Як розблокувати Twitch у школі

Twitch широко відомий як платформа для прямих трансляцій, де геймери є центром тяжіння. Однак часто користувачі не можуть отримати доступ і розблокувати twitch у школі. Для недосвідченого ока причина може бути декількома. У цій статті ми обговорили можливі винуватці та найкорисніші методи розблокування twitch.

Як розблокувати Twitch у школі

Продовжуйте читати, щоб детально розблокувати Twitch у школі.

Що робить Twitch популярним?

Фото Міки Баумейстер на Unsplash

Twitch дозволяє дивитися прямі трансляції професійних геймерів і навчатися в них або спілкуватися з ігровою спільнотою з усього світу. Хоча геймер-початківець може не зрозуміти його непереборної чарівності, зростаюча база користувачів говорить про інше. Тут ви можете годинами переглядати улюблену гру, починаючи від League of Leges і закінчуючи Grand Theft Auto, Fortnite, Minecraft, COD тощо. Іншими словами, ви можете знайти щось на будь-який смак і вподобання.

Окрім цього, ви також можете проводити прямі трансляції для спільноти. Крім того, користувачі Twitch можуть купувати ігри через потоки, що також допомагає останнім отримувати комісійні через партнерські посилання. Окрім цього, ви також можете оновити свої основні привілеї, вибравши один із їхніх пакетів підписки. Це допомагає видалити небажану рекламу та допоможе вам отримати значки чату та емоції.

Цікаво, що Twitch не обмежується лише ігровим жанром. Натомість він розширює горизонт своїх категорій до подорожей, музики, спорту, нічних шоу, їжі та напоїв, спеціальних подій тощо. Розблокуйте Twitch у школі, щоб приєднатися до спільноти сьогодні та підготуватися до творчості, взаємодії та навчання щодня.

Які причини, чому ви не можете отримати доступ до Twitch?

Найпоширеніші причини, які роблять Twitch недоступним для користувачів:

 • Проблеми з сервером. Перше і головне, що спадає на думку, це проблема з сервером. Коли це станеться, ваш чат Twitch може не завантажитися або розширення може раптово перестати працювати.

 • Зловмисне програмне забезпечення – у цьому технічно підкованому світі шахрайство та кібератаки стали повсякденним явищем. Вони можуть легко заразити вашу систему та зробити щось неможливим. У цьому випадку запобігання зловмисному програмному забезпеченню шляхом регулярного сканування на віруси стає вирішальним.

 • Проблеми з обліковим записом – також можливо, що щось не так з вашим обліковим записом користувача Twitch. Наприклад, користувачі часто повідомляють, що скидання пароля недоступне в додатку. У цьому випадку вам не допоможуть VPN або сторонні програми.

 • Навмисні обмеження. Адміністратори шкіл часто навмисно блокують доступ до деяких сайтів і програм. Це допомагає їм зменшити відволікання та підвищити продуктивність. Крім того, це запобігає засміченню пропускної здатності школи користувачами.

Як розблокувати Twitch на шкільному Chromebook

Ви намагаєтеся розблокувати twitch у школі розблокувати twitch у школі на перервах, але щоразу вам це не вдається? Якщо так, ви можете спробувати удачу будь-яким із наведених нижче методів і побачити, що працює у вашому випадку.

Спосіб 1: поговоріть з адміністраторами

Перше й головне, що вам слід зробити, щоб розблокувати twitch на шкільному Chromebook, це поговорити з адміністраторами школи. Цей метод працює, якщо вони навмисно забанили веб-сайт з будь-якої причини. Як кажуть, хороше спілкування має силу гори зрушити. Отже, підходьте до своїх старших з особливою повагою, намагайтеся зрозуміти їхні причини та дійте відповідно.

Спосіб 2: Скопіюйте адресу Discord

Цей метод працює, лише якщо ви маєте справу з блокувальниками на основі ключових слів. Ось як ви повинні це зробити:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Командний рядок, а потім натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Тут введіть ping twitch.com і натисніть клавішу Enter.

3. Відкрийте Chromebook і скопіюйте, вставте IP-адресу в адресний рядок і натисніть клавішу Enter.

