Як підсумки рецензій зі штучним інтелектом Amazon полегшать прийняття рішень про покупки

Хоча перевіряти відгуки про продукт перед тим, як щось в Інтернеті є слушною порадою, гортати сотні оглядів утомливо. Тож не дивно, що багато людей не перевіряють рейтинги, перш ніж натиснути «Купити».

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Але нещодавно доданий Amazon робить огляди легшими, ніж раніше, пропонуючи зведені за допомогою штучного інтелекту підсумки понад тисячі окремих відгуків. Ось що вам потрібно знати про цю функцію та про те, як вона полегшує прийняття рішень про покупки.

Amazon випускає підсумки огляду AI

Amazon оголосив, що розгортає підсумки оглядів штучного інтелекту в Про допис у блозі Amazon у серпні 2023 року. Ця функція створює згенеровані штучним інтелектом підсумки відгуків регулярних клієнтів, тобто покупцям не потрібно переглядати сотні відгуків, щоб визначити, чи підходить продукт для покупки.

Автор зображення: Amazon

Ці зведені відгуки спочатку розгортаються для невеликої кількості покупців у США щодо широкого асортименту продуктів. Пізніше Amazon розгорне функцію штучного інтелекту для інших покупців, припускаючи, що функція працює належним чином.

Як працюють підсумки огляду штучного інтелекту Amazon?

Ці підсумкові огляди штучного інтелекту об’єднують наявні відгуки клієнтів у невеликий підсумок у верхній частині розділу Відгуки клієнтів на сторінці продукту. Підсумковий параграф починається із заголовка «Клієнти говорять». Замість того, щоб штучний інтелект сам писати щось нове, він просто підсумовує консенсус відгуків, надісланих реальними клієнтами.

Інструмент штучного інтелекту Amazon стисне тисячі відгуків у невеликий абзац, що значно полегшить перетравлення ключової інформації. Під підсумковим параграфом ви знайдете вибрані ключові теги, які висвітлюють важливі моменти. Потім ви можете натиснути на ці теги, щоб відкрити релевантні відгуки клієнтів, якщо ви захочете переглянути їх більш детально. Наразі ви можете фільтрувати відгуки за ключовими тегами в розділі «Прочитати відгуки, у яких згадується», тож ця функція має здатися знайомою.

Автор зображення: Amazon

Звичайно, регулярні огляди все ще доступні під підсумком, створеним штучним інтелектом, якщо ви хочете ознайомитись детальніше. Ця нова інформація розташовуватиметься поруч із середньою оцінкою в огляді, тож це все одно, що читати міні-огляд продукту. Середня зірковість не змінюється, але розраховуватиметься так само, як і зараз.

Фальшиві відгуки мучать Amazon, коли погані продавці платять покупцям за те, щоб вони залишали позитивні відгуки. Щоб боротися з цим, підсумки Amazon AI братимуть інформацію лише з перевірених оглядів. Модель також розглядатиме активність облікового запису, щоб визначити потенційні фальшиві відгуки та виключити їх зі зведення.

Завдяки підсумковим оглядам Amazon зі штучним інтелектом прийняти рішення про покупки легше, ніж будь-коли. Ви можете переглянути основні відгуки про продукти, не прокручуючи сотні оглядів. Amazon повідомляє, що лише у 2022 році клієнти написали майже півтора мільярда відгуків. Читати дуже багато відгуків!

Завдяки підсумковим оглядам штучного інтелекту дослідження продуктів відбувається набагато швидше. Крім того, з ключовою інформацією, виділеною в тегах, легше читати відповідні відгуки повністю. Це має спонукати більше покупців перевіряти відгуки, оскільки це менш складне завдання. А оскільки підсумки штучного інтелекту пропускають потенційні фальшиві відгуки, менше шансів, що покупців обдурять.

Як наслідок, робити покупки на Amazon стане безпечніше. Покупці можуть легко побачити, чого очікувати від продуктів, перш ніж замовити їх. І якщо хтось все ще намагається вирішити, замовляти щось чи ні, ці підсумкові огляди можуть допомогти прийняти рішення.

Дослідження продуктів на Amazon легше, ніж будь-коли

Завдяки підсумковим оглядам штучного інтелекту стало набагато простіше перевірити, чи хороші продукти на Amazon. Ця функція знімає багато важкої роботи з дослідження продукту, а це означає, що більше покупців, імовірно, залишатимуться розумними, щоб ігнорувати списки.

Навіть з урахуванням цих підсумків і зусиль, які Amazon вживає, щоб уникнути фальшивих відгуків, важливо уважно ставитися до того, що може бути неправдивим у розділі оглядів. Переконайтеся, що ви знаєте, як розпізнати фальшивий відгук на Amazon.