Як розблокувати когось у Facebook Messenger

Categories:

Messenger — це офіційна програма для обміну повідомленнями від Facebook, яка дозволяє користувачам обмінюватися текстовими повідомленнями, відеодзвінками та голосовими викликами з усіма своїми друзями у Facebook та Instagram. Це універсальна програма для обміну повідомленнями, яку можна безкоштовно завантажити з App Store і Play Store. Якщо інший користувач дратує вас у Messenger, ви можете заблокувати його або обмежити, щоб мінімізувати вашу взаємодію з ним. Але якщо ви передумали й хочете розблокувати цих користувачів, прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися, як це зробити. Ця стаття допоможе вам зрозуміти процедуру розблокування користувача в Messenger. Прочитавши цю статтю, ви, безперечно, зрозумієте всі кроки, необхідні для розблокування в Messenger, і з легкістю перевірите свій список заблокованих у Messenger. Отже, почнемо!

Зміст

Як розблокувати когось у Facebook Messenger

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися про кроки, які демонструють, як розблокувати когось у Messenger, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Як знайти свій список заблокованих у Messenger?

Можливо, ви заблокували багато облікових записів у Messenger і тепер хочете переглянути список заблокованих облікових записів. Отже, ось кроки, які допоможуть вам знайти свій список заблокованих у Messenger.

1. Відкрийте Messenger додаток на вашому телефоні.

2. Торкніться значка профілю у верхньому лівому куті екрана.

3. Потім натисніть Конфіденційність і безпека.

4. Натисніть «Заблоковані облікові записи», щоб переглянути всі заблоковані облікові записи, які ви маєте в Messenger.

Як розблокувати когось у програмі Messenger?

Оскільки тепер ви можете перейти до списку заблокованих у програмі Messenger, виконавши кроки, згадані раніше в статті, виконайте наступні дії, щоб розблокувати особу з цього списку.

1. Запустіть програму Messenger на телефоні.

2. Торкніться піктограми профілю > Конфіденційність і безпека > Заблоковані облікові записи.

3. Потім торкніться потрібного облікового запису зі списку заблокованих, який потрібно розблокувати.

4. Натисніть Розблокувати повідомлення та дзвінки.

5. Натисніть РОЗБЛОКУВАТИ у спливаючому вікні підтвердження.

Як розблокувати когось у Facebook Messenger на робочому столі?

Давайте подивимося, як розблокувати когось у Facebook Messenger на вашому комп’ютері чи ноутбуці.

  Як створювати та ділитися мемами з Facebook Messenger

1. Відвідайте веб-сайт Facebook у вашому браузері.

2. Натисніть піктограму Messenger > Переглянути все в Messenger.

3. Натисніть Редагувати в розділі Блокувати повідомлення.

4. Потім натисніть Переглянути список заблокованих.

5. Натисніть «Розблокувати» біля потрібного облікового запису, щоб негайно видалити його зі списку заблокованих.

Скільки часу потрібно, щоб розблокувати когось у Messenger?

Раніше розблокування користувача в Messenger займало приблизно 48 годин, оскільки процес розблокування у серверній частині займав більше часу. Але тепер це робиться миттєво.

Чи можу я переглядати повідомлення від того, кого я розблокував у Messenger?

Так, ви можете переглядати повідомлення після того, як розблокували когось у Messenger. Відтепер ви зняли всі обмеження щодо блокування. Але ви не можете побачити повідомлення, які вони вам надіслали під час блокування.

Чи можна розблокувати в Messenger без блокування у Facebook?

Так, ви можете заблокувати та розблокувати когось у Messenger, не блокуючи їх у FB, але це не так. Під час процесу блокування Messenger надає вам можливість заблокувати в Messenger, що означає, що ви не отримуватимете повідомлення чи дзвінки через Messenger, або заблокувати у Facebook, що також блокує людей у ​​Messenger.

  Як перевірити, чи вплинула на вас помилка фотографій у Facebook

Що відбувається, коли ви розблокуєте когось у Messenger?

Якщо розблокувати когось у Messenger, усі обмеження, які ви могли встановити через Messenger, буде знято, і ви зможете спілкуватися з ним у Messenger як зазвичай. Це означає, що ви можете спілкуватися в чаті, дзвонити та переглядати їх онлайн-статус і історії в Messenger.

Чи отримуєте ви надіслані повідомлення після розблокування?

Ні, після розблокування ви не отримуватимете надсилання повідомлень. Повідомлення, які вони надіслали вам протягом періоду блокування, ніколи не будуть доставлені, і вони навіть не отримають їх навіть після розблокування.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися, як розблокувати когось у Messenger. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.