Як розблокувати дзвінки в Месенджері в ОАЕ та Дубаї

| | 0 Comments| 5:16 PM
Categories:

Будь-хто в Об’єднаних Арабських Еміратах, який намагається зателефонувати через програму Facebook Messenger, виявить, що послуга повністю заблокована, і ви застряєте у гірших альтернативах, спонсорованих урядом. Однак, встановивши VPN на свій пристрій, ви можете швидко та безпечно розблокувати дзвінки з Messenger – навіть у Дубаї.

Як розблокувати дзвінки з Месенджера з будь-якого місця? Ми детально розглянемо чотири найкращі VPN для обходу блокування оператора, але для тих із вас, хто шукає швидку відповідь…

Наше тестування показало, що це найкращі VPN для розблокування дзвінків Messenger в ОАЕ та Дубаї:

NordVPN – найкращий варіант для ОАЕ/Дубаю – найкращий бюджетний варіант. Хороший універсальний засіб, який добре працює для розблокування Messenger, потокових служб, включаючи Netflix.
Surfshark – обфускація на кожному сервері, необмежена пропускна здатність і одночасні з’єднання, сучасна криптографія, щоб розблокувати будь-що в Дубаї.
ExpressVPN – надійно обходьте блокування оператора (дзвінки в Messenger і Whatsapp) з будь-якої точки світу без обмежень. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
CyberGhost – добре працює в Дубаї, розблокує Netflix. Простий у використанні.
PureVPN – чудовий бюджетний варіант, добре захищає вас.

Справедливо сказати, що програми для обміну повідомленнями – це спосіб залишатися на зв’язку з друзями, родиною та співробітниками у 21 столітті. Можливо найпопулярніший додаток у цій категорії є Facebook Messenger: все більш важлива частина екосистеми Facebook. Понад мільярд людей щомісяця використовують додаток, щоб залишатися на зв’язку, і його функції постійно розширюються, додаючи нові типи вмісту, як-от наклейки, GIF-файли тощо.

На жаль, не всі уряди задоволені такими послугами, як Messenger. Для цього є кілька причин. По-перше, деякі країни просто не хочуть, щоб їхні жителі спілкувалися з сторонніми або бачили певний тип контенту. По-друге, деякі країни мають власні національні месенджери, якими вони хочуть, щоб люди використовували – іноді в обмін на щомісячну плату. І останнє, але не менш важливо, Facebook дозволяє легко вести приватні зашифровані розмови за допомогою функції «таємного чату». Це проблема для штатів, які хочуть мати відкритий доступ до розмов та даних своїх мешканців.

Одне з місць, яке блокує Messenger, — це Об’єднані Арабські Емірати. Якщо ви живете в Дубаї або де-небудь в ОАЕ, є лише один спосіб використовувати програму – і, як ви зараз дізнаєтеся, вона легальна і проста у використанні, якщо ви знаєте, що робити. Нижче ми пояснимо, як розблокувати дзвінки в Messenger, текстові повідомлення та багато іншого в Дубаї та решті ОАЕ.

30-денна гарантія повернення грошей

Розблокуйте дзвінки в Messenger за допомогою VPN

Використовуючи з’єднання з ОАЕ, ви не можете отримати доступ до Messenger без VPN. Ми також не маємо на увазі, що ви не можете просто встановити програму. Якщо у вас уже встановлено Facebook Messenger на мобільному пристрої, програма не працюватиме в ОАЕ.

Це не тому, що Facebook хоче заборонити користувачам отримати доступ до програми. За словами президента компанії з продуктів обміну повідомленнями Девіда Маркуса, вони хотіли б запропонувати цю послугу в ОАЕ, але оператори блокують її. Зокрема, регуляторний орган ОАЕ дотримується позиції, що лише ліцензовані оператори – державні або підтримувані державою компанії, такі як Etisalat – можуть пропонувати VoIP-дзвінки всередині країни.

На щастя, VPN може допомогти вам продовжувати здійснювати дзвінки в Messenger, надаючи вам іноземну IP-адресу (наприклад, IP-адресу США), поки ви перебуваєте в ОАЕ. Це легко зробити, використовуючи наведені нижче інструкції, і цілком легально. Поправка до федерального закону 2016 року забороняє «фальшиві IP-адреси… з метою вчинення злочину або запобігання його виявлення». Це означає, що хоча слово «злочин» можна тлумачити, використання VPN не є незаконним.

