Як розбанити Tinder

Categories:

Tinder — це соціальна платформа для знайомств, на якій ви можете познайомитися з новими людьми, розширити своє коло спілкування або спілкуватися з місцевими жителями понад 190 країн. Шон Ред створив його на хакатоні, що проходив у 2012 році в інкубаторі Hatch Labs у Західному Голлівуді. До 2014 року Tinder повідомляв про в середньому 11 щоденних входів користувачів. Tinder був найбільшим мобільним додатком у 2019 році після того, як у 2015 році він посів п’яте місце за прибутками. Якщо ви шукаєте підказок щодо програми Tinder, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як розблокувати Tinder. За допомогою програми ви можете зв’язатися зі службою підтримки Tinder і створити новий обліковий запис Tinder після того, як вас забанили. Версія веб-сайту також має всі функції, і вам слід дочитати до кінця, щоб знайти рішення, якщо Tinder забанив мене без причини.

Як розбанити Tinder

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як розблокувати Tinder, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи забороняє Tinder ваш пристрій?

Так, Tinder може ідентифікувати ваш телефон (ідентифікатор пристрою), Обліковий запис Facebook або інші пов’язані соціальні мережі, такі як Instagram, фотографії, номер мобільного телефону, пошта та дані кредитної картки, якщо ви їх ввели. Саме так вони можуть заблокувати пристрій, навіть якщо ви спробуєте створити новий обліковий запис Tinder після того, як вас забанили. Хоча більшість зазначеної тут інформації є необхідною для будь-якої програми соціальних мереж, вона не завжди відображається у вашому профілі.

Вас коли-небудь знімали з Tinder?

Не легко. На жаль, Tinder має репутацію досить жорсткого щодо заборон. Заборони не можна відмінити, згідно з їхньою офіційною політикою, але якщо ви попросите, є ймовірність, що вони будуть скасовані. Ваш номер телефону також блокується Tinder, коли ваш обліковий запис заблоковано, тому подолати заборону нелегко.

  Як заблокувати Apple Notes на вашому iPhone, iPad і Mac

Чи заборони Tinder назавжди?

Так, Tinder заборони в більшості випадків постійні. Номер, який ви використовували для створення облікового запису, неможливо легко розблокувати. У 2021 році Tinder співпрацював із некомерційною компанією з розслідування історії Garbo та інвестував у неї кошти. Метою співпраці було розробити функцію, яка дозволить користувачам перевіряти свої збіги.

Чому Tinder забанив мене без причини?

Хоча це може бути неприємно, заборона Tinder може статися через широкий спектр причин. Це програма для соціальних знайомств, а отже, вона має високий рівень безпеки. Іноді Tinder може забанити вас з причини, тому що вони просто припустили, що ви шахрай. Багато людей скаржаться, що Tinder забанив мене без причини, і навіть ігнорують усі запити на оскарження процесу. Вас можуть забанити, якщо хтось повідомить про вас; щось не збігається з умовами використання Tinder. Це так просто!

Чи можете ви повернути заборонений обліковий запис Tinder?

Ні, заборони Tinder зазвичай вважаються остаточними. Як згадувалося раніше, команда Tinder дуже серйозно ставиться до цих проблем. Будь-яка інформація, яку ви надаєте Tinder, наприклад ваш номер телефону, обліковий запис Facebook або адреса електронної пошти, також забороняється, коли вас забанюють. Однак ви можете знайти кілька виходів навіть після того, як вас забанили в Tinder.

Скільки часу потрібно, щоб розбанити Tinder?

Заборони Tinder можуть тривати від року до довічного. Все залежить від того, яке рішення було прийнято на основі облікових даних і даних вашого облікового запису. Доступ до всього цього здійснюється через базу даних Tinder, тому вони навіть забороняють пристрій, який ви використовували для входу в Tinder, ще більше посилюючи суворий характер їхнього протоколу безпеки.

Кому мені надіслати електронний лист, щоб розблокувати Tinder?

Один із небагатьох способів знову отримати доступ до Tinder після того, як вас заблокували, — звернутися безпосередньо до них. Ви можете зробити це, надіславши електронний лист на адресу [email protected] або [email protected]

Як розбанити Tinder? Як розбанити Tinder?

