Як розблокувати обліковий запис PSN

Як ми всі знаємо, PlayStation кардинально змінила спосіб гри та розробки ігор. Вони зробили неймовірне, розробивши гарнітуру VR (Virtual Reality), дозволивши гравцям насолоджуватися грою в реальному часі. Датчики руху лише додають задоволення від гри у VR на PS4. Щоб отримати доступ до консолі та грати в ігри, гравці повинні мати обліковий запис PlayStation Network. Якщо ви не знаєте, чому ваш обліковий запис PS4 тимчасово призупинено, або хочете дізнатися, як розблокувати обліковий запис PSN, ми пропонуємо вам цей корисний і ефективний посібник для цього. Він розповість вам про розблокування облікового запису PSN і про те, як скасувати блокування облікового запису PSN.

Як розблокувати обліковий запис PSN

Випущена в 2013 році консоль PlayStation 4 від Sony Entertainment була лише проблиском того, що чекає на майбутнє для ігрової спільноти. А революційною PS4 володіють понад 100 мільйонів гравців у всьому світі. Отже, прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально ознайомитися з кроками, які демонструють процедуру розблокування вашого облікового запису PSN.

Чому ваш обліковий запис PS4 забанили?

Sony Computer Entertainment дотримується політики нульової терпимості до будь-якої неправомірної поведінки на своїй платформі. Завдяки цій дуже суворій політиці щодо поведінки гравців ви автоматично дотримуєтеся її, створюючи обліковий запис PSN або граючи в ігри на їхніх консолях. Якщо вас забанили на вашій PS4, Sony Computer Entertainment, ймовірно, надіслала лист на вашу зареєстровану адресу електронної пошти, вказавши причину заборони.

Однак, якщо ви не можете знайти пошту, нижче наведено можливі причини вашої заборони:

 • Порушення Кодексу поведінки PlayStation
 • Просування мови ворожнечі
 • Залякування або переслідування гравців під час гри
 • Дискримінація інших гравців за віком, статтю, кольором шкіри, сексуальною орієнтацією та іншими факторами
 • Використання помилок або збоїв
 • Обман в будь-якій з ігор
 • Розповсюдження шкідливих програм, вірусів, черв’яків або шпигунського програмного забезпечення
 • Участь у заборонених заходах
 • Використання, створення або розповсюдження незаконного програмного чи апаратного забезпечення
 • Видавати себе за інших людей
 • Припинення банківських платежів на PlayStation
  Як виправити Netflix «Здається, ви використовуєте розблокувальник або проксі». 2024 (Квітень)

Чи можна розбанити обліковий запис PSN?

Так, блокування облікового запису PSN можна скасувати, але вам потрібно розуміти різницю між постійним і тимчасовим блокуванням.

 • Якщо ваш обліковий запис PS4 тимчасово призупинено, розблокувати його можна різними способами.
 • Однак якщо ваш обліковий запис було заблоковано назавжди, відновити його знову неможливо.

Скільки часу потрібно, щоб розблокувати PSN?

Тривалість блокування вашого облікового запису PSN залежить від терміну, на який Sony вимкнула ваш обліковий запис. Тривалість заборони вказана в електронному листі, надісланому Sony на вашу зареєстровану електронну адресу. Ваш обліковий запис буде автоматично розблоковано після закінчення періоду заборони. Перевірте свою електронну скриньку, щоб дізнатися, як довго ваш обліковий запис було заблоковано.

Чи заборона PSN назавжди?

Ні, тип призупинення вашого облікового запису PSN повністю залежить від рішення Sony деактивувати ваш обліковий запис. Sony зазвичай блокує користувачів щонайменше на 7 днів, аж до нескінченного періоду (постійна заборона). Після закінчення терміну заборони ваш обліковий запис буде негайно розблоковано. Однак нічого не можна зробити, щоб розблокувати ваш обліковий запис у разі постійної заборони.

Чому ваш обліковий запис PS4 тимчасово призупинено?