  Як вибрати найкращий

Що робить хорошим провайдером?

Кожен постачальник VPN трохи відрізняється. Ось основні особливості, про які потрібно знати, щоб відокремити пшеницю від полови:

Швидкі швидкості – Messenger дозволяє здійснювати голосові та відеодзвінки. Таким чином, якщо ваше VPN-з’єднання повільне, вам доведеться мати справу з низькоякісним, зернистим відео та звуком із втратами.
Надійне шифрування – 256-бітове шифрування AES або еквівалентний стандарт допоможе зберегти вашу інформацію неймовірно безпечною. Коли ми говоримо про особисті чи робочі дзвінки, це важливо.
Нульовий журнал. Ви хочете використовувати VPN, яка не зберігає ваші дані. Це також гарантує, що ваша активність ніколи не може бути використана для ідентифікації вас у майбутньому.
Великі серверні мережі. Ваша здатність налаштовувати VPN-з’єднання значною мірою залежить від наявності проксі-серверів, які підтримує постачальник. Чим більше серверів, тим більше у вас вибору.

Оскільки ми розглядаємо найкращі VPN, які ви можете використовувати в Дубаї та ОАЕ, зверніть увагу на особливості кожної з вищенаведених функцій.

Найкращі VPN для розблокування Messenger в ОАЕ та Дубаї

Нижче ми перераховуємо 4 найкращі постачальники VPN на ринку, які довели свою ефективність для розблокування месенджера в Об’єднаних Арабських Еміратах:

1. NordVPN

NordVPN — це ще одна чудова VPN, яка дуже надійна з точки зору безпеки, з практично незламним 256-бітним шифруванням AES. Він також пропонує політику нульової реєстрації трафіку, IP-адрес, часових позначок, пропускної здатності та історії перегляду. Крім цих функцій золотого стандарту, він має кілька рідкісних або унікальних в індустрії VPN. Наприклад, ви можете використовувати подвійну VPN для маршрутизації трафіку через два проксі-сервери, щоб переконатися, що ніхто не зламає ваші дзвінки в Messenger. Ви також можете використовувати заплутаний сервер, який приховує той факт, що ви використовуєте VPN, якщо ви хочете ще більше спокою в ОАЕ.

Велика мережа NordVPN з 5500+ серверів у 58 країнах. Ви можете використовувати IP-адресу, розташовану поруч із людиною, з якою ви розмовляєте, щоб забезпечити високу швидкість і низьку затримку. Як додатковий бонус, NordVPN легко встановити на мобільних і настільних пристроях – Windows, MacOS, iOS, Linux та Android – і зручний для доступу до інших служб, крім Messenger.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Плюси
Сервери, оптимізовані для розблокування Netflix
Немає обмежень пропускної здатності
На всіх з’єднаннях використовується надійне шифрування
Не зберігає метадані вашого перегляду
Політика гарантії повернення грошей.

Мінуси
Не вдається вказати місто чи провінцію в додатку.

2. Surfshark

Surfshark пропонує одні з найсучасніших положень конфіденційності на ринку і більш ніж здатний розблокувати дзвінки через месенджер в ОАЕ. Насправді, подолати державну цензуру — це щось на кшталт спеціальності для цього недолугого молодого постачальника VPN, і в нього є деякі хитрощі, які ви не знайдете в інших місцях.

По-перше, немає спеціальних серверів. Більшість провайдерів обмежують такі методи, як обфускація, декількома мережевими вузлами, але Surfshark має повне покриття для кожного з 800+ серверів. Вони розташовані в 50 країнах по всьому світу і підключаються до вашого пристрою за допомогою незламного шифру 256-AES-GCM і на ваш вибір протоколів OpenVPN, IKEv2/IPSec, WireGuard.

Але деякі обмеження дійсно суворі. У цих випадках Surfshark автоматично визначає тип наявних мережевих обмежень і змінює налаштування, щоб подолати їх. Їх козирем, безсумнівно, є метод NoBorders, який може навіть пробити Великий китайський брандмауер.

А завдяки суворій політиці без реєстрації, а також серверам лише з оперативною пам’яттю, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб залишити сліди ваших дзвінків Messenger.

