Як розблокувати TikTok на моєму шкільному комп’ютері

Categories:

Шкільний Chromebook призначений для навчання, виконання шкільних завдань і досліджень. Хоча це основна увага, деякі студенти люблять досліджувати пристрій для інших розваг. Деякі з цих дій включають перегляд, серфінг на YouTube або спроби використання таких програм, як TikTok. Chromebook є шкільним комп’ютером, тому на ньому попередньо заблоковано кілька веб-сайтів і програм. TikTok є одним із таких сайтів, доступ до якого за допомогою цього гаджета неможливий. Однак завжди є способи подолати цю перешкоду. Сьогодні ми тут із посібником, який допоможе вам дізнатися, як розблокувати TikTok на моєму шкільному комп’ютері. Крім того, ви дізнаєтеся, як встановити TikTok на шкільний Chromebook і користуватися додатком без проблем. Якщо ви переживаєте схожу ситуацію, то давайте не змусимо вас чекати, а відразу розпочнемо роботу з нашим документом для завантаження TikTok для Chromebook і познайомимо вас із різними методами, які допоможуть вам дивитися TikTok на шкільному Chromebook.

Як розблокувати TikTok на моєму шкільному комп’ютері

Ваш шкільний Chromebook використовує Google Chrome як браузер за умовчанням. Під час користування браузером ви можете натрапити на деякі веб-сайти, у цьому випадку це TikTok, для якого заборонено доступ. Можливо, ваша школа заблокувала цей веб-сайт з кількох причин. Однак якщо ви все ще наполягаєте на розблокуванні сайту, давайте розглянемо кілька способів, якими ви можете це зробити.

Спосіб 1. Розблокуйте веб-сайт на Chromebook

Очевидно, що сайт (TikTok), до якого ви намагаєтеся отримати доступ, заблоковано на вашому шкільному Chromebook. Можливо, цей веб-сайт було додано до списку обмежених сайтів. Якщо так, ви можете просто вирішити проблему, увійшовши до списку обмежених сайтів і видаливши з нього TikTok.

1. Натисніть панель швидких налаштувань у нижньому правому куті вашого Chromebook.

2. Тепер виберіть значок шестірні налаштувань угорі.

  Як створити інший обліковий запис на TikTok

3. Далі натисніть Безпека та конфіденційність на лівій бічній панелі екрана.

4. У ньому виберіть Обмеження вмісту.

5. Тепер натисніть Блокувати сайти.

6. У полі URL-адреси введіть адресу веб-сайту TikTok і натисніть «Додати сайт».

Спосіб 2: Використовуйте сервер VPN

Наступний обхідний шлях для перегляду TikTok на шкільному Chromebook – використання VPN. VPN широко використовується для розблокування геообмеженого вмісту на вашому шкільному Chromebook. Віртуальна приватна мережа (VPN) допомагає скеровувати ваш трафік на сторонній сервер, який не дозволяє мережевому адміністратору розшифрувати його та, зрештою, допомагає отримати доступ до заблокованого веб-сайту, наприклад TikTok. Ви можете дізнатися багато про різні інструменти VPN, доступні для вашого браузера, за допомогою нашого посібника про 15 найкращих VPN для Google Chrome для доступу до заблокованих сайтів і завантажити TikTok на Chromebook.

Спосіб 3. Використовуйте DNS-сервер

Також можна спробувати завантажити Chromebook із TikTok за допомогою DNS-сервера. Система доменних імен (DNS) допомагає зіставляти імена хостів веб-сайтів. Інструменти DNS замінюють DNS, призначений провайдером, на приватний DNS із вибраного місця. DNS також забезпечує хорошу швидкість з’єднання без шифрування. Отже, ви повинні вибрати хороший DNS-сервер для свого Chromebook, щоб використовувати TikTok. Наш посібник із 10 найкращих публічних DNS-серверів у 2022 році: порівняння та огляд допоможе вам вибрати ідеальний інструмент DNS.

Спосіб 4: Використовуйте проксі-сервер

Проксі-сервер використовується, щоб приховати вашу особу та встановити надійне та приватне з’єднання із заблокованим сайтом. Це допомагає підтримувати безпеку та анонімність мережі. Він діє як посередник між вашим пристроєм та Інтернетом, що допомагає вам дивитися TikTok на шкільному Chromebook. Завантажити TikTok на Chromebook можна за допомогою проксі-сервера. В Інтернеті є кілька проксі-серверів, і якщо ви не можете знайти один, наш посібник із 9 найпопулярніших безкоштовних проксі-серверів для Windows 10 допоможе вам.

Спосіб 5: Завантажте TikTok з іншого джерела

Якщо ви не можете завантажити TikTok із оригінального джерела й хочете розблокувати TikTok на моєму шкільному комп’ютері, ви можете спробувати встановити програму взагалі з іншого джерела. На вашому Chromebook офіційний сайт TikTok може бути заблоковано з кількох причин. У цьому випадку ви можете встановити файл APK програми на вашому пристрої.

