Як робити знімки екрана на iPhone X, XR, XS і XS Max

Categories:

З появою iPhone X і відсутністю кнопки «Додому» Apple довелося змінити спосіб обробки деяких відносно поширених завдань. Один з них — зробити знімок екрана, і той же метод перенесено на iPhone XR, XS і XS Max.

Зроблення знімка екрана на iPhone X, XR, XS і XS Max — це одна і та ж комбінація натискань кнопок незалежно від того, яким пристроєм ви володієте, і ми очікуємо, що це залишиться в осяжному майбутньому тепер, коли Apple зробила наступний крок довгий шлях компанії до повного видалення фізичної кнопки «Додому». Все чудово, але якщо ви не знаєте, як зробити знімок екрана зараз, коли кнопки «Додому» більше немає, вам не пощастило, як би чудово не виглядав цей екран Liquid Retina або OLED. Хоча хвилюватися не потрібно. Ми тут, щоб встановити рекорд.

  Як створити та роздрукувати конверт в Word

Ось кроки, які вам потрібно зробити, щоб зробити знімок екрана на одному з останніх iPhone від Apple.

Подібно до попередніх iPhone, процес вимагає натискання двох кнопок одночасно. Цього разу цими кнопками є бічна кнопка та кнопка збільшення гучності. Бічна кнопка — це та сама кнопка, яку ви використовуєте під час сну або пробудження пристрою; ми виділили обидві кнопки нижче.

Після того, як ви натиснете та відпустите дві кнопки, ви почуєте знайомий звук затвора (якщо ви не вимкнули звук на телефоні), і знімок екрана буде зроблено. Ви також побачите попередній перегляд щойно зробленого знімка екрана. Попередній перегляд зникне через кілька секунд, але якщо ви хочете відредагувати або позначити знімок екрана, ви можете торкнутися його і зробити це, перш ніж зберегти його в програмі «Фотографії» або взагалі відкинути.

  Як знайти та вимкнути ресурсоємні розширення Chrome

Розташування двох кнопок, які використовуються для зйомки екрана, має переваги та мінуси. З іншого боку, тепер набагато простіше зробити знімок екрана однією рукою, оскільки вам не потрібно разом натискати кнопки «Додому» та «Бічні». З іншого боку (і це не такий великий мінус), легко зробити знімок екрана випадково, якщо натиснути ці кнопки, просто тримаючи телефон.