Як розводити коней в майнкрафт

Коні є одним із багатьох нейтральних або пасивних мобів у Minecraft. Подібно до інших мобів цього типу можна використовувати для збору ресурсів або забезпечення їжею гравця, коні служать своїй унікальній меті, якщо гравець може їх приручити. Після того, як коня приручили, можна їздити верхи, і ви можете дати йому броню, щоб захистити її під час боротьби з мобами.

розводити коней в Minecraft

Розводити коней в Minecraft

Коні зустрічаються природно в Minecraft і бувають різних варіацій. Так само, як курей, кішок, вовків, корів, черепах тощо, коней можна розводити. Розведення коней відбувається за тим же принципом, що й інші моби. Єдина хитрість — знати, чим годувати коня.

Щоб розводити коней в Minecraft, вам потрібно годувати їх одним із наступних;

Золоті яблука або
Золота морква

Між яблуками та морквою, яблука набагато легше отримати.

Отримати яблука в Minecraft

Щоб отримати яблука в Minecraft, ви можете шукати їх у скринях, знайдених у селах, храмах, шахтах. Ви також можете добувати їх.

Знайдіть дуб (вони надзвичайно поширені)
Поламайте листя дерева.
Продовжуйте ламати їх, і вони в кінцевому підсумку впадуть яблуко.
Шукайте великі дуби, і ви зазвичай отримаєте з нього одне яблуко, якщо не більше.

Отримайте моркву в Minecraft

Моркву можна знайти на фермах у селах або в скринях у храмах, шахтах, селах тощо. Найчастіше її можна знайти в сільських господарствах, хоча не у всіх сільських господарствах є морква.

Можливо, моркву важко знайти, але, знайшовши її, ви можете садити та вирощувати більше. На відміну від яблук, однієї моркви достатньо, щоб створити власне джерело.

Отримати золото в Minecraft

Незалежно від того, чи вирішите ви нагодувати коня золотим яблуком чи золотою морквою, вам знадобиться золото. Золото – це руда, яка залягає під землею.

Щоб добувати золото, потрібна залізна кирка. Золото можна знайти на рівнях 2-29. Прочитайте наш посібник про руди Minecraft для отримання додаткової інформації.

Зробити золоту моркву/яблуко

Виготовлення золотого яблука або моркви вимагає;

Яблуко або морква
Вісім золотих злитків

Зробити золоту моркву або яблуко;

Відкрийте стол для виготовлення.
Помістіть яблуко або моркву (незалежно від того, що ви використовуєте) в середню клітинку, тобто другу клітинку другого ряду.
Помістіть золоті злитки у всі клітини, що залишилися.
Зібрати золоте яблуко або моркву.

Розводити коней в Minecraft

У вас повинно бути не менше десяти золотистих яблук або моркви. Ви можете використовувати суміш обох. Немає правила, згідно з яким ви можете годувати коня тільки яблуками або тільки морквою. Змішайте, якщо хочете чи повинні.

Переконайтеся, що у вас є хоча б два приручених коня.
Візьміть у руку золоте яблуко/моркву.
Використовуйте дію предмета/використання на коні, тримаючи моркву/яблуко.
Повторюйте, доки не побачите сердечка, що вилітають від коня.
Повторіть для іншого коня.
Якщо все буде добре, ви отримаєте лоша.

Висновок

Найважче в розведенні коней – знайти золото для яблук/моркви. Якщо ви не знаєте, як приручити коня, вам, по суті, доведеться «сісти» на нього і продовжувати робити це, поки він не перестане вас відштовхувати. Ось і все. З певними типами коней може знадобитися чимало спроб, тоді як інші набагато легше приручити.