Спосіб 6. Використовуйте сторонню програму для розблокування

Ви також можете скористатися сторонньою програмою для розблокування, яка допоможе вам отримати доступ до вибраного веб-сайту, якщо використання VPN і проксі-сервера не працює для вас. Додатки для розблокування схожі на роботу VPN. Вони змінюють вашу IP-адресу та легко дозволяють отримати доступ до заблокованих веб-сайтів, таких як TikTok. Ви можете легко завантажити ці програми сторонніх розробників на свій Chromebook, але єдина заковика цих інструментів полягає в тому, що вони надзвичайно відстають і повільні.

  7 Потужний GIF-редактор для відео TikTok, Instagram або YouTube techukraine.net

Спосіб 7: Використовуйте телефонні дані

Ще один спосіб, який може допомогти розблокувати TikTok на моєму шкільному комп’ютері, – це використання телефонних даних. Це типовий обхідний шлях для обходу брандмауера вашого Chromebook. Якщо у вас необмежений тарифний план, ви можете переключитися на дані свого телефону та отримати доступ до раніше заблокованого сайту.

Як блокується TikTok на шкільному Chromebook

TikTok використовують мільйони користувачів по всьому світу. Він використовується творцями контенту та художниками, щоб продемонструвати свій талант за допомогою відео на платформі. Однак TikTok заблоковано на шкільному Chromebook, щоб запобігти контакту учнів із вмістом для дорослих або неконтрольованим вмістом. Існує два способи блокування платформи на шкільному Chromebook:

  • Брандмауер: зазвичай у школі налаштовується політика брандмауера для мереж і систем Wi-Fi. Брандмауер зазвичай блокує трафік до IP-адрес і доменних імен, пов’язаних із TikTok. Він також визначає використання TikTok шляхом сканування заголовків у пакетах даних.

  • Політика: деякі школи дотримуються своєї політики, відповідно до якої використання TikTok на території школи або під час уроків заборонено. Адміністрація школи дотримується цього правила досить суворо, щоб учні не могли користуватися платформою.

Як установити TikTok на шкільний Chromebook

Chromebook є ідеальним пристроєм для використання, оскільки він надає переваги як мобільного телефону, так і комп’ютера. Є кілька користувачів TikTok, які використовують Chromebook, щоб виходити в Інтернет і ділитися своїми відео. Отже, завантаження та встановлення програми TikTok на Chromebook може стати вам дуже корисною. Отже, якщо вам вдалося розблокувати TikTok, ви можете виконати наведені нижче інструкції, щоб установити TikTok на шкільному Chromebook:

Примітка: Chromebook не дозволяє записувати відео в TikTok. Ви зможете переглядати вміст у TikTok лише за допомогою Chromebook.

1. Відкрийте Chromebook і запустіть на ньому Chrome Web Store.

2. Знайдіть TikTok у Інтернет-магазин.

3. Тепер натисніть «Додати до Chrome», щоб завантажити програму на свій Chromebook.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу зняти обмеження зі свого шкільного комп’ютера?

Відповідь Обмеження з вашого шкільного комп’ютера можна зняти, переформатувавши жорсткий диск або перевстановивши операційну систему чи програми в системі.

Q2. Як я можу розблокувати веб-сайти на моєму шкільному Chromebook?

Відповідь Найпростіший спосіб розблокувати веб-сайт на шкільному Chromebook – це використовувати сторонні програми для розблокування, які допоможуть вам легко використовувати веб-сайт за вашим вибором.

Q3. Чи можу я видалити адміністратора зі свого шкільного Chromebook?

Відповідь Щоб видалити адміністратора зі свого шкільного Chromebook, ви можете просто вибрати Power Wash. Якщо пристроєм керує адміністратор, вам потрібно буде зв’язатися з компанією, яка контролює пристрій, і попросити їх випустити його.

Q4. Що означає заблоковано адміністратором?

Відповідь Заблоковано адміністратором означає, що документ, веб-сайт або програма, до яких ви намагаєтеся отримати доступ, обмежені правами адміністратора. Профіль, який ви намагаєтеся використовувати в Chrome, може спричиняти цю помилку.

Q5. Чому мій шкільний адміністратор може блокувати все?

Відповідь Адміністратори школи блокують веб-сайти або програми, які можуть загрожувати безпеці учнів. Оскільки учні, як правило, легко відволікаються на Інтернет і його вміст, шкільні адміністратори, як правило, блокують невідповідний вміст в Інтернеті.

***

Ми сподіваємося, що наш посібник із розблокування TikTok на моєму шкільному комп’ютері допоміг вам знайти різні способи, як це зробити. Також повідомте нам, чи вдалося вам встановити TikTok на ваш шкільний Chromebook за допомогою інструкцій, наведених у документі. Якщо у вас є інші пропозиції чи запитання, ви можете залишити їх у розділі коментарів нижче.