Спосіб 3: Використовуйте сервер VPN

Геоблокування — ще одна поширена причина, чому деякі люди не можуть отримати доступ до Twitch на своїх ноутбуках. Щоб вирішити цю проблему, використання VPN є надійним і безпечним варіантом. Ви можете замаскувати свою справжню IP-адресу, щоб школа чи робоче місце не могли запобігти блокуванню сайтів. Найпопулярніші VPN для таких завдань:

 • NordVPN– Nord пропонує 30-денну гарантію повернення грошей і захищає всі ваші пристрої, які використовують один обліковий запис. Він підтримує Android, Mac, Windows, iOS, Firefox, Chrome і Linux. Nord також дозволяє підтримувати 6 пристроїв одночасно та широкий діапазон із понад 5000 серверів.
 • CyberGhost VPN– Він використовує 256-бітне шифрування AES у всіх основних операційних системах і маршрутизаторах. Суворі закони про конфіденційність уникають реєстрації вашої активності, щоб підтримувати найвищий рівень безпеки та анонімності. Крім того, ви також отримуєте 45-денну гарантію повернення грошей, щоб протестувати функції без ризику.
 • IPVanish– Ця опція охоплює високошвидкісні з’єднання, політику відсутності журналів, безлімітні з’єднання та інше, що входить до його компетенції. Ви можете захистити необмежену кількість пристроїв за допомогою вдосконаленого шифрування, щоб забезпечити онлайн-анонімність без порушення безпеки.
 • Експрес VPNExpress VPN гарантує, що ви та ваші пристрої захищені максимальною безпекою та своєю першокласною системою безпеки. Він містить швидкісні сервери в більш ніж 90 країнах, що забезпечує більше можливостей і менше перерв.

Спосіб 4. Використовуйте проксі-сервер

Ви вважаєте, що VPN не є правильним вибором для вашої роботи чи навчання? Якщо так, то використання проксі — наступний найкращий спосіб розблокувати twitch. Багато разів системи в навчальних закладах не дозволяють користувачеві завантажувати та встановлювати файли EXE. У цьому випадку ви можете використовувати проксі-сервер, який діє майже так само, як VPN, надаючи вам іншу IP-адресу.

Швидко перегляньте цей список найкращих проксі-серверів для розблокування twitch у школі:

 • Проксі-імперія– Це єдиний проксі-провайдер, який пропонує ефективну передачу даних. Тут ви можете вибирати між проксі-серверами для центру обробки даних, житлових і мобільних проксі-серверів із підтримкою інтеграції VIP, часом безвідмовної роботи 99,86% і надшвидко змінюваною мережею проксі-серверів з окремо перевіреними IP-адресами.
 • Приватний проксі SSL– Він пропонує проксі-сервери Private, Pinterest, Instagram і Classified Ads із виділеними IP-адресами, необмеженою пропускною здатністю та кількома підмережами. Найкраща частина проксі-сервера SSL полягає в тому, що його проксі-сервери розміщені на серверах Dual Intel Xeon із часом безвідмовної роботи 99,9%, +16 ГБ оперативної пам’яті та підключенням до Інтернету 1000 Мбіт/с.
 • BeeProxy– Тут ви можете вибрати між проксі-серверами преміум-класу Residential і Mobile у межах бюджету. BeeProxy пропонує повну анонімність на блискавичних проксі-серверах 4G, необмежену пропускну здатність і унікальну інформаційну панель для легкого керування.
 • Проксі Soax– Ця опція чудово підходить для домашніх і мобільних проксі-серверів із нульовими IP-блоками та логікою маршрутизації. Використовуючи інформаційну панель soax.com, ви можете вносити IP-адреси в білий список, контролювати використання трафіку, налаштовувати проксі та робити багато іншого.
 • Довірений продавець– Він пропонує 1 ГБ/с і проксі з 800 підмереж із 300+ мережами. Завдяки елітним проксі-серверам HTTP і Socks5 ви можете насолоджуватися анонімністю набагато довше, ніж зазвичай. Proxy Seller також пропонує 99% безвідмовної роботи з цілодобовою службою підтримки клієнтів для швидких рішень.
 • Bright Data Proxy– Цей відзначений нагородами постачальник проксі-сервісів пропонує проксі-сервери для житлових, мобільних, Інтернет-провайдерів і центрів обробки даних. З 99,9% безвідмовної роботи він пропонує найвищу якість обслуговування з більш ніж 195 варіантами розташування.
 • Палаючий SEO проксі– Blazing SEO пропонує індивідуальні варіанти проксі-сервера з необмеженою пропускною здатністю та кількома серверами по всьому світу. Його виділені сервери докладають усіх зусиль, щоб забезпечити безперебійну роботу кожного разу, коли ви хочете отримати доступ до забороненого або заблокованого сайту.
 • Високі проксі– Усі проксі від High Proxies є високоанонімними варіантами з HTTP/HTTPS. Його виділені IP-адреси підвищують загальну продуктивність на 99,9% часу безвідмовної роботи для максимальної доступності. Ви можете вибрати приватні проксі-сервери, проксі-сервери соціальних мереж, спільні проксі-сервери та класифіковані проксі-сервери AD відповідно до ваших потреб.
 • Розумний проксі– Smart Proxy пропонує кілька планів із різними функціями для всіх користувачів із різними бюджетами. Він пропонує необмежену пропускну здатність, можливість налаштування в один клік, необмежену кількість підключень і високу масштабованість. Іншими словами, це варте кожного пенні, оскільки ви також можете розблокувати проксі twitch.
 • Shifter Proxy– Якщо вам потрібне чудове підключення з часом безвідмовної роботи 99,9% і кількома протоколами, включаючи HTTP/S і Socks 4/5, це правильний варіант. Його розподілена хмарна інфраструктура зменшує затримку, а API спрощує налаштування.

