Як розблокувати когось у Snapchat і додати його назад

Categories:

У наш час кожна соціальна медіа чи програма для обміну повідомленнями дбають про безпеку та конфіденційність своїх користувачів. Використовуючи такі програми, як Snapchat і Instagram, ви можете ділитися своїми історіями та щоденними подіями та спілкуватися з іншими людьми по всьому світу. Оскільки ви можете спілкуватися зі своїми друзями чи колегами в соціальних мережах або будь-якою іншою людиною з усього світу, з деякими людьми може статися, що хтось розмовляє з вами неналежним чином, дратує вас або залякує. У цьому випадку соціальні платформи мають опцію блокування, наприклад Snapchat. Використовуючи функцію блокування, ви можете заблокувати людину, яка вас дратує або неналежним чином турбує. Ви можете заблокувати користувачів у Snapchat, що видалить цю особу зі списку друзів у Snapchat, і ви більше не зможете переглядати цю особу. Якщо ви випадково заблокували когось і не можете знайти, як розблокувати когось у Snapchat і додати його назад, ця стаття допоможе вам у цьому. Він допоможе вам розблокувати когось у Snapchat і додати його назад, а також як розблокувати людей у ​​Snapchat. Ви також дізнаєтеся, де і як знайти опцію розблокування Snapchat.

Як розблокувати когось у Snapchat і додати його назад

Людина, яку ви заблокували в Snapchat, не зможе надсилати вам повідомлення, дзвонити вам, не зможе бачити ваші знімки, а також не зможе бачити ваше місцезнаходження та статус облікового запису. Отже, якщо ви зараз хочете розблокувати їх і не знаєте процедури, прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися про кроки, які детально демонструють те саме, використовуючи зображення для кращого розуміння.

  Як визначити, чи хтось друкує в Snapchat

Чи є блокування Snapchat постійними?

Ні, блокування Snapchat непостійне. У Snapchat ви можете будь-коли заблокувати та розблокувати когось. І немає такого періоду часу, коли ви заблокували людину, вам довелося чекати кілька годин, щоб її розблокувати. Ви можете негайно їх розблокувати! Якщо ви заблокуєте когось у Snapchat, його профіль буде приховано від вас, і навіть якщо ви спробуєте його знайти, ви не зможете його знайти. Оскільки вони є у вашому списку заблокованих, і якщо ви заблокуєте людину зі свого списку друзів, цю особу буде видалено зі списку. І якщо ви хочете, ви можете розблокувати їх і знову додати до свого списку друзів. Тепер ви знаєте, блокує Snapchat назавжди чи ні.

Де опція розблокування в Snapchat?

Опція розблокування в Snapchat знаходиться в меню налаштувань. Якщо ви заблокуєте користувача в Snapchat, ви більше не зможете шукати його. Спочатку його потрібно розблокувати, а потім можна шукати профіль людини. Заблоковані користувачі переміщуються до вашого списку заблокованих. Звідти ви можете розблокувати користувачів. Щоб отримати доступ до опції розблокування Snapchat, вам потрібно перейти на сторінку свого профілю > Налаштування > Опція заблокованих. У списку заблокованих людей торкніться піктограми x біля профілю особи > кнопка «Так», щоб розблокувати особу. Саме там знаходиться опція розблокування Snapchat.

Скільки вам потрібно чекати, щоб розблокувати когось у Snapchat?

Вам зовсім не потрібно чекати, щоб розблокувати когось у Snapchat. Якщо ви заблокували когось у Snapchat, ви можете будь-коли розблокувати цю особу. Для цього немає тривалості часу. Ви можете заблокувати та розблокувати людину скільки завгодно разів і в будь-який час. Крім того, немає ліміту на розблокування та блокування, тобто через деякий час ви можете розблокувати таку кількість користувачів або заблокувати таку кількість користувачів. Ви можете додати розблоковану особу в друзі відразу після того, як розблокуєте її, і для цього також немає тривалості часу! Тепер ви знаєте, скільки часу чи потрібно чекати, щоб розблокувати когось у Snapchat.

  Friendmoji не працює в Snapchat – що робити

Як розблокувати когось у Snapchat?

Щоб дізнатися, як розблокувати людей у ​​Snapchat, виконайте такі дії:

Примітка. Ви повинні вже ввійти в Snapchat.

1. Відкрийте програму Snapchat на своєму Android або iOS пристрій.

2. Торкніться значка профілю у верхньому лівому куті екрана.

3. Торкніться значка шестірні налаштувань у верхньому правому куті екрана.

4. Проведіть пальцем униз і торкніться опції «Заблоковано».

5. Торкніться піктограми X біля потрібного профілю, який потрібно розблокувати.

6. Торкніться опції Так у спливаючому вікні, щоб розблокувати особу.

Ось як розблокувати людей у ​​Snapchat.

Як знайти когось у Snapchat після того, як ви його розблокували?

Щоб знайти когось у Snapchat після того, як ви його розблокували, просто виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть програму Snapchat на своєму пристрої.

2. Торкніться значка профілю у верхньому лівому куті екрана.

3. Торкніться опції «Додати друзів».

4. Торкніться рядка пошуку та введіть ім’я профілю, якого ви розблокували.

5. Ви побачите профіль людини в результатах. Натисніть опцію «Додати» поруч із їхнім профілем, щоб знову додати їх як своїх друзів.

Ось як ви можете знайти когось у Snapchat після того, як розблокуєте його.

Як знову додати їх у друзі?

Щоб дізнатися, як розблокувати когось у Snapchat і знову додати його до друзів, виконайте наступні дії:

1. Відкрийте програму Snapchat і торкніться піктограми профілю у верхньому лівому куті екрана.

2. Потім торкніться значка шестірні налаштувань у верхньому правому куті екрана.

3. Проведіть пальцем униз і торкніться опції «Заблоковано».

4. Потім торкніться піктограми X поруч із потрібним профілем, який потрібно розблокувати.

5. Нарешті, торкніться опції Так у спливаючому вікні підтвердження.

6. Поверніться до профілю Snapchat і торкніться опції «Додати» поруч із їхнім профілем, щоб знову додати їх як своїх друзів.

  Як додати музику до своїх знімків або історій у Snapchat

Чому я не можу знайти та додати когось до друзів після розблокування?

Ось причини, чому ви не можете знайти та додати когось до друзів після того, як розблокували його у своєму Snapchat:

  • Особа, яку ви шукаєте, або видалила свій обліковий запис, або взяла перерву в Snapchat, у результаті чого профіль цієї особи не відображається.
  • Можливо, виникла помилка сервера, через яку ви не можете їх знайти.
  • Можливо, ця особа заблокувала вас у Snapchat.
  • Може статися, що вони змінили своє ім’я, ім’я користувача та аватар.

Що це означає, коли ви не можете розблокувати когось?

Якщо ви не можете розблокувати когось у Snapchat, це означає:

  • Вони заблокували вас у відповідь або особа назавжди видалила свій обліковий запис Snapchat.
  • Іноді це може бути помилка сервера, проблема з мережею або помилка чи збій програми Snapchat.

Якщо користувач видалив свій обліковий запис із Snapchat і ця особа була у вашому списку заблокованих, яку ви хотіли розблокувати, ви не можете знайти її у своєму списку. Оскільки профіль Snapchat видаленого облікового запису видаляється негайно, ви не можете його переглянути. Ось що означає, коли ви не можете розблокувати когось у Snapchat.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як розблокувати когось у Snapchat і додати його назад, а також як розблокувати людей у ​​Snapchat. Не соромтеся зв’язуватися з нами зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.