  Як змінити фон відеодзвінка в Skype

Плюси
Кожен сервер оптимізовано для розблокування Netflix, BBC iPlayer, Hulu тощо
Кожен сервер є спеціалізованим сервером
Гарантія повернення грошей без запитань
Базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про збереження даних
Відповідна підтримка клієнтів доступна 24/7.

Мінуси
Зростаюча мережа не має такого покриття, як більш зрілі VPN
Статус New-kid-on-the-block може не викликати такої довіри, як більші постачальники.

Прочитайте наш повний огляд Surfshark.

3. ExpressVPN

ExpressVPN — найкращий VPN, який ви можете використовувати в Дубаї. Для початку це неймовірно швидко. Використовуючи Messenger через ExpressVPN, ви можете насолоджуватися високоякісним відео, з’єднаннями з низькою затримкою під час голосових і відеодзвінків, а також безперешкодно використовувати Messenger. Послуга містить понад 2000 проксі-серверів у 94 країнах, що робить її найбільшою серверною мережею з усіх постачальників VPN у цьому списку – і забезпечує швидке з’єднання незалежно від того, з ким ви розмовляєте. Пропускна здатність необмежена, тому ви можете залишатися на дзвінках скільки завгодно кожного місяця без обмежень.

ExpressVPN сильний і в інших аспектах. Їхнє 256-бітне шифрування AES настільки стійке; суперкомп’ютеру знадобляться мільйони років, щоб зламати його. Його 5 протоколів шифрування – UDP, TCP, L2TP/IPSec, PPTP та SSTP – надають вам безліч варіантів безпеки. У той же час встановлення VPN на будь-який пристрій є інтуїтивно зрозумілим і простим. Незалежно від того, чи користуєтеся ви пристроєм Mac, Windows або Linux, смартфоном чи планшетом iOS або Android, чи навіть Playstation, ви зможете встановити ExpressVPN за лічені хвилини, завантаживши потрібну програму та дотримуючись простих інструкцій. Після цього ви можете використовувати Messenger!

Що стосується конфіденційності, ExpressVPN забезпечує політику нульової реєстрації трафіку, запитів DNS та IP-адрес. Поряд із шифруванням, обидві ці функції допомагають захистити ваші дані від сторонніх очей, дозволяючи отримати доступ до заблокованих веб-сайтів, не залишаючи за собою сліду хлібних крихт. За допомогою спеціального програмного забезпечення ExpressVPN ви також отримуєте захист від витоку DNS та функції автоматичного знищення.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Плюси
Розблокує американські Netflix, BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime
Надшвидкісні сервери (мінімальна втрата швидкості)
Шифрування AES-256
Сувора політика заборони реєстрації
Обслуговування клієнтів (24/7 чат).

Мінуси
Місячний план має високу вартість.

4. CyberGhost

CyberGhost — це потужна VPN, яку легко встановити будь-кому, незалежно від рівня досвіду роботи з комп’ютерами та програмами. По-перше, завантажити та налаштувати CyberGhost дуже просто, незалежно від пристрою, який ви використовуєте. Ви навіть можете встановити його на маршрутизатор, щоб захистити все з’єднання Wi-Fi! На додаток до цього є 6 інтуїтивно зрозумілих профілів конфігурації, як-от «анонімний пошук» та «розблокування основних веб-сайтів». Загалом, налаштування CyberGhost займає всього кілька хвилин, що робить його відмінним вибором для тих, хто хоче використовувати Messenger, не турбуючись про деталі.

На додаток до функцій VPN, CyberGhost має зручні перемикачі для блокування шкідливих веб-сайтів, блокування реклами, підвищення швидкості тощо. Це означає, що на додаток до шифрування ваших з’єднань, ви можете використовувати ці додаткові можливості для покращення роботи користувача під час використання Messenger та інших веб-сайтів і служб. І останнє, але не менш важливе: комп’ютерна мережа CyberGhost, хоч і трохи менша, ніж у ExpressVPN та NordVPN, має понад 5500 серверів у 80 країнах, а це означає, що ваші дзвінки в Messenger будуть швидкими та з низькою затримкою.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Плюси
НИЗЬКА ЦІНА: 6 ДОДАТКОВИХ безкоштовних місяців (знижка 79% – посилання нижче)
P2P дозволений на будь-якому сервері, крім США та Росії
Оцінка користувачів GooglePlay: 4,3/5,0
Нуль журналів
Надійна та компетентна цілодобова підтримка в чаті.