Багато користувачів отримують блокування облікових записів, не знаючи причини призупинення. На жаль, у нас є для вас погані новини, якщо ви серед цих гравців. Можливо, дію вашого облікового запису призупинено через порушення Умов використання та Кодексу поведінки PlayStation Network. Основні порушення перераховані нижче, щоб допомогти вам намалювати кращу картину:

 • Шахрайство під час гри на платформі
 • Пропаганда мови ворожнечі
 • Погрози або залякування інших гравців під час гри
 • Будь-яка дискримінація інших гравців за віком, статтю, кольором шкіри, сексуальною орієнтацією та іншими факторами
 • Спроба отримати перевагу, неправильно використовуючи помилки чи збої
 • Розповсюдження шкідливих програм, вірусів, хробаків або шпигунського програмного забезпечення
 • Припинення банківських платежів на PlayStation
 • Участь у незаконній/забороненій діяльності
 • Використання, створення або розповсюдження програмного чи апаратного забезпечення, яке вважається незаконним
 • Видавати себе за інших геймерів
  Як створити 3D-ефекти в CapCut

Чи можете ви оскаржити призупинення свого облікового запису PSN?

Так, ви можете зв’язатися зі службою підтримки PlayStation, якщо вважаєте, що ваш обліковий запис було заблоковано або призупинено помилково. Ви повинні включити повідомлення з якомога більшою кількістю деталей щодо свого облікового запису та подій, які призвели до призупинення. Команда підтримки Sony розгляне це питання, щоб перевірити, чи ваш обліковий запис було призупинено або заблоковано помилково.

Як відновити заблокований обліковий запис на PS4?

Якщо ви шукаєте відповідь на питання, як розблокувати обліковий запис PSN, ваш пошук закінчується тут. Ми перерахували кроки, щоб зв’язатися зі службою підтримки PlayStation Network, за допомогою якої ви можете відновити свій обліковий запис PSN:

1. Відвідайте сторінку підтримки PlayStation у своєму браузері.

2. Натисніть Обліковий запис і безпека.

3. Натисніть «Призупинення».

4. Зателефонуйте за вказаним номером служби підтримки клієнтів.

5. Переконайте команду підтримки розбанити, вказавши відповідну причину.

Якщо вам пощастить, команда підтримки PlayStation Network переконається у вашому запиті та допоможе розблокувати обліковий запис PSN протягом кількох днів.

  Як додати посилання в Canva

Примітка. Якщо ваш обліковий запис було призупинено через заборгованість, ваш обліковий запис буде відновлено, щойно борг буде погашено.

Як розблокувати злом облікового запису PSN?

Не існує прямого зламу облікового запису PSN, який міг би розблокувати вашу PS4. Однак ви можете переконати службу підтримки PlayStation розблокувати ваш обліковий запис PSN, зазначивши справжню та відповідальну причину. Якщо ви зможете запевнити їх, що все, що спричинило блокування облікового запису, більше не повториться в майбутньому, вони можуть розбанити вас. Шанси, що цей метод спрацює, низькі, але спробувати нічого не завадить. Щоб розблокувати обліковий запис PSN, виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть на сторінку підтримки PlayStation.

2. Натисніть «Обліковий запис і безпека» > вкладки «Призупинення».

3А. Унизу сторінки знайдіть і зателефонуйте за вказаним номером телефону.

3B. Ви також можете зв’язатися з командою підтримки PlayStation за такими ідентифікаторами електронної пошти:

4. Передайте справжні причини інциденту, який призвів до блокування облікового запису.

Якщо команда підтримки переконається, ви можете повернути свій обліковий запис PSN.

Що станеться, якщо вас 3 рази забанять на PS4?

Sony дуже серйозно ставиться до порушень Умов використання та Правил спільноти та вживає відповідних заходів якнайшвидше. Ваш обліковий запис, ймовірно, отримає постійний бан, якщо ваш обліковий запис PSN буде тричі призупинено. Крім того, вам не дозволять відновити обліковий запис.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як розблокувати обліковий запис PSN. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.