Речі, які слід враховувати в Twitch Proxy

Хоча в Інтернеті є кілька постачальників проксі-серверів, ви повинні пам’ятати, що не всі мають потрібні функції. Вам потрібно вибрати те, що добре відповідає вашим вимогам, відповідає бюджету та розблокувати проксі-сервер twitch.

 • Кількість серверів: Хороший постачальник проксі-серверів повинен забезпечити кілька серверів для кожного варіанту підписки. Це розширює ваші можливості та допомагає отримати максимум від плану. Зрештою, погоджуватися на менше — це не план, чи не так?

 • Підтримка кількох платформ: це просто означає, що проксі-сервер може надати вам переваги підтримки багатьох платформ. Уявіть, що ви можете зробити, якщо він зможе підтримувати всі ваші пристрої з мінімальним людським втручанням. Крім того, це також гарантує, що ви не обмежуєте себе одним пристроєм для потокового передавання.

 • Швидкість і безвідмовна робота: це те, з чим ви не можете возитися, оскільки воно займає вирішальне місце. Вам потрібно переконатися, що проксі-сервер здатний підтримувати заявлену швидкість у стабільному темпі.

 • Політика конфіденційності: перш ніж вибрати проксі-сервер, необхідно переконатися, що він має сувору політику конфіденційності. Іншими словами, він не повинен відстежувати вашу онлайн-діяльність або стежити за вами. Найважливіше те, що шифрування військового класу є чудовим доповненням, якщо це можливо.

 • Ціна: надійні та автентичні постачальники проксі-серверів ніде не стягують прихованих комісій. Натомість користувачі платять за те, що хочуть, за допомогою кількох знижок і пропозицій протягом року.

Примітка. Великі знижки, швидше за все, з’являться під час фестивалів і святкового сезону.

Як дивитися Twitch, якщо сайт заблокований

Відповідь Виконайте такі дії, щоб дивитися Twitch за допомогою VPN:

1. Завантажте програму VPN на свій смартфон або робочий стіл.

2. Придбайте пакет передплати відповідно до ваших вимог і здійсніть оплату.

3. Виберіть із великої кількості серверів і підключіться, щоб користуватися Twitch без обмежень.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як обійти блокування на Twitch?

Відповідь Використання VPN – це найпростіший спосіб обійти блокування на Twitch. Це допоможе вам розблокувати географічні обмеження щодо інклюзивного вмісту та розблокувати заборонені сайти у вашій країні. Ви можете підключитися та вибрати будь-яке розташування сервера через VPN і легко отримати доступ до Twitch.

Q2. Як розблокувати Twitch у школі?

Відповідь Як згадувалося раніше, розблокування Twitch у школі – це не наука. Ви можете спробувати будь-який із зазначених вище методів і отримати доступ до прямих трансляцій та іншого цікавого вмісту на платформі.

***

Twitch, безперечно, є однією з найбільших потокових платформ, якій віддають перевагу геймери. Завдяки широкому спектру категорій і цікавим функціям у світі спостерігається неочікуване збільшення кількості користувачів. Тепер, коли ви знаєте, як розблокувати Twitch у школі, ви можете легко насолоджуватися прямою трансляцією без перерв. Ми хотіли б прочитати ваші пропозиції та відгуки, тож повідомте нам про них у коментарях нижче.

  9 способів виправити помилку Twitch #4000