Як розблокувати Minecraft в школі

Categories:

Minecraft — це гра на виживання, в якій гравцеві надається порожня земля, де він може будувати, досліджувати та виживати. Існують різні режими для перевірки розвитку інтелекту гравців. З моменту свого запуску Minecraft є однією з найпопулярніших ігор на виживання, в яку грають і сьогодні. Незважаючи на те, що Minecraft здебільшого передбачає будівництво та дослідження, Minecraft заблокований на робочих місцях і в школах з точки зору продуктивності. У школах Майнкрафт може відволікти учня і зробити його залежним. Також бувають випадки, коли Minecraft не блокується школою через наявність певного видання. Minecraft Education Edition дозволяє студентам дізнатися про гру та має обмеження для студентів. Проте школи не переконані мати їх у своїх комп’ютерних класах, і більшість шкіл блокують гру Minecraft та її веб-сайт. Якщо учні хочуть пограти в повну версію Minecraft, вони можуть зробити це, дотримуючись наведеної статті. Отже, давайте почнемо знати, як розблокувати Minecraft у школі.

Як розблокувати Minecraft в школі

Примітка: перш ніж продовжити цю статтю, будь ласка, зверніть увагу на те, що хоча існують способи грати в Minecraft у школі чи на робочому місці, існує причина, через яку установа заблокувала доступ до неї для співробітників/студентів. Якщо вас спіймають за грою Minecraft або будь-якою іншою грою, ви можете зіткнутися з дисциплінарними стягненнями від установи.

Спосіб 1: Завантажте з офіційного сайту

Школи здебільшого блокують магазин додатків, у якому завантажується гра Minecraft. Щоб розблокувати шкільні комп’ютери Minecraft, можна завантажити програму через веб-сайт, програму можна завантажити.

1. Відвідайте Minecraft офіційний веб-сайт.

2. Натисніть ОТРИМАТИ MINECRAFT, щоб завантажити програму.

Спосіб 2. Використовуйте HTTPS замість HTTP

Minecraft.net можна заблокувати за допомогою HTTP, але більшість блокувальників веб-сайтів не розрізняють HTTPS і HTTP. У цьому випадку ви можете додати літеру S в URL-адресу, щоб розблокувати школу minecraft.

1. Перейти до Minecraft.net.

2. Якщо ви не можете отримати доступ до веб-сайту, клацніть адресний рядок у верхній частині веб-браузера, додайте літеру S у HTTP та натисніть клавішу Enter.

Спосіб 3: Використовуйте браузер Tor

Ви можете завантажити браузер tor, якщо ваш шкільний комп’ютер це дозволяє. Якщо ви не можете завантажити браузер Tor, ви можете завантажити його на USB-диск і використовувати на шкільному комп’ютері.

  Які функції Minecraft має Wii U Edition?

1. Браузер Tor шифрує трафік і з’єднання через завантаження, тому жодна інформація не може бути знайдена жодним зовнішнім джерелом.

2. Встановіть Браузер Torі натисніть «Завантажити для Windows» або «Завантажити браузер Tor», щоб завантажити.

3. Якщо ваша школа дозволяє завантаження, завантажте та встановіть браузер Tor.

4. Якщо ні, то вам потрібно скопіювати встановлену версію Tor на зовнішній USB-пристрій

5. Розташування за замовчуванням – C:UsersUsernameDesktopTor Browser.

6. Вставте USB-накопичувач у шкільний комп’ютер і відкрийте браузер.

7. Тепер знайдіть Minecraft у браузері та завантажте гру.

Спосіб 4. Спробуйте VPN

Більшість блокувань можна пом’якшити за допомогою VPN. Це корисно, оскільки VPN не реєструє жодної історії, а також зберігатиме ідентифікатор IP-адреси іншим. Використання VPN також не реєструє дії із завантаження Minecraft, тому користуватися Minecraft у школі легко. Ви можете використовувати безкоштовний VPN, якщо не можете заплатити за преміальний додаток. Майте на увазі, що якщо ви використовуєте безкоштовну VPN, ви можете піддатися хакерським атакам, оскільки платформа безкоштовна, а з’єднання не дуже безпечне. Тим не менш, вам потрібно дочекатися успішного з’єднання, оскільки ввімкнено не так багато безкоштовних VPN-з’єднань.