Як згадувалося раніше, єдиний реальний спосіб розблокувати Tinder — це звернутися до їхньої служби підтримки. Це не 100% безпомилковий метод, оскільки Tinder має право самостійно приймати остаточне рішення. Вам просто потрібно зв’язатися зі службою та подати запит на процедуру розблокування, щоб дізнатися причину блокування облікового запису.

  11 розширень Chrome, щоб зосередитися на роботі та усунути відволікання

1. Відвідайте Допоможіть Tinder надіслати запит сторінки.

2. Виберіть Проблема з входом до облікового запису в розділі Чим ми можемо вам допомогти? поле.

3. Виберіть Не вдається увійти, мій обліковий запис заблоковано в розділі Що відбувається?

4. Введіть адресу електронної пошти та номер телефону, пов’язаний із вашим обліковим записом Tinder.

5. Опишіть проблему детально в розділі Опис.

6. Додайте вкладення, якщо такі є.

7. Натисніть на ПОДАТИ щоб подати апеляцію про розблокування.

Ваш запит буде надіслано в Tinder. Перевірте надану вами електронну пошту для подальших рішень.

Як розбанити Tinder iOS?

Доступ до Tinder можна отримати за допомогою пристрою Android або iOS, і інтерфейс кожного з них відносно однаковий. Ми навели кілька прикладів того, як ви можете повернутися до Tinder навіть після того, як вас забанили. Якщо ви хочете розблокувати Tinder, виконайте описані вище кроки, щоб оскаржити свою заборону.

Як мені обійти заборону Tinder?

Вас не можуть забанити в Tinder, якщо ваша апеляція не була прийнята.

Ви повинні пам’ятати, що ваш ідентифікатор пристрою також блокується, коли Tinder вимикає ваш обліковий запис. Вас буде остаточно заблоковано, якщо ви створите новий обліковий запис Tinder, використовуючи той самий телефон. Натомість вам слід використовувати зовсім інший пристрій, яким ви раніше не користувалися в Tinder. Це також включає все, що вже є в базі даних Tinder, і будь-які посилання з номером, який ви використовували раніше.

Крім того, ви можете спробувати відновити заводські налаштування телефону. Усі дані, які раніше зберігалися на вашому пристрої, буде видалено під час відновлення заводських налаштувань.

Примітка. Перш ніж відновити заводські налаштування Android, потрібно створити резервну копію всіх даних. Якщо ви не знаєте, як створити резервну копію свого Android, дотримуйтесь нашого посібника Резервне копіювання даних телефону Android.

Щоб скинути заводські налаштування свого мобільного телефону, прочитайте та виконайте кроки в нашому посібнику «Як виконати апаратне скидання будь-якого пристрою Android».

Як зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Tinder?

Ви можете легко зв’язатися зі службою підтримки Tinder, виконавши наведені нижче дії.

  6 програм для спілкування на робочому місці, які можна використовувати для спілкування зі своєю командою

1. Перейдіть до Домашня сторінка Tinder.

2. Натисніть опцію Підтримка.

3. Ви перейдете на сторінку підтримки клієнтів, де ви зможете поставити запитання та отримати дані свого облікового запису.

Чи можу я створити новий обліковий запис, якщо мене забанить Tinder?

Так! Звичайно, ви можете створити новий обліковий запис на Tinder, але ви повинні переконатися, що не використовуєте свої старі дані для доступу до Tinder. Навіть випадки, коли люди використовували новий номер для створення облікового запису Tinder, призводили до блокування. Це тому, що Tinder стежить за підозрілими користувачами, які намагаються повернутися до програми за допомогою підробленого ідентифікатора або перевірки. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як розблокувати Tinder.

Як створити новий обліковий запис Tinder після блокування?

Ви можете створити новий обліковий запис Tinder, виконавши ці кроки послідовно:

1. Спочатку видаліть програму з поточного телефону.

2. Після цього ви повинні використовувати свій новий телефон, щоб встановити та відкрити Tinder додаток

3. Увійдіть за допомогою нового номера телефону або облікового запису Google, яким ви раніше не користувалися.

Примітка. Поки що не використовуйте свій обліковий запис у соціальних мережах.

4. У потрібних місцях необхідно ввести нові дані.

Примітка: особливо важливо, що у випадку фотографій не використовуйте зображення зі свого старого облікового запису Tinder.

Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб створити новий обліковий запис, який уже готовий до використання.

Примітка. Обов’язково прочитайте Правила спільноти Tinder обережно, щоб більше не потрапити в таку ситуацію.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як розбанити Tinder. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.