Як репресії Disney+ проти обміну паролями можуть вплинути на вас

| | 0 Comments| 4:07 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Disney+ припиняє обмін паролями за межами основної сім’ї, йдучи по стопах Netflix.
  • Нові Умови використання дозволять Disney+ аналізувати використання облікового запису, щоб визначити відповідність, і можуть призвести до штрафів.
  • Користувачі, спіймані за розголошення паролів, можуть зіткнутися з обмеженнями в обліковому записі або навіть закриттям облікового запису.
  • Людям, які використовують спільні паролі, потрібно буде створити власні облікові записи та сплатити повну вартість підписки.

Подібно до багатьох інших сервісів потокового передавання телепередач і фільмів, Disney+ тепер розправляється з людьми, які розголошують свої паролі. Але як репресії Disney+ щодо обміну паролями вплинуть на вас?

Disney+ розправляється з людьми, які передають паролі

У серпні 2023 року генеральний директор Disney Боб Ігер погрожував наслідувати приклад Netflix, розправляючись із людьми, які ділилися обліковими записами за межами сім’ї. Як повідомляє ZDNetпід час зустрічі з інвесторами Ігер назвав проблему «справжнім пріоритетом», який компанія активно прагне вирішити.

  5 модулів Xposed налаштовують Google Музику, сповіщення, екран блокування

Потім, у вересні 2023 року, Disney+ виконав свою погрозу, надіславши електронний лист канадським передплатникам, що «Якщо інше не дозволено вашим рівнем обслуговування, ви не можете ділитися своєю підпискою за межами своєї родини».

У лютому 2024 р. TechRadar повідомили, що передплатники Disney+ у США почали отримувати електронні листи з подібними словами.

Серед кількох змін до умов обслуговування Disney+ зазначено, що «ми додаємо обмеження на надання доступу до вашого облікового запису за межами вашої родини». Домогосподарство описується як «сукупність пристроїв, пов’язаних з основним особистим місцем проживання».

Як Disney+ дізнається, коли паролі передаються?

Подібно до репресій Hulu щодо спільного доступу до паролів, нові умови використання Disney+ мають набути чинності 14 березня 2024 року. Саме тоді Disney+ зможе «проаналізувати використання вашого облікового запису, щоб визначити відповідність» новим правилам щодо спільного доступу до паролів. Тож саме на цьому етапі будь-хто, хто ділиться паролем Disney+ з людьми за межами своєї сім’ї, може бути змушений діяти.

  Як експортувати бесіду MS Teams

Disney+ не пояснив, як він буде визначати відповідність своїм новим правилам, але, ймовірно, він буде обертатися навколо аналізу того, скільки пристроїв одночасно ввійшли в один обліковий запис і де ці пристрої розташовані.

Існують способи замаскувати таку інформацію, як IP-адреси, що дозволить Disney+ виконати свої загрози. Однак пересічний користувач Disney+, швидше за все, програє цю гру в кішки-мишки і врешті-решт йому доведеться перестати ділитися своїм паролем з людьми за межами родини.

Як репресії Disney+ проти обміну паролями вплинуть на вас?

Чи вплине ця репресія на вас, залежить головним чином від того, чи надаєте ви свій пароль Disney+ людям, які не живуть за однією адресою. Якщо ні, то вам нема про що турбуватися, і ви можете продовжувати користуватися Disney+, як і раніше.

Однак, якщо люди, які живуть деінде, отримають доступ до вашої підписки на Disney+, ви можете потрапити під репресії Disney. Disney+ заявив, що облікові записи, які порушують ці правила, можуть бути обмежені або навіть закриті. Останнє досить зрозуміле, але які обмеження можуть бути накладені на обліковий запис, який, як виявилося, спільно використовується для домогосподарств, залишається незрозумілим.

  Чи можна використовувати контролер PS5 на PS4?

Імовірно, користувачам доведеться вибрати основну адресу для облікового запису, і будь-хто, хто буде мати доступ до нього з іншого місця, буде виключено. Але ми не дізнаємося напевно, доки правила щодо обміну паролями Disney+ не набудуть чинності в США з 14 березня 2024 року. Користувачі не почнуть повідомляти про те, які покарання їм загрожує.

Одна проблема полягає в тому, що, на відміну від Netflix, який пропонує функцію додаткових учасників, на момент написання статті Disney+ вимагає, щоб усі передплатники мали власні окремі облікові записи. Отже, якщо вас спіймають, коли ви поділилися своїм паролем, людям, яким ви його надали, потрібно буде створити власний обліковий запис і заплатити повну вартість підписки Disney+.