю. Клацніть всередині комірки, яку потрібно розділити по діагоналі. Перейдіть на вкладку «Дизайн» у наборі вкладок «Інструменти для таблиць» і виберіть параметр «Межі».

  Як запланувати видалення файлів у Dropbox

Параметри межі мають два варіанти поділу комірки; Діагональна межа вниз і діагональна межа вгору. Маленька піктограма біля кожного параметра ілюструє, як клітинка буде розділена з кожним стилем рамки. Виберіть той, який ви хочете розділити по діагоналі клітинку.

Додати дані

Цей поділ є косметичним, тобто насправді у вас немає двох різних клітин. Це все ще одна клітинка з лінією, намальованою через неї, і це не дуже корисно. Вам потрібно додати дані до таблиці так, щоб вони були розділені діагональною рамкою, яку ви щойно намалювали, але все ще розбірливою. У цьому теж є хитрість.

  Як робити кращі фотографії у вашому домі (спалах не потрібен)

Клацніть всередині клітинки, яку ви щойно розділили, і перейдіть на вкладку «Головна» на стрічці. На панелі інструментів «Шрифт» ви побачите дві кнопки біля стилю закреслення тексту. Ці кнопки призначені для підрядкових і верхніх індексів.

Натисніть кнопку нижнього індексу та введіть текст для нижнього кута клітинки. Далі скористайтеся клавішею пробілу, щоб додати достатньо місця, щоб курсор перебував по інший бік діагональної лінії кордону. Натисніть кнопку верхнього індексу та введіть текст, який потрібно відобразити у верхній частині клітинки.

І надрядковий, і підрядковий мають менший шрифт, тому ви захочете його відповідно налаштувати. Якщо вирівнювання тексту порушується, зменшіть пробіл між нижнім і верхнім індексом.

  Як увімкнути захищену папку на телефонах Samsung

Це зовсім не схоже на поділ клітинок або стовпців. Це хак, який обмежений, особливо з точки зору форматування. Кількість тексту, яку можна додати в цю клітинку, також обмежена. Якщо ви хочете додати більше тексту, вам, можливо, доведеться використовувати текстове поле і вставити його в комірку, що ускладнить керування таблицею. Використовуйте це помірно або лише якщо у вас є час, необхідний для виправлення форматування.