Як підписатися на стример Twitch за допомогою Amazon Prime

Членство в Amazon Prime пропонує кілька переваг, однією з яких є безкоштовне членство в Twitch Prime. Ось як зв’язати свої облікові записи та отримати всі переваги Twitch Prime безкоштовно.

Що таке Twitch Prime?

Twitch Prime — це преміум-досвід у службі потокового передавання відеоігор, яка входить до складу членства в Amazon Prime. Twitch Prime включає бонусні ігри, ексклюзивний внутрішньоігровий контент тощо.

Для багатьох людей найціннішою перевагою членства в Prime є безкоштовна підписка на канал Twitch, яка постачається разом із ним. Ця перевага безпосередньо підтримує ваш улюблений стример. Крім того, ви можете підписатися знову (безкоштовно) щомісяця, якщо у вас є активне членство в Amazon Prime, пов’язане з вашим обліковим записом Twitch.

Відвідайте Сторінка поширених запитань з посібника Twitch Prime для повного переліку переваг.

  Як видалити обліковий запис Twitch

Зв’яжіть свої облікові записи Twitch і Amazon Prime

Щоб отримати доступ до безкоштовного членства в Twitch Prime, ви повинні пов’язати свій обліковий запис Amazon Prime з обліковими записами Twitch.tv. Для цього перейдіть до Amazon Twitch Prime.

Натисніть «Увійти» у верхньому правому куті, а потім введіть інформацію свого облікового запису Amazon Prime.

Натисніть

Після того, як ви увійдете у свій обліковий запис Amazon, натисніть «Зв’язати обліковий запис Twitch». Потім вам буде запропоновано ввійти у свій обліковий запис Twitch. Підтвердьте, що облікові записи пов’язані, а потім перейдіть до смикатися щоб розпочати роботу з підпискою Prime.

Натисніть

Як підписатися на стример Twitch

Коли ви вирішите підписатися на стример Twitch через свою підписку на Prime, ви даєте цій людині 4,99 доларів США.

Щоб підписатися на стримера, перейдіть до його або її профілю, а потім натисніть «Підписатися» у верхній частині сторінки.

Натисніть

Якщо ви вперше підписалися на стример зі свого облікового запису Twitch Prime, вас запитають, чи хочете ви використовувати свою щомісячну безкоштовну підписку на цей стример. Натисніть «Так», щоб підписатися на цей стример на один місяць без додаткової плати.

  Як транслювати, щоб Twitch з командного рядка в Linux

Однак після того, як ви підпишетеся на стример через підписку Prime, вам доведеться почекати місяць, перш ніж ви зможете знову скористатися безкоштовною підпискою. Якщо ви хочете налаштувати регулярну підписку, знову натисніть «Підписатися», а потім виберіть опцію «Продовжити підписку».

Якщо ви вирішите перетворити свою підписку Prime на регулярну підписку, з вас стягуватиметься щомісячна плата в розмірі 4,99 доларів США. Ви повинні вручну підписатися на стример кожні 30 днів, щоб знову використовувати свою підписку Twitch Prime.

Як переглянути свої поточні підписки

Ви можете будь-коли переглянути свої підписки на смикатися. Для цього натисніть зображення профілю у верхньому правому куті, а потім натисніть «Підписки».

Натисніть

На сторінці «Підписки» відображаються всі ваші поточні (і прострочені) підписки, а також переваги підписки, дати закінчення, а також те, чи є кожна оплачена чи Prime.

  Як отримати комбінації клавіш для програвача TwitchTV [Firefox]

Як повторно підписатися на стример через Twitch Prime

Після того, як ви підписалися на стример через пов’язаний обліковий запис Prime, вам доведеться зачекати місяць, перш ніж ви зможете повторно підписатися.

Щоб перевірити свої підписки, натисніть свій аватар у верхньому правому куті смикатися, а потім натисніть «Підписки». З’явиться список ваших поточних, подарованих і прострочених підписок.

Усі ваші поточні підписки будуть на вкладці «Ваші підписки». На зображенні нижче ви бачите, що для підписки на стример було використано членство Prime.

Дата закінчення підписки на

Ви можете або заплатити за повторну підписку зараз, або використати своє членство в Twitch Prime, щоб оплатити ще одну підписку на стримера після закінчення терміну її дії.

Підписка — це чудовий спосіб фінансово підтримати улюблених стримерів Twitch. І якщо ви підпишетеся через свою підписку на Twitch Prime, ви можете зробити це, не витрачаючи ні копійки!