Як підписатися та використовувати EA Play на PS5

Один із способів заощадити на іграх на Xbox або PS5 – це придбати підписку. Окрім PlayStation Plus, Sony пропонує підписку в PlayStation Store, а EA Play є одним із найкращих за співвідношенням ціни та якості.

EA опублікувала та розробила численні побутові назви та франшизи, зокрема Need for Speed, Sims, FIFA, UFC, Star Wars та багато інших. EA Play пропонує можливість скористатися іграми EA для PS4 і PS5, не купуючи їх окремо.

Що таке EA Play?

По суті, EA Play (колись відомий як EA Access) — це служба передплати для PlayStation і Xbox, яка пропонує вибрані ігри EA для «прокату», поки ваша підписка ввімкнена. Це також дає вам знижку 10% на деякі безкоштовні ігри, сезонні абонементи, набори балів і DLC. Нарешті, членство в EA Play надасть вам безкоштовний 10-годинний ранній доступ до деяких ігор EA, і ваш прогрес буде синхронізовано, якщо ви вирішите купити гру.

EA Play на PS5 коштує 4,99 дол. США на місяць або 29,99 дол. США на рік і надасть вам доступ до понад 50 ігор. Це робить його набагато дешевшим, ніж будь-який із рівнів підписки PlayStation Plus. Судячи виключно з кількості доступних ігор, EA Play дасть вам більше цінності, ніж PlayStation Plus Essential ($9,99/місяць).

До речі, EA Play є одним із способів отримати The Sim 4 безкоштовно.

Як підписатися на EA Play на PS5

Спроба навігації на PS5, щоб заплатити за EA Play, може бути дещо складною. Перш ніж почати, ви повинні додати картку як спосіб оплати на своїй PS5 (EA Play наполягає, що у вас є картка, навіть якщо вона стягуватиме кошти з вашого гаманця). Отже, ми детально описали всі кроки, які потрібно виконати, щоб успішно підписатися на нього:

 • Перейдіть і виберіть PlayStation Store на домі своєї PS5.
 • Торкайтеся R1, доки не перейдете на вкладку «Підписки».
 • Прокрутіть вниз, доки не побачите банер EA Play, і виберіть «Дізнатися більше».
 • Виберіть $4,99 і виберіть «Замовити та оплатити».
 • На зображенні вище ви побачите, що EA Play коштує 0,99 доларів США. Це обмежена пропозиція, яка не відповідає звичайній ціні.

  Якщо у вашому гаманці є гроші, EA Play зніматиме кошти з гаманця перед будь-яким іншим способом оплати — навіть під час наступних поновлень.

  Як скористатися членством EA Play на PS5

  Ви не знайдете автоматично ігри EA Play у своїй бібліотеці; ви повинні перейти до списку відтворення, щоб знайти та завантажити ігри. Ось як їх знайти:

 • Перейдіть до PlayStation Store > Підписки та прокрутіть вниз до банера EA Play.
 • Виберіть «Переглянути ігри», і ви опинитеся в списку відтворення EA Play.
 • Перейдіть до гри, яку ви хочете завантажити, виберіть обкладинку та виберіть «Завантажити» або кнопку зі знижкою.
 • Звідти гра завантажиться та встановиться на вашому пристрої. Якщо ви отримали гру безкоштовно, ви більше не матимете доступу, коли закінчиться термін членства в EA Play. Однак якщо ви купили її зі знижкою 10%, гра у вас буде назавжди.

  Ви можете визначити, які ігри у вашій бібліотеці є іграми EA Play; просто шукайте маленький червоний круглий логотип EA, коли ви виділяєте гру.

  Як скасувати членство в EA Play на PS5

  Можливо, після оплати за перший місяць EA Play вам більше не потрібен. І це може бути найкращим способом дій, якщо ви намагаєтеся використовувати членство лише для отримання знижок. У такому випадку перейдіть у Налаштування > Обліковий запис > Оплата та підписки > Підписки > EA Play > Скасувати підписку.

  Ваше членство продовжиться після того, як ви скасуєте його, але не буде поновлено. Ви можете повернутися на цю сторінку в налаштуваннях, щоб поновити підписку, натиснувши кнопку «Підписатися».

  EA Play заощаджує ваші гроші

  EA Play — це один із недооцінених методів економії грошей, який можна використовувати, щоб знизити вартість ігор на консолі. Це один із способів робити покупки зі знижками, отримувати безкоштовні ігри та швидко з’ясувати, чи сподобаються вам ігри, замість того, щоб спочатку розщедритися на них десятки доларів.

  Однак це лише один із способів заощадити гроші. Існують різні способи здешевити ігри на PS4 або PS5.