Як розблокувати Windows 10 за допомогою сканера відбитків пальців на телефоні Android

Windows 10 підтримує розблокування робочого столу за допомогою сканування відбитка пальця. Однак у вас повинен бути встановлений сканер відбитків пальців і це спеціальне обладнання. Деякі ноутбуки оснащені сканером відбитків пальців, але більшість — ні. Ви можете купити сканер відбитків пальців і підключити його до комп’ютера або ноутбука. Якщо у вас є пристрій Android зі сканером відбитків пальців, ви можете використовувати його для розблокування Windows 10. Для цього вам, звичайно, знадобляться програми сторонніх розробників, оскільки потрібно щось підключити ваш телефон до Windows 10.

Розблокуйте Windows 10 за допомогою сканера відбитків пальців

Щоб розблокувати Windows 10 за допомогою сканера відбитків пальців на телефоні Android, переконайтеся, що ви налаштували розблокування відбитків пальців на своєму пристрої Android. Далі вам потрібно встановити наступні дві програми;

І ваш телефон Android, і ваша система Windows 10 мають бути в одній мережі Wi-Fi.

Windows 10

На робочому столі потрібно лише встановити програму, а потім заблокувати робочий стіл. Переконайтеся, що ви перебуваєте на заблокованому екрані, а не на робочому столі, оскільки вам потрібно буде підключити свій робочий стіл до програми Android, і вона не під’єднається, якщо ваш робочий стіл не заблоковано.

Телефон Android

На телефоні Android встановіть програму та торкніться значка гамбургера у верхньому правому куті. На панелі навігації виберіть Сканувати, і програма знайде ваш робочий стіл.

Коли програма знайде ваш робочий стіл, дайте йому назву. Далі вам потрібно підключити обліковий запис, який ви використовуєте в Windows 10, до телефону. У Windows 10 ви використовуєте локальний обліковий запис або обліковий запис Microsoft Live.

Якщо ви використовуєте локальний обліковий запис, введіть ім’я, яке ви бачите на заблокованому екрані, а потім введіть пароль, який ви встановили для нього. Якщо ви використовуєте PIN-код, вам все одно потрібно ввести пароль свого локального облікового запису.

Якщо ви використовуєте обліковий запис Microsoft Live, введіть ідентифікатор електронної пошти, який ви використовуєте, і пов’язаний з ним пароль. Використовуйте пароль, навіть якщо у вас налаштовано PIN-код.

Додавши обліковий запис, переконайтеся, що ви торкнулися його, щоб встановити його як обліковий запис за замовчуванням. Торкніться області, зазначеної на знімку екрана нижче, щоб встановити обліковий запис за замовчуванням.

Це все, що вам потрібно зробити.

Щоб розблокувати робочий стіл, відкрийте програму Remote Fingerprint Unlock і виберіть Розблокувати на панелі навігації. Натисніть пальцем на сканер відбитків пальців, і він розблокує ваш робочий стіл.

Цей додаток був розроблено членом XDA Ендрю-X. Він містить рекламу, але її можна видалити, придбавши версію Pro. Професійна версія також дозволяє додавати кілька облікових записів і ПК.

Ви також можете використовувати носимі пристрої для розблокування Windows 10, якщо у вас є програма, яка може налаштувати пристрій як підключений пристрій у Windows 10.