techukraine.net techukraine.net Як редагувати повідомлення в WeChat

Як редагувати повідомлення в WeChat

| | 0 Comments| 8:42 AM
Categories:

Один з найпопулярніших додатків для обміну миттєвими повідомленнями в азіатських країнах, WeChat став популярним і в інших частинах світу. Він дозволяє робити багато речей і завантажувати багато різних форматів файлів, але все одно не дозволяє редагувати повідомлення.

Однак є спосіб відкликати повідомлення після відправлення, а також деякі інші речі, про які ви, швидше за все, не знали.

Викликати та редагувати повідомлення

Хоча це стара функція, є ймовірність, що деякі користувачі не знають про неї. Після надсилання повідомлення ви можете його відкликати, але й потім відредагувати.

Спочатку, щоб відкликати повідомлення, натисніть і утримуйте його, доки не з’явиться меню, а потім виберіть «Відкликати». Ви побачите сповіщення з написом «Ви відкликали повідомлення» та кнопку «Повторно редагувати». Торкніться останнього, щоб виправити та відредагувати повідомлення та надіслати його повторно.

  Як увімкнути або вимкнути Nudge в Gmail

Редагувати моменти

Для кожного користувача є налаштування моментів. Іншими словами, ви можете не показувати свої моменти певним користувачам або приховати їх у розділі «Моменти». Для цього знайдіть у стрічці користувача, параметри якого ви хочете змінити, потім натисніть і утримуйте його зображення профілю кілька секунд, доки не з’явиться нове меню. Виберіть тут «Параметри моментів» і внесіть потрібні зміни.

Відредагуйте фотографії, перш ніж ділитися

WeChat постачається з власним фоторедактором. Це може допомогти редагувати ваші зображення, але лише перед тим, як ви поділитеся ними. Просто уявіть собі версію редактора фотографій iOS, яка інтегрована безпосередньо в WeChat, тому що це так виглядає.

Додати допис до вибраного

WeChat дозволяє додавати все, що ви хочете, до розділу вибраного. Ви можете додавати зображення, публікації, документи, голосові нагадування та місця розташування. Спільний доступ до них і синхронізація також можливі навіть між кількома пристроями.

  Перевірте, чи ваш браузер уразливий до Spectre

Зберегти відео

Чи знаєте ви, що ви можете зберегти відео з будь-якого місця в WeChat? Робити так:

 • Знайдіть відео, яке хочете зберегти, будь то у вибраному, «Моменти» або в чатах.
 • Натисніть і утримуйте відео, доки не з’явиться спливаюче меню.
 • Виберіть «Зберегти відео».
 • Відео чат

  Ще одна функція, про яку не всі знають, — це відеодзвінки з кількома людьми. Для цього спочатку потрібно створити груповий чат. Якщо у вас вже є:

 • Під час чату натисніть кнопку «Голосовий дзвінок».
 • З’явиться меню «Вибір учасників».
 • Виберіть людей, з якими ви хочете зв’язатися. Пам’ятайте, вам не потрібно дзвонити всім.
 • Торкніться кнопки «Пуск» у верхньому правому куті.
 • Позначте людину через зображення профілю

  Дуже цікава функція чату, яку пропонує WeChat, — це тегування людей, натискаючи на їх зображення профілю. Якщо ви хочете позначити людину в груповому чаті, ви можете зробити це, торкнувшись і утримуючи її зображення профілю протягом кількох секунд.

  Утримуйте, доки не побачите «@(ім’я людини)», оскільки це знак, який використовується для позначення когось.

    Як замовити доставку їжі з ресторанів онлайн

  Змінити конфіденційність публікації

  Подібно до Facebook, ви можете вибрати налаштування спільного доступу для кожної публікації, яку ви завантажуєте. Коли ви ділитеся публікацією, ви побачите опцію «Поділитися». Ви можете вибрати між «Усі», «Приватно», «Поділитися» та «Не ділитися».

  Параметр «Поділитися» дозволяє вибрати, з ким ви хочете поділитися своїми, а параметр «Не ділитися» дозволяє вам заборонити людям його бачити.

  Перегляньте свої трансакції

  WeChat також дозволяє побачити транзакції, які ви зробили в минулому. Щоб отримати доступ до них:

 • Відкрийте вкладку «Я» у WeChat.
 • Виберіть опцію «Гаманець».
 • Торкніться трьох крапок, які розташовані у верхньому правому куті екрана.
 • Виберіть «Транзакції».
 • Використовуйте те, чого ви навчилися

  Тепер, коли ви знаєте про деякі з найцікавіших функцій, єдине, що залишилося, це перевірити їх. Покажіть іншим, як це зробити, вони напевно будуть вдячні.

  Яка ваша улюблена функція WeChat? Чи є якісь функції, які ви б додали? Дайте нам знати в коментарях нижче.