Щоб розблокувати Discord або Minecraft на шкільному комп’ютері, ви можете спробувати згадані нижче преміальні програми VPN.

1. NordVPN

NordVPN це VPN преміум-класу з величезною кількістю переваг, включаючи відсутність обмеження пропускної здатності, відсутність обмежень на трафік P2P і всі ці можливості з 256-бітним шифруванням AES.

  • Він не пропускає непотрібний трафік і не реєструє пропускну здатність. Це добре, оскільки він не реєструє активність.
  • Це особливо найкраще в сценаріях, коли використання VPN потрібне для кількох пристроїв.
  • Він також випускає план частої пропозиції, у якому користувач може заощадити тонни, просто підписавшись на нього.

2. Експрес VPN

Експрес VPN забезпечує надвисоку швидкість при використанні як VPN. ExpressVPN — це добре відома та найнадійніша мережа VPN на сучасному ринку.

  • Повідомляється, що він охоплює понад 2500 серверів у 94 різних країнах.
  • Він забезпечує високоякісний і високошвидкісний VPN.
  • Він використовує 256-бітове шифрування для найвищого рівня захисту від будь-кого, хто стежить за вашим Інтернетом.

3. SurfShark

SurfShark це VPN, який найкраще використовувати для ігор. З понад 3000 серверами по всьому світу. SurfShark також має 256-бітне шифрування.

  • Він пропонує найдешевші ціни на використання VPN.
  • Понад 10 гігабіт у 99 країнах, вас не відключать, якщо ви перебуваєте на сервері.
  Як знайти друзів у Minecraft?

Спосіб 5: Використовуйте веб-сайт MCVersions.net

Веб-сайт MCVersions.net є зовнішнім веб-сайтом для завантаження різних версій програми Minecraft, але це не офіційний веб-сайт. Цей веб-сайт здебільшого не блокується традиційними блокувальниками, і він може завантажити Minecraft, не відвідуючи офіційний веб-сайт. Це також підходить, якщо майнкрафт не заблокований школою.

1. Перейдіть до MCVersions.net сайт.

2. Натисніть «Завантажити» в розділі «СТАБІЛЬНІ ВЕРСІЇ» біля «ОСТАННІЙ ВЕРСІЇ».

Спосіб 6: Скопіюйте файли гри на USB-накопичувач і грайте

Цей спосіб зручно використовувати, коли комп’ютер, на якому ви намагаєтеся грати в гру, обмежує підключення до Інтернету. Це може бути проблематично, оскільки для завантаження гри потрібне підключення до Інтернету, це підійде для Minecraft розблоковано в школі без завантаження. У цьому випадку ви можете спробувати завантажити гру на зовнішній диск, наприклад USB, і підключити його до комп’ютера, щоб виконати Unblock Minecraft School.

1. Спочатку знайдіть файли гри на вашому комп’ютері, розташуванням за замовчуванням є C:UsersUsernameAppDataMinecraft.

2. Якщо у вас виникли труднощі з пошуком папки встановлення, ви можете знайти папку встановлення через діалогове вікно «Виконати».

2А. Одночасно натисніть клавіші Windows + R і введіть %appdata% і натисніть клавішу Enter.

2B. Знайшовши каталог гри, скопіюйте його на USB-накопичувач.

3. Тепер підключіть його до шкільного комп’ютера та відтворіть його з USB.

Спосіб 7. Змініть параметри брандмауера

Якщо ви можете змінити налаштування брандмауера, тоді можна обійти обмеження вмісту. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за > Категорією, а потім натисніть Система та безпека.

3. Натисніть Брандмауер Windows Defender.

