Як підрахувати критерії набору відповідності даних у Google Таблицях

Categories:

Функція COUNTIF у Google Таблицях дає змогу аналізувати дані у вашій електронній таблиці та повертає кількість разів, коли вони з’являються у вашому документі, якщо вони відповідають певним критеріям. Ось як це використовувати.

Використовуйте COUNTIF для відповідності за одним типом критеріїв

Запалити Google Таблиці і відкрийте електронну таблицю з даними, які потрібно підрахувати.

Натисніть на порожню клітинку та введіть =COUNTIF(,) у клітинку або поле введення формули, замінивши і з діапазоном даних для підрахунку та шаблоном для перевірки відповідно. Це має виглядати приблизно так:

=COUNTIF(F2:I11,"

After you press the “Enter” key, the cell will contain the number of times the range matches the exact criteria specified.

If the range you want to count contains a string of text in it, it would look something like this:

=COUNTIF(C2:C11,"George")

Однак ця функція поверне нульові результати, оскільки жодна з клітинок у діапазоні не містить точного рядка «Джордж».

Натомість вам потрібно використовувати підстановочний знак, щоб зіставити всі екземпляри директорів з ім’ям Джордж. Ви можете використовувати символи підстановки, наприклад «?» і «*» для відповідності одному символу та нулю або кільком безперервним символам відповідно.

Щоб шукати кожного директора з іменем «Джордж», ви повинні використовувати символ «*» у функції. Це виглядало б так:

=COUNTIF(C2:C11,"George*")

Якщо рядок, який ви намагаєтеся знайти, містить справжній знак питання або зірочку, ви можете додати до нього тильду (~) як escape-символ (тобто ~? і ~*).

Використовуйте COUNTIFS для відповідності кільком критеріям

COUNTIF відмінно підходить, якщо вам потрібно відповідати лише за одним типом критеріїв; якщо у вас більше одного, ви будете використовувати функцію COUNTIFS. Він працює точно так само, як і COUNTIF, за винятком того, що він приймає більше одного діапазону та/або критерію. Будь-які додаткові діапазони повинні мати таку ж кількість рядків і стовпців, що й перший діапазон.

Просто додайте стільки діапазонів і критеріїв, які ви хочете зарахувати до функції. Формат в основному такий же, як і COUNTIF. Це має виглядати приблизно так:

=COUNTIFS(C3:C11,"George*",D3:D11,">=1990")

Незалежно від того, чи хочете ви підрахувати один набір критеріїв у діапазоні чи кілька, використання COUNTIF і COUNTIFS допоможе вам проаналізувати дані у вашій електронній таблиці.

  Як взяти участь у заході «Animal Crossing: New Horizons», присвяченому Дню природи