Як розділити екран на Chromebook (5 методів)

На початку цього року ОС Chrome отримала своє 100-те оновлення, і Google не упустив нагоди випустити нові функції для своєї настільної ОС. Серед них були представлені новий засіб запуску ОС Chrome і вбудований інструмент запису екрана для ОС Chrome. Перемотайте вперед: Google додав нову функцію часткового розділення, яка працює так само, як Snap Layouts у Windows 11. Ви можете швидко розділити екран на своєму Chromebook і працювати з двома вікнами поруч одним клацанням. Отже, у цій статті ми пояснили 5 різних способів розділити екран на Chromebook, щоб допомогти вам легко виконувати багато завдань одночасно.

Розділений екран на Chromebook (2022)

У цьому посібнику ми включили п’ять різних способів закріплення вікон і розділення екрана в різних положеннях. Один із них вимагає від вас увімкнути новий прапорець часткового розділення Chrome разом із функцією «Завжди зверху». На цій ноті давайте почнемо.

1. Розділіть екран на Chromebook за допомогою кнопки розгортання

Окрім розгортання та відновлення розміру вікна, кнопка Збільшити також має інші утиліти. Ви можете використовувати його, щоб розділити екран на Chromebook. Ось як ви можете це зробити.

1. У активному вікні натисніть і утримуйте кнопку «Згорнути» на панелі заголовка. Тоді ліворуч і праворуч від кнопки розгортання з’явиться індикатор зі стрілкою. Просто перетягніть ліворуч, і вікно переміститься ліворуч.

  Як надіслати електронний лист на певний канал Microsoft Teams

2. Повторіть той самий процес для іншого вікна. Натисніть і утримуйте кнопку «Збільшити» та перетягніть її вправо. І вуаля, ви успішно розділили екран на своєму Chromebook. Тепер ви можете бачити два вікна одночасно.

2. Розділіть екран на Chromebook за допомогою комбінацій клавіш

Подібно до комбінацій клавіш у Windows 11, ви також можете легко розділити екран на Chromebook за допомогою комбінацій клавіш. Ось як це працює:

1. Коли ви перебуваєте в активному вікні, просто натисніть «Shift + [” to snap the window to the left side.

2. To snap another window to the right side of your Chromebook screen, click on that window to make it active and press “Shift + ]“. Таким чином ви можете швидко розділити екран свого Chromebook.

3. Щоб повторно налаштувати розмір вікна в режимі розділеного екрана, наведіть курсор миші на центр, де зустрічаються два вікна. Тут же з’явиться повзунок. Тепер утримуйте та перемістіть повзунок у будь-який бік, у який ви хочете автоматично змінити розмір вікон.

3. Розділіть екран на Chromebook за допомогою жестів сенсорної панелі

Окрім комбінацій клавіш, ви можете використовувати жести сенсорної панелі, щоб розділити екран на Chromebook. Так, навіть ОС Chrome підтримує кілька інтуїтивно зрозумілих жестів дотиком, і ось як вони працюють:

1. Якщо у вас відкрито кілька вікон, проведіть трьома пальцями вгору по сенсорній панелі, щоб відкрити меню огляду.

2. Тепер клацніть і утримуйте одне з вікон і перетягніть його ліворуч або праворуч відповідно до ваших уподобань. Вікно миттєво займе це положення.

3. З іншого боку натисніть вибране вікно, і екран вашого Chromebook розділиться. Це легко, правда?

4. Як розділити екран на Chromebook із сенсорним екраном

Якщо ви використовуєте планшет з ОС Chrome або Chromebook із сенсорним екраном у режимі намету чи планшета, ви можете розділити екран за допомогою дотиків. Він працює подібно до жестів сенсорної панелі, але є деякі додаткові функції. Ось як ним користуватися.

  9 найкращих хмарних програм для управління запасами для малого та великого бізнесу

1. Подібно до жестів на телефоні Android, проведіть одним пальцем угору та утримуйте, щоб відкрити меню огляду. Тут натисніть і утримуйте вибране вікно та перетягніть його ліворуч або праворуч.

2. Після цього ви можете натиснути на друге вікно з іншого боку, і екран буде розділено на два вікна.

3. Ви також можете провести пальцем угору від полиці (панелі завдань), щоб відкрити нові програми в режимі розділеного екрана на своєму Chromebook.

4. Крім того, ви можете швидко змінити вікна з будь-якої сторони. Просто проведіть одним пальцем угору з обох сторін і виберіть інше вікно.

5. Зніміть Windows на Chromebook за допомогою макетів прив’язки, подібних до Windows 11

Однією з найкращих функцій Windows 11 є Snap Layouts, яка дозволяє швидко прив’язувати вікна до різних позицій на екрані. Надихаючись цим, Google також працює над подібною функцією замикання вікон під назвою «Часткове розділення». Ця функція вже доступна на всіх каналах ОС Chrome – стабільній, бета-версії та розробниках (ОС Chrome 105 або вище). Тим не менш, це все ще приховано за деякими прапорцями Chrome, тому вам потрібно ввімкнути часткове розділення на вашому Chromebook вручну. Ось як це зробити.

1. Переконайтеся, що ваш Chromebook оновлено до Chrome OS 105 або новішої версії. Після цього відкрийте браузер Chrome і вставте наведену нижче адресу. Тепер увімкніть цю функцію зі спадного меню.

chrome://flags/#partial-split

2. Далі вставте наведену нижче адресу та також увімкніть цю функцію. Це ввімкне функцію «Залишатися зверху» в меню «Часткове розділення». Тепер натисніть «Перезапустити», щоб застосувати зміни.

chrome://flags/#cros-labs-float-window

3. Увійшовши в систему, просто наведіть курсор миші на кнопку «Максимізувати», і майже миттєво з’явиться меню «Часткове розділення». На Chromebook можна розділити екран навпіл, частково або на весь екран. Існує також функція «плавати зверху», яка дозволяє закріпити вікно поверх усього.

  Пам'ятаєте MiniDisc? Ось як ви все ще можете використовувати його у 2020 році

4. Ось як працює функція часткового розділення на Chromebook. Оскільки функція все ще заблокована за прапорцем, ми очікуємо, що Google додасть більше розділених переглядів, комбінацій клавіш і функцій перед ширшим розгортанням.

Легко виконуйте кілька завдань із кількома вікнами на Chromebook

Отже, це п’ять методів, якими ви можете скористатися для одночасного керування кількома вікнами на своєму Chromebook. Partial Split — ще одна чудова багатозадачна функція розділеного екрана, яка доступна на всіх Chromebook. Ми очікуємо загального розгортання функції для широких користувачів. Тим часом ви можете використовувати комбінації клавіш і жести на сенсорній панелі, щоб знімати вікна. Щоб дізнатися більше про такі поради та підказки щодо Chromebook, ви можете перейти до нашої докладної статті. І якщо вам цікаво, як зробити знімок екрана на Chromebook, у нас також є посібник для цього. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.