  Як вимкнути гучність, торкнувшись задньої панелі iPhone

Мінуси
Не добре працює в Китаї.

5. PureVPN

PureVPN ідеально підходить, якщо вам потрібна VPN, яка не тільки розблокує Messenger в ОАЕ. Він має цілий набір функцій, таких як блокування програм, блокування шкідливих програм, антивірусний захист і легко перемикати всі ці додаткові функції. Ви просто встановлюєте програму, починаєте користуватися Інтернетом та використовуєте інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, щоб активувати будь-які необхідні функції.

Мережа серверів PureVPN структурована трохи інакше, ніж у інших постачальників у цьому списку. Він має понад 2000 серверів у більш ніж 140 різних країнах, що менше з точки зору загальної кількості, але більше з точки зору кількості IP-адрес, до яких ви можете підключитися. Як і інші сервіси в нашому списку, сервери PureVPN мають 256-бітне шифрування та політику нульового реєстрації практично для всіх типів трафіку. Результатом є універсальний, потужний VPN-сервіс, який також має сильний захист.

Прочитайте наш повний огляд PureVPN.

Для чого ви повинні і не повинні використовувати VPN

Перш за все, ви не повинні робити нічого, що можна вважати злочином в ОАЕ під час використання VPN. Незважаючи на безпечність послуг на цій сторінці, ви не хочете наражати себе на таку небезпеку. Крім цього, є ще кілька речей, які ви повинні та не повинні використовувати VPN під час перебування в ОАЕ.

Для чого не варто використовувати VPN:

Високоякісні ігри. Взагалі кажучи, VPN збільшує затримку та сповільнює швидкість Інтернету. Ця різниця незначна, коли ви здійснюєте дзвінки в Messenger, але якщо ви граєте в гру AAA, яка потребує пропускної здатності, ви можете помітити достатню різницю, щоб негативно вплинути на ваше задоволення від гри.
Повна анонімність. Шифрування VPN та анонімні IP-адреси значною мірою створюють технічні бар’єри між вами та сторонніми переслідувачами, але вони не можуть повністю гарантувати вашу конфіденційність. Переконайтеся, що ви використовуєте анонімну адресу електронної пошти, а також безпечніші методи перегляду на додаток до вашої VPN.

Для чого ви повинні використовувати VPN:

Потокове передавання музики та відео. Багато потокових сервісів не працюють в ОАЕ. Інші, такі як Netflix, обмежені такими країнами, як США. За допомогою VPN ви можете насолоджуватися геоблокованим потоковим медіа без часу буфера.
Додаткова безпека. Окрім допомоги у використанні Messenger у Дубаї та ОАЕ, VPN у цьому списку можуть просто зробити ваш досвід набагато безпечнішим.

Застереження щодо безкоштовних VPN

Досліджуючи різні VPN, доступні на ринку, ви, ймовірно, зіткнетеся з багатьма безкоштовними VPN. Щоб дізнатися, чому це небезпечно, перегляньте наш безкоштовний посібник із VPN, але суть така: навіть якщо вони не стягують з вас пряму плату, «безкоштовним» VPN все одно потрібно якимось чином заробляти гроші. Деякі роблять це, бомбардуючи вашу рекламу, в той час як інші доходять до збирання ваших особистих даних, розшифровки їх і подальшого продажу іншим компаніям. Наша щира порада полягає в тому, щоб ви уникали безкоштовних VPN і використовуйте доступні варіанти на цій сторінці, використовуючи посилання вище.

Висновок

Тепер ви знаєте все, що вам потрібно, щоб почати телефонувати в Facebook Messenger. Завдяки VPN у цьому списку ви зможете залишатися в безпеці; насолоджуватися високоякісним відео та аудіо з’єднанням; насолоджуватися потоковими сервісами та веб-сайтами, які зазвичай недоступні в ОАЕ.

Сподіваємося, наші поради були вам корисними. Ви вважаєте, що ми могли б щось додати до цієї сторінки? У вас є запитання щодо використання Messenger в ОАЕ? Тоді залиште коментар, запитання чи підказку нижче, щоб повідомити нам!