Як розблокувати шари в Adobe Photoshop

Шари є невід’ємною особливістю Photoshop. Вони дозволяють користувачам розділяти роботу на менші частини, а ефекти, які можна застосувати до окремих шарів, дозволяють користувачам створювати більш складні роботи.

розблокувати шари в Adobe Photoshop

Розблокуйте шари в Adobe Photoshop

Шари можна заблокувати, а деякі зображення при відкритті у Photoshop відкриваються як заблокований шар. Заблокований шар запобігає внесенню змін до того, що на ньому знаходиться. Це чудово, якщо ви обводите або розфарбовуєте лінію, або якщо ви не хочете змінювати певний шар, але все одно потребуєте, щоб він був видимим. Це може запобігти випадковим редагуванням. Заблокований шар — це властивість шару, яка зберігається після закриття та відкриття файлу.

  Що таке BeOS і чому він полюбився людям?

Заблокувати та розблокувати шар у Photoshop легко. Ось як це працює.

1. Розблокуйте шар у Photoshop

Шари можна заблокувати окремо, або ви можете заблокувати цілу групу шарів (шари, згруповані в папку). Щоб розблокувати шар Photoshop;

Відкрийте файл Photoshop.
Знайдіть панель «Шари».
Виберіть шар, який заблоковано (і який ви хочете розблокувати).
Натисніть значок замка на шарі.
Шар буде розблоковано.

2. Розблокуйте групу в Photoshop

Ви можете розблокувати групу в Photoshop, виконавши ці кроки.

Відкрийте файл Photoshop.
Виберіть заблоковану групу.
Натисніть значок замка на групі, щоб розблокувати групу.

3. Розблокуйте фоновий шар у Photoshop

Ми згадували, як деякі зображення відкриваються як заблоковані шари в Photoshop. На відміну від інших шарів, створених користувачем, ці типи шарів не можна розблокувати таким же чином. Щоб розблокувати шар такого типу, виконайте наведені нижче дії.

  Як увімкнути або вимкнути 2FA на iPhone

Відкрийте зображення в Photoshop.
У вікні шарів виберіть шар, на якому знаходиться зображення (зазвичай це перший, тобто фоновий шар).
Клацніть шар правою кнопкою миші та виберіть «Шар із фону».
З зображення буде створено новий шар.
Новий шар буде копією зображення, і воно буде розблоковано.

Висновок

Photoshop не має функції захисту паролем для окремих файлів і, звичайно, не для окремих шарів у файлі. У деяких випадках, наприклад, якщо ви відкриєте файл SVG, ви не зможете створити нові шари. Це не заблокований шар. Натомість це природа образу. Вам потрібно буде растеризувати шар, перш ніж ви зможете його безпосередньо редагувати. Навіть під час копіювання та вставки з одного файлу в пиляковий файл SVG не можна буде редагувати, доки його не буде растеризовано. Photoshop — це складна програма, і може знадобитися трохи часу, щоб зрозуміти, як все це працює. Ви повинні знати, що, окрім PNG та JPG, інші формати зображень можуть вести себе інакше як шари у Photoshop.

  Ubuntu: перевірити версію ядра [Guide]