4. Тепер на лівій панелі клацніть Дозволити програмі або функції через брандмауер Windows.

5. Натисніть кнопку Змінити налаштування.

6. Тепер буде показано список програм, знайдіть програму запуску Minecraft, а потім переконайтеся, що ви знімете прапорець праворуч від програми.

7. Зніміть позначки біля приватних і публічних прапорців і натисніть кнопку OK для підтвердження.

Це дозволить Windows використовувати через брандмауер. Майте на увазі, що коли ви виконуєте розблокування школи Minecraft, це може скидати розблокування щодня, тому вам може знадобитися робити це щоразу.

Спосіб 8. Виконайте переадресацію портів

Якщо ви не можете отримати доступ до веб-сайту Minecraft, ви можете спробувати переадресацію портів, щоб розблокувати шкільний комп’ютер Minecraft.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Google Chrome, потім натисніть Відкрити.

  Як увімкнути підтримку контролера Minecraft

2. Введіть IP-адресу маршрутизатора в рядку URL-адреси браузера.

3. Увійдіть за допомогою імені користувача та пароля.

4. Тепер змініть порт у налаштуваннях IP.

5. Minecraft зазвичай використовує порт 25565, у розділі переадресації портів введіть порт 25565, це дозволить вам отримати доступ до веб-сайту Minecraft без блокування.

6. Нарешті, збережіть зміни, внесені в браузер.

7. Тепер перезавантажте ПК і подивіться, чи було розблоковано Minecraft.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можна грати в Minecraft у браузері?

Відповідь Так, ви можете грати в Minecraft у веб-браузері, але майте на увазі, що це класична версія, і вона трохи відстає у браузері. Вона також має значно обмежені функції порівняно з повною версією гри.

Q2. Чи можу я зберегти і грати в Minecraft World на комп’ютері?

Відповідь Minecraft завжди зберігає файли збереження на комп’ютері локально. Якщо ви перебуваєте в приміщенні школи, локальне збереження на жорсткому диску може бути відключено. Хоча, якщо ви можете завантажити Minecraft у школі, ви можете налаштувати сервер, який можна використовувати для гри на різних комп’ютерах. Якщо у вас є комп’ютер, ви можете підключитися до цього сервера через свій комп’ютер.

Q3. Чи можемо ми використовувати безкоштовну VPN для доступу до Minecraft?

Відповідь Так, ви, звичайно, можете використовувати безкоштовний VPN для доступу до Minecraft. Проте безпека, яку він пропонує порівняно з преміальною платною VPN, менша, і під час її використання можуть виникнути проблеми з продуктивністю та швидкістю Інтернету. Крім того, існує підвищений ризик атак з боку хакерів, оскільки безкоштовні VPN зазвичай не так сильно модеруються, як платні преміум VPN. Також можуть виникнути проблеми з сервером під час спроби підключитися до сервера.

Q4. Як я можу грати в Minecraft у своїй школі?

І. Найпростіший спосіб грати в Майнкрафт у школі – це використовувати надійну мережу VPN. VPN маскує IP-адресу та дозволяє грати в Minecraft на шкільному комп’ютері.

Q5. Чи можу я отримати бан у Minecraft за використання VPN?

Відповідь Minecraft іноді блокує гравців, які використовують VPN, оскільки є повідомлення про використання підроблених облікових записів для переслідування, що спричинило проблеми. Але ці проблеми можна пом’якшити за допомогою VPN вищого рівня.

Q6. Як безпечно використовувати VPN?

Відповідь Безпечним способом використання VPN є використання VPN преміум-класу. Ці VPN дуже важко знайти будь-кому, і вони мають менший ризик бути заблокованими.

***

Сподіваємося, наведена вище стаття про те, як розблокувати Minecraft у школі, була корисною, і ви змогли пограти в Minecraft на шкільному комп’ютері. Якщо у вас є пропозиції та/або запитання, будь ласка, пишіть їх у розділі коментарів.