Як роздрукувати фотографії в Windows 10

| | 0 Comments| 4:24 PM
Categories:

Ми зберігаємо більшість зображень у цифровому вигляді на мобільних пристроях, SD-картах і ПК, і вони легко доступні в Інтернеті. Але що, якщо ви хочете, щоб в рамку була фізична копія старої школи? У цьому посібнику показано, як роздрукувати фотографії в Windows 10.

Оскільки програмне забезпечення принтера може відрізнятися для кожного виробника, цей посібник охоплює вбудовані інструменти, які пропонуються в Windows 10. Перший метод не вимагає додаткового програмного забезпечення, крім драйвера вашого принтера. Другий метод використовує програму Microsoft Photos, яка також потребує драйвера принтера. У цьому посібнику навіть показано, як друкувати з трьох популярних браузерів.

Перш ніж друкувати, переконайтеся, що драйвер вашого принтера оновлений, бажано за допомогою програми оновлення програмного забезпечення, що постачається разом із принтером. Наприклад, Epson встановлює програму Epson Software Updater, яка перевіряє наявність оновлень продукту та пропонує інше «корисне» програмне забезпечення. Ви також можете завантажити нові драйвери з веб-сайту виробника.

Пам’ятайте, ніколи не завантажуйте та не встановлюйте сторонні програми оновлення драйверів!

Використовуйте метод клацання правою кнопкою миші

Використовуйте Провідник файлів у Windows 10, щоб знайти фотографію, яку потрібно надрукувати, а потім клацніть файл правою кнопкою миші. Виберіть опцію «Друк», зазначену у спливаючому меню.

На екрані з’явиться вікно Print Pictures. Спочатку перевірте місце призначення, зазначене в розділі «Принтер». Після цього виберіть розмір, якість, тип паперу, потрібний макет та кількість копій. Якщо потрібно, поставте прапорець біля пункту «Встановити зображення в рамку».

  Як дізнатися, які програми використовують ваш мікрофон у Windows 10

Для додаткового налаштування натисніть посилання «Параметри», розташоване в нижньому правому куті, а потім «Властивості принтера» у спливаючому вікні. З’явиться ще одне спливаюче вікно з параметрами, специфічними для вашого принтера. Наведений нижче приклад базується на принтері Epson XP-7100.

Натисніть кнопку «ОК», коли закінчите, і ви повернетеся до панелі «Друк зображень». Натисніть кнопку «Друк», щоб завершити процес друку.

Використовуйте програму «Фотографії».

Ця програма вже є на вашому комп’ютері з Windows 10, тому вам не потрібно завантажувати та встановлювати щось нове. Зазвичай він встановлюється як засіб перегляду фотографій за замовчуванням.

Знайдіть фотографію, яку потрібно надрукувати, і двічі клацніть файл або скористайтеся методом клацання правою кнопкою миші. Якщо ви клацнете правою кнопкою миші та програма «Фотографії» є вашим за замовчуванням, натисніть «Відкрити» у спливаючому меню. В іншому випадку виділіть «Відкрити за допомогою», розташовану нижче в меню, щоб розгорнути інше меню розгортання, а потім виберіть параметр «Фотографії».

Натисніть піктограму Принтер у верхньому правому куті або натисніть Ctrl+P на клавіатурі.

У спливаючому вікні налаштування вашого принтера знаходяться в меню зліва. Переконайтеся, що ваш принтер є місцем призначення за замовчуванням. За потреби відрегулюйте орієнтацію, кількість копій, розмір паперу, тип паперу, розмір фотографії та поля сторінки. Ви також можете заповнити сторінку або зменшити фотографію до розміру.

  Як виправити зависання дисплея на Windows 10

Щоб отримати додаткові параметри, прокрутіть меню вниз і натисніть посилання «Інші налаштування». Тут ви можете налаштувати сортування, якість виведення та колірний режим. Ви також можете встановити прив’язування документа до лівого, правого або верхнього краю. Ви також знайдете опцію друку без полів (увімкнено або вимкнено).

Натисніть кнопку «ОК», щоб завершити.

Після повернення до головного вікна натисніть кнопку «Друк», щоб завершити процес друку.

Використовуйте браузер, частина 1: Chrome

Якщо фотографії, які ви хочете роздрукувати, знаходяться в Інтернеті, ви можете роздрукувати безпосередньо з веб-сайту або завантажити файл на свій ПК з Windows. У наведених нижче прикладах ми друкуємо фотографію, збережену в Інтернеті в Google Фото.

Спочатку клацніть правою кнопкою миші на фотографії та виберіть опцію «Відкрити зображення в новій вкладці», зазначену у спливаючому меню.

У новій вкладці натисніть кнопку з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть «Друк» у спадному меню.

Крім того, ви можете завантажити та роздрукувати фотографію за допомогою програми «Фотографії», інструмента друку Windows або спеціального програмного забезпечення вашого принтера. У цьому випадку клацніть правою кнопкою миші на зображенні та виберіть опцію «Зберегти зображення як» у спливаючому меню.

Виберіть пункт призначення на своєму ПК. Після завантаження знайдіть файл і двічі клацніть або клацніть правою кнопкою миші. Якщо ви клацнете правою кнопкою миші, виберіть «Відкрити», щоб запустити програму «Фотографії» (якщо встановлено за замовчуванням), або виберіть «Друк».

Використовуйте браузер, частина 2: Firefox

Клацніть правою кнопкою миші на зображенні та виберіть опцію «Переглянути зображення», зазначену у спливаючому меню.

  Як змінити файл Hosts у Windows 10

Збільшивши зображення, натисніть кнопку меню в стилі гамбургер у верхньому правому куті та виберіть «Друк» у спадному меню.

Крім того, ви можете завантажити та роздрукувати зображення за допомогою програми «Фотографії», інструмента друку Windows або спеціального програмного забезпечення вашого принтера. У цьому випадку клацніть правою кнопкою миші на зображенні та виберіть опцію «Зберегти зображення як» у спливаючому меню.

Виберіть пункт призначення на своєму ПК. Після завантаження знайдіть файл і двічі клацніть або клацніть правою кнопкою миші. Якщо ви клацнете правою кнопкою миші, виберіть «Відкрити», щоб запустити програму «Фотографії» (якщо встановлено за замовчуванням), або виберіть «Друк».

Використовуйте браузер, частина 3: Microsoft Edge

Вибравши або збільшивши зображення, клацніть горизонтальний значок із трьома крапками, розташований у верхньому правому куті біля адресного рядка. Натисніть опцію «Друк» у спадному меню.

Крім того, ви можете завантажити зображення та роздрукувати його за допомогою програми «Фотографії», інструмента друку Windows або спеціального програмного забезпечення вашого принтера. У цьому випадку клацніть правою кнопкою миші на зображенні та виберіть опцію «Зберегти зображення як» у спливаючому меню.

Виберіть пункт призначення на своєму ПК. Після завантаження знайдіть файл і двічі клацніть або клацніть правою кнопкою миші. Якщо ви клацнете правою кнопкою миші, виберіть «Відкрити», щоб запустити програму «Фотографії» (якщо встановлено за замовчуванням), або виберіть «Друк».