Як підтвердити обліковий запис електронної пошти Waze

Waze — це програма GPS-навігації, яка входить до складу Google. Це допомагає надавати інформацію про деталі подорожі та деталі маршруту, які збираються від користувача, вони базуються на місці. Коротше кажучи, Waze також називають додатком спільноти, оскільки додаток надається деталями, які доповнюються користувачами. Waze спочатку був розроблений ізраїльськими програмістами, пізніше він був проданий Google. Якщо ви шукаєте в Інтернеті, як підтвердити електронну пошту облікового запису Waze, тоді ця стаття для вас, тут я обговорюю, як підтвердити електронну адресу облікового запису Waze.

Як підтвердити обліковий запис електронної пошти Waze

Навігаційна інформація Waze надсилається дуже активно іншим водіям, дуже активно надсилаються такі дані, як дорожній рух, аварії, блокування поліцією та погодні умови. Ці дані дуже корисні для інших водіїв. Waze збирає цю інформацію, аналізує її та передає ці дані іншим водіям 24/7, щоб покращити їхній досвід. Waze також порівнює дані на основі найкращого оптимального маршруту шляхом порівняння з даними. Waze створено таким чином, що він навчається від користувача, тож чим більше користувач надає йому даних, тим більше він вивчає та збирає дані та ділиться з іншими водіями.

  Найкращий спосіб упорядкувати електронні листи: просто заархівуйте їх

У цій статті ми розглянемо, як підтвердити обліковий запис електронної пошти Waze перед входом в обліковий запис Waze. Давайте почнемо. Перш ніж входити в обліковий запис Waze, переконайтеся, що ви зареєстрували обліковий запис Waze. Якщо ви не зареєстрували обліковий запис, виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Оскільки смартфони не мають подібних параметрів налаштувань, і вони можуть відрізнятися від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Наступні методи були випробувані на Moto g(8) power lite – Android 10 (Stock). Ваш мобільний телефон Android може бути іншим.

1. Торкніться програми Play Store на головному екрані.

  Чому програми iPhone запитують «Пристрої у вашій локальній мережі»

2. Знайдіть програму Waze.

3. Натисніть «Встановити».

4. Відкрийте програму після встановлення.

5. Waze потребуватиме дозволу на використання GPS, торкніться дозволити лише під час використання програми, щоб увімкнути GPS

6. Waze попросить створити новий обліковий запис. Торкніться опції «Зареєструватися за допомогою електронної пошти».

7. Введіть адресу електронної пошти та натисніть Далі.

Примітка: якщо ви хочете отримувати оновлення, акції чи будь-які новини чи оновлення від Waze, торкніться прапорця від Waze.

8. Тепер на ваш ідентифікатор електронної пошти, який ви ввели, буде надіслано лист із підтвердженням.

9. Відкрийте цей лист і натисніть кнопку «Підтвердити електронну адресу».

10. Нарешті, відкрийте за допомогою програми Waze. Обліковий запис буде успішно зареєстровано, що дасть вам відповідь, як підтвердити електронну адресу.

Часті запитання (FAQ)

  Як додати нові кнопки на стрічку Microsoft Office

Q1. Чи обов’язкова реєстрація?

Відповідь Реєстрація користувача не є обов’язковою, але реєстрація облікового запису Waze пропонує такі функції, як додавання зображень профілю, приватні повідомлення іншим водіям тощо.

Q2. Чому я не можу увійти?

Відповідь Переконайтеся, що ваше ім’я користувача та пароль правильні. Також зв’яжіться зі службою підтримки Waze, щоб отримати інформацію про ваш обліковий запис і переконатися, що він активний.

Q3. Я втратив свій пароль, що я можу зробити?

Відповідь Спробуйте торкнутися Я загубив пароль у програмі, ви можете отримати інструкції щодо скидання облікових даних свого облікового запису електронною поштою.

***

Сподіваємося, що наведена вище стаття про те, як підтвердити обліковий запис електронної пошти Waze, буде для вас корисною, і ви зможете її легко дотримуватися. Якщо у вас є пропозиції та/або будь-які запитання щодо статті, будь ласка, не соромтеся прокоментувати статтю.