Як пінгувати комп’ютери чи веб-сайти, дізнатися їх статус

Ping — це програма, яку ви знайдете в більшості настільних операційних систем і деяких мобільних. Він не має власного автономного інтерфейсу. Натомість він працює як утиліта командного рядка. По суті, Ping — це інструмент, який дозволяє вам «спілкуватися» з веб-сайтом. Це спосіб перевірити, чи є веб-сайт чи пристрій онлайн чи ні. Програма надсилає повідомлення на віддалений веб-сайт або комп’ютер. Все, що має IP-адресу, можна перевірити. Окрім перевірки, чи є веб-сайт онлайн чи ні, команду також можна використовувати для перевірки швидкості мережевого з’єднання між вашою системою та цільовим веб-сайтом чи комп’ютером.

Синтаксис

Ви можете відправити ping на веб-сайт або комп’ютер за допомогою утиліти командного рядка за замовчуванням у всіх основних операційних системах. У Windows це командний рядок, тоді як у macOS і Linux він називається терміналом.

  SHINE для Reddit – це шкіра, яка зосереджена виключно на вмісті [Chrome]

Синтаксис такий;

ping [website address]

або

ping [IP address]

Приклади

ping www.wdzwdz.com

і

ping 78.46.98.130

Відповідь на ping

Стандартний ping, надісланий із системи Windows, надішле 32-байтове повідомлення до вашої цільової системи або веб-сайту. Це повідомлення складається з чотирьох частин. У Linux Ping надсилається як постійне і безперервне повідомлення. Щоб надіслати постійний і безперервний пінг у Windows, скористайтеся такою командою;

ping -t

Кожна відповідь із рядка представляє повідомлення, яке було отримано цільовою особою.

Час показує, скільки часу знадобилося, щоб надіслати повідомлення цілі та отримати відповідь. Можливо, ви чули, що геймери прагнуть приєднатися до ігрових серверів, які мають низький пінг. Низький ping в основному означає, що сервер або комп’ютер дуже швидко реагують, і це значення, яке враховується при визначенні часу відповіді.

TTL означає «Час жити». Він представляє кількість мереж, через які проходить ваше повідомлення, щоб дістатися до цілі. Щоб зрозуміти цю концепцію, розглянемо авіаперельоти, де у вас є кілька зупинок на шляху. Таким чином, ваше повідомлення має зупинитися та змінити мережу, щоб дістатися до мети/призначення. Щоразу, коли це робиться, число TTL зростає.

  Як створювати, редагувати та застосовувати підписи в Microsoft Outlook

Статистика пінгу

Окрім відповіді, команда Ping також надає вам деякі статистичні дані, які показують, наскільки міцне з’єднання.

Пакети – це фрагменти інформації, які надсилаються під час перевірки веб-сайту або комп’ютера. В ідеалі кількість пакетів, які надсилаються та отримані, має бути однаковою. Якщо вони не є, ви побачите щось інше, ніж 0 для «Втрата». Втрачені пакети означають, що повідомлення, яке ви надсилаєте, не все отримує цільова система. Частина його втрачається, що, як ви можете здогадатися, погано.

Туди й назад — це мінімальний, максимальний та середній час, необхідний для виконання запиту ping. Як правило, ви хочете, щоб ці три значення мали невеликі відмінності. Якщо є суттєва різниця, це означає, що зв’язок між вами та веб-сайтом або комп’ютером не дуже стабільний.

  Як приєднатися до зустрічі Zoom

Заблоковані запити пінгу

Деякі веб-сайти блокують запити ping. Якщо ви спробуєте пінгувати веб-сайт, який заблокував запити ping, ви побачите повідомлення або щось подібне до «Мережа призначення недоступна». Немає способу обійти це. Якщо веб-сайт заблокував запит на ping, ви не зможете виконати його.

Помилка запитів на ping

Запити ping можуть терпіти невдачу. Причин може бути багато, але загалом це тому, що;

адреса веб-сайту або IP-адреса, яку ви вказали, неправильні. Якщо ви використовуєте веб-адресу, не включайте http: або https:
Ваш Інтернет не працює, або у вас періодичні збої, що перериває запит ping
цільовий веб-сайт або комп’ютер не в мережі. Якщо ви підозрюєте, що веб-сайт може не працювати, перевірте його за допомогою служби, як-от Вниз для всіх або тільки для мене.