Як підписатися на канал Twitch за допомогою Prime Gaming

| | 0 Comments| 9:07 PM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Передплатники Amazon Prime отримують одну безкоштовну підписку на Twitch на місяць, що позбавляє їх від окремої оплати.
  • Щоб скористатися безкоштовною підпискою на Twitch, спочатку активуйте Prime Gaming, а потім пов’яжіть свої облікові записи Twitch і Prime Gaming.
  • Коли облікові записи буде зв’язано, перейдіть на канал стримера та скористайтеся опцією безкоштовної підписки.

Підтримка ваших улюблених стрімерів Twitch шляхом підписки на їхні канали може бути дорогим хобі. Але якщо ви передплатник Amazon Prime, ви отримуєте одну безкоштовну підписку на Twitch щомісяця. Якщо ви хочете скористатися безкоштовною підпискою на Twitch, але не знаєте, як її використати, ось усе, що вам потрібно знати.

1. Увімкніть Prime Gaming

Щоб розблокувати можливість використовувати одну безкоштовну підписку на канал Twitch на місяць, вам спочатку потрібно підписатися на Amazon Prime. Звідти вам доведеться прямувати до веб-сайт Prime Gaming щоб активувати Prime Gaming.

  Як підписатися на стример Twitch за допомогою Amazon Prime

Щоб активувати Prime Gaming, увійдіть на веб-сайт, використовуючи дані свого облікового запису Amazon Prime, натиснувши кнопку «Увійти» у верхньому правому куті сторінки. Увійшовши, натисніть кнопку «Активувати Prime Gaming» у верхньому правому куті екрана та виберіть «Додати номер мобільного телефону».

Потім ви перейдете на головну сторінку облікового запису Amazon, де вам буде запропоновано ввести свій номер телефону.

Amazon надішле шестизначний код на введений вами номер. Введіть код у текстове поле, щоб підтвердити свій номер телефону, і не забудьте натиснути «Готово» внизу сторінки, перш ніж повернутися на веб-сайт Prime Gaming.

Під посиланням для зміни номера телефону ви побачите інше посилання з позначкою Оновити цю сторінку. Натисніть її, щоб активувати обліковий запис Prime Gaming.

Тепер, коли ваш обліковий запис Prime Gaming активовано, ви готові переходити до наступного кроку, а саме зв’язування облікових записів Twitch і Prime Gaming. Для цього поверніться на веб-сайт Prime Gaming.

Виберіть назву свого облікового запису у верхньому правому куті екрана та виберіть «Пов’язати обліковий запис Twitch».

  Як транслювати ігри з iPhone для Twitch

Відкриється спливаюче вікно, тому виберіть Пов’язати облікові записи, щоб почати. Введіть дані свого облікового запису Twitch у вікні входу та введіть шестизначний код, який буде надіслано на електронну адресу, пов’язану з вашим обліковим записом Twitch.

Натисніть «Підтвердити», щоб зв’язати обліковий запис Twitch з обліковим записом Prime Gaming.

3. Як використовувати свій безкоштовний Twitch Sub з Amazon Prime

Щоб отримати доступ до місячної підписки на Twitch у Prime Gaming, потрібно пройти кілька перешкод, але тепер, коли ви виконали наведені вище кроки, ви готові отримати її.

Щоб нарешті скористатися своїм безкоштовним субтиплером, перейдіть до Веб-сайт Twitch і відкрийте канал улюбленого стримера.

У нижньому правому куті вікна потоку ви побачите поле з написом «Підписатися». Виберіть це, щоб відкрити вікно підписки.

Звичайна підписка на канал Twitch коштує 4,99 доларів на місяць, яку ви побачите у нижньому правому куті вікна підписки.

Проте, якщо у вас є безкоштовна підплата Prime Gaming, з’явиться прапорець «Використовувати підзаголовок Prime». Поставте цей прапорець, щоб отримати безкоштовну щомісячну підписку на Twitch, і виберіть «Підписатися з Prime», щоб підтвердити.

Прапорець буде доступний, лише якщо підписки на Twitch дозволені у вашій країні, ви вже активували Prime Gaming, канал, на який ви намагаєтеся підписатися, є афілійованим або партнерським каналом Twitch і ви не використовували безкоштовну підписку протягом місяця.

  Як розблокувати Twitch у школі

Якщо будь-яка з цих умов не виконується, ви не зможете скористатися цією опцією.

Після того, як ви успішно використали свою підписку Prime Gaming, ви зможете переглядати свої підписки на Twitch і керувати ними на веб-сайті.

Завжди важко відмовитися від безкоштовних речей, і оскільки підписки — це те, що підтримує Twitch і його стримерів, одна безкоштовна підписка щомісяця з Prime — це одна з найважливіших функцій Twitch, про яку повинен знати кожен користувач.

Підписка на Amazon Prime не лише надає вам багато шоу та фільмів для перегляду, але й дає можливість безкоштовно підтримувати своїх улюблених творців.

Підписки накопичуються, і у вас, безсумнівно, уже є список щомісячних платежів за послуги передплати. Але принаймні з Amazon Prime ви можете вилучити одну плату за підписку на Twitch зі свого списку щомісяця.