Як розділити екран на iPhone

iPhone є одним із найпопулярніших продуктів Apple Inc, і він надає кілька практичних функцій на основі популярної операційної системи iOS. І однією з найбільш обговорюваних функцій є функція розділення екрана. Сьогодні це найзатребуваніша функція на смартфонах, оскільки люди люблять і хочуть постійно виконувати багатозадачність на своїх телефонах. У цій статті ми розглянемо функцію розділеного екрана iPhone та її доступність на iPhone. І якщо його можна використовувати на iPhone, ви будете знати, як розділити екран на iPhone X, 11, 12 або 13 і як розділити екран на iPhone iOS 14 і 15.

Як розділити екран на iPhone

Вбудована функція розділення екрана поки недоступна в iPhone, але ви можете розділити екран за допомогою будь-якої з доступних програм. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися, як ви можете бачити дві програми на екрані iPhone одночасно за допомогою програми.

Що означає розділений екран на iPhone?

Функція розділення екрана ділить екран на дві частини для одночасного запуску двох програм, щоб заощадити час. Ця функція розділяє екран телефону і дозволяє завантажувати будь-які дві програми для їх перегляду та використання. Однак ви не можете використовувати функцію розділення екрана в iOS, оскільки в налаштуваннях iOS такої опції немає. І якщо ви все ще хочете знати, як розділити екран на iPhone X, 11, 12 або 13, вам потрібно буде встановити програму сторонніх розробників, наприклад Split Screen – Dual Window. Якщо ви хочете дізнатися більше про функцію розділення екрана, надану Apple для macOS або iPad, ви можете відвідати службу підтримки Apple для розділеного екрана.

  Як отримувати сповіщення про час сну на основі того, коли вам потрібно прокинутися

Чи слід увімкнути або вимкнути стільникові дані для розділеного екрана?

Це не має значення, оскільки стільникові дані жодним чином не впливають на роботу функції розділеного екрана. Але якщо вам потрібне підключення до Інтернету, щоб використовувати певну програму, активну в режимі розділеного екрана, на вашому пристрої має бути УВІМКНЕНО стільникову передачу даних або Wi-Fi.

Як розділити екран на iPhone?

Ви можете розділити екран на iPhone, але за допомогою програми сторонніх розробників. У iOS немає вбудованої функції «картинка в картинці», яка дозволила б розділити екран iPhone звідти. Виконайте наступні кроки, щоб дізнатися, як це зробити.

1. Відкрийте програму App Store на своєму iPhone.

2. Торкніться значка Пошук у нижньому правому куті.

3. Тепер натисніть на панель пошуку.

4. Введіть Split Screen – Dual Window у рядку пошуку та торкніться його в результатах пошуку.

  Отримайте темну тему для медіа у своєму браузері

5. Встановіть програму Split Screen – Dual Window на вашому iPhone.

6. Відкрийте встановлену програму та запустіть будь-які програми у вікнах браузера програми з їх веб-версіями.

Як використовувати 2 екрани на своєму iPhone?

Щоб використовувати 2 екрани або iPhone з розділеним екраном, вам потрібно встановити програму стороннього розробника та використовувати її за допомогою наступних кроків:

1. Відкрийте програму App Store і торкніться значка Пошук.

2. Торкніться панелі пошуку та введіть Split Screen – Dual Window. Торкніться відповідного результату пошуку.

3. Потім завантажте та встановіть Розділений екран – Подвійне вікно.

4. Тепер запустіть потрібні програми у вікнах браузера програм з їх веб-версіями.

Як розділити екран на iPhone? Як розділити екран на iPhone X, 11, 12 або 13?

Щоб використовувати цю функцію на деяких з останніх iPhone, як-от iPhone X, 11, 12 і 13, вам потрібно встановити сторонні програми для них, ви можете скористатися таким методом:

1. Відкрийте програму App Store на своєму iPhone.

2. Торкніться значка Пошук > Панель пошуку.

3. Знайдіть розділ Split Screen – Dual Window і виберіть потрібний результат.

  Ось нешкідлива витівка, у яку можна зіграти на Перше квітня

4. Натисніть GET, щоб встановити програму Split Screen – Dual Window.

5. Таким чином, ви можете використовувати будь-які вікна браузера програми з розділеним екраном як їх веб-версії.

Як виконувати багатозадачність із зображенням в картинці на iPhone iOS 14 і 15?

Багатозадачність у режимі «Картинка в картинці» на iPhone iOS 14 і 15 означає розділення екрана. Виконайте наступні кроки, щоб дізнатися, як розділити екран на iPhone iOS 14 і 15:

Примітка. До цієї функції мають доступ лише останні iPhone з iOS 14 та 15. Крім того, ви можете використовувати режим «Картинка в картинці» лише для перегляду відео або під час перегляду відео, оскільки інші програми не дозволені в режимі «Зображення та зображення».

1. Під час перегляду відео або під час відтворення відео проведіть пальцем угору та перетягніть відео чи час обличчя у верхній частині екрана.

2. Якщо ви хочете приховати відео або час обличчя, перетягніть це вікно ліворуч.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як розділити екран